Acinore

Tak to bylo tragický.. navazování na úspěšný (první) filmy bych zakázala. Vždycky je to jen a jen horší..a tohle byla obzvlášť chuťovka. Při hodnocení mě asi ovlivňuje právě první film a to že mám OBČAS pochopení. Hlavně už proboha další netočte..že by děda Neeson o berlích zachraňoval svoje vnouče..oooo ()

kacudzde

Aneb po kultovní jedničce a strašné dvojce následuje ještě horší trojka. Nechápu, že režii opět nechali Megatonovi. Ten je totiž zárukou šílené kamery způsobující slušný bolehlav a scénáře plného nelogičností. Z akčních scén kvůli rychlým střihům není vidět skoro nic a scéna na dálnici byla jak vystřižená z Kobry 11.Tenhle paskvil už nezachránil ani bourák Liam. ()

commit

Snad se potenciální autoři budou držet věty, která je na plakátu a skutečně Tímhle to končí. S Liamovými metodami by se lehce mohlo stát, že omylem vyhladí celé národy. 2 hvězdy za to, že v tom nebylo štěně, jen se o něm mluvilo. ()

oceanic6

Liam, už sa vykašli na Taken! Megaton, už sa vykašli na réžiu! Mimo akcie zúfalo vykonštruované, v akčných scénach vďaka guľometnému strihu šialene neprehľadné, ako celok teda absolútne nefunkčné. Hviezdička za Liama....zo zvyku. ()

Luciaaas2

Nevím čím to je, ale 3 díl mě náramně bavil, spravil sem si chuť po nepovedené a odfláknuté dvojce. Film má tempo, pořád se něco děje, Liam se mlátí a má to šmrnc. Nechápu to nízké hodnocení, ano, není to originální a geniální jako jednička, ale v dnešní době, bych řekl hodně slušně natočený napínavý akční thriller, i když víme, jak to skončí a ničím nepřekvapí. Film doporučuju ()

raru

Úplne štandardná akčná rozprávka pre dospelých s dedkom Liamom v hlavnej úlohe.(A dúfam,že v poslednej.) ()

pepca72

Po akční a technické stránce to bylo nejslabší z celé série, a proti prvnímu dílu, až propastně. Kriminální zápletka s vyšetřováním byla solidní, a vytáhla film z bahna odpadu. Potěšil Whitaker. Prasečí střih a třesoucí se kamera maskovala stařecký pohyb Neesona. Už na to nemá, fyzicky. Charisma mu však stále nechybí. Samotné souboje byly špané, nudné až přiblblé. Slabý, podprůměrný akčňák na odpolední nudnou neděli. 4-ku už proboha NE, Oli Megatune. ()

jakup57

Mám taký dojem, že trojka bola o chlp lepšia ako dvojka...Obe sa však ani nechytajú na jednotku a je zrejmé prečo boli oba diely natočené...Tým strácajú na kvalite, ako mnoho filmov...55%...Nuž, viac nedám ani za svet, musí si stám O.M. vystačiť... ()

jan.moravec.

Předchozí dva díly jsem neviděl takže nevím o kolik kvalita filmů klesla. Osobě sem šel do kina s tím, že jdu na akční film plný přestřelek a honiček. Podle mě jsem dostal i něco více. Samozřejmě že klišé v příběhu se nevyhnete, hlavní záporák byl prakticky jasnej už od chvíle kdy se ukázal na obrazovce a "ruských" mafiánů si užijete taky dost. Pro mne lepší průměr, protože Nessonovi to pořád hraje jako za mlada. ()

frenkie

Třetí Taken je, co se týče příběhu celkem v pořádku. Je sice celkem klišoidní, ale zase na druhé straně zcela přehledný, s jedním ne moc překvapivým twistem. Co se týče castingu a hereckých výkonů , tak není co hodnotit, nekoukáme na Shakespearovské drama, ale na plnokrevný akční film. Potěšila mě však účast Foresta Whitekera, který si svojí roli davá s prstem v nose, pro herce jeho kvalit je to takový odpolední čajíček. Magie Grace jako jedna z mnoha zaměnitelných mladých hoolywoodských hereček celkem v pohodě, určitě mi její herecký projev nevadil. Liamovi ta charakterní část role sedla, neměl jsem problém mu věřit . Zato s tou akční částí jsem měl trochu pochyby. Je jasné, že v jeho věku(i když je bezpochyby v dobré fyzické kondici) to už asi nebude ten ultimátní rváč jako v jedničce, to by ale už asi neměl kývat na takovéto fyzicky a choreograficky náročnější sekvence ve svých filmech. Je zcela evidentní, že se režisér Megaton(furt se ni tam cpe Megatroll, ani nevím proč :-) ) snaží situaci při bitkách zachraňovat rychlým zoomovaním a zběsilým střihem, když ale tuto "techniku" používá i na ostatní akční sekvence(honičky atd.), dojde vám, že se jedná o jeho "trademark" A to je věc, která mě vadila na tomto snímku úplně nejvíc. Nicméně snímek jsem si celkem užil, o žádný velký průser se nejedná, nebýt tam však Neeson a Whitaker, snímek by zcela zapadl v šedi podobných každoročních produkcí. Za mne 3,5*, zaokrouhleno dolů. ()

injoy odpad!

Tohle jako bylo co? Totální průser a absolutní zničení značky Taken a agenta Bryana Millse! Tohle si teda Liam Neeson nezasloužil. Chování postav je absolutně postavené na hlavu, lepší scénář by napsalo i 10ti letý dítě, Megaton je spíš Megakretén, kterej by za tohle neměl už točit ani reklamu na dámský vložky. ()

NeverEver

Normalni kriminalka, neohrozeny hlavni hrdina, jde pomstit smrt sve zeny. Mohlo se to jmenovat jakkoliv, protoze pribeh je natolik univerzalni a tolikrat ohranny... K dobru lze pricist, ze to ma spad, plno neohrozene akce, spoustu pobitych komparzistu a sympaticke predstavitele! Nemuzu rict, ze jsem z toho byla na vetvi, ale s chuti jsem to dokoukala az do konce (abych si overila, ze muj cuch na padouchy porad funguje:-)) 3***. PS ctvrty dil uz ale netocte.... zacnete radeji dalsi cerstvou novou serku... ()

bloudilek

Poprvé to docela šlo, ale bylo to nudné a jen o té akci.. dvojka to samé v bleděmodrém, kdy člověk věděl přesně co se stane, kdy se stane a jak se stane.. a bude sladký happy end.. pro mě zklamání a proto sem od trojky nic nečekal a mile mě překvapila, jak už zajímavějším hereckým obsazením oproti předchozím dílům tak i ten děj stál aspoň za něco.. samozřejmě hlavně to bylo, ale jen a jen o jednom samá samá AKCE.. co čekat od Megatona a to umí rozhodně ještě lépe.. Když to shrnu film, kdy si sednete a jen zíráte a nemyslíte, dokážete vypnout a jen sledovat.. a říkat si, že z takových scén by normální důchodce musel dostat infarkt, ale Neeson to dal.. na starý kolena se bude řezat hlava nehlava.. 80% dávám jen proto, že sem viděl první dva díly a byla to pro mě slabota.. třetí měl bejt stejnej, ale pro mě to bylo jiné a lepší.. tak proto. ()

johnnyDeak

Final serie Taken, drsnak Liam Neeson zase nici vsetkych naokolo. Mozem povedat, ze tento diel ma bavil asi nejmenej, jednotka bola top, dvojka rovnako..trojka skor len zakoncenie serie. Sice uz pri dvojke to mohli kludne zabalit a nic by sa nestalo. ()

zekon

Už dvojka byla mimo mísu a tohle nezachránil ani podpis Bessona. Nevím co s tím měl opravdu společného, ale tohle je kus vhodný tak pro Van Damma nebo Willise. ujeté honičky, nesmrtelná teta...teda strýc Neeson. Já nechápu že v tom vůbec zrovna on hrál, asi magic money. Jestli je nějaký režisérský průkaz tak ho Megatonovi prosím seberte. ()