Mark1983

Byl jsem zvědavý i na třetí díl,jelikož dva předchozí díly jsou v mých očích imponující,avšak třetí díl je o něco slabší,a s tím souhlasím,jen bych ho hned nedegradoval. To mi přijde až přehnané,přesto na dva předchozí díly nemá. ()

Lukkyn

Neeson není Jarda Jágr a čas prostě nezastavíme!!!To že dvojka pro mě byla extrémní průser a kravina, způsobilo , že trojka je pro mě lehké překvapení!!!Několikrát recyklovaná zápletka se tady vyplatila a pátrání , kde za prdelí LIamovi neustále asistuje Forest táhne tenhle fim. Akce už dávno není to co byla v jedničce a těžko říct , zda za to může stáří Neesona nebo neschopnost Megatona z toho dostat víc , než jen slabý odvar balancující na hraně filmů kategorie B a C!!!Každopádně výsledek je uspokojivější než u dvojky!!!! ()

durkes

Úplne zbytočný film vykrádajúci motívy zo zašlých úspešných akčňákov (Utečenec.....). Pri všetkej úcte k Liamovi Neesonovi, pôsobil miestami dosť hrozne (úvodná naháňačka s policajtmi........myslel som že dostane pri behu inkfart, jeho pohyby boli akoby starčekovia behali za odchádzajúcou mladosťou, no napriek tomu ho mladí trénovaní poliši nedobehli.........autá po zrážke bez náznaku ujmy na karosérii pokračovali ďalej a plno ďalších nezmyslov). Fascinovalo ma ako celý film rovnakohrajúci Whitaker vedel vždy dopredu ako sa Neeson zachová........Celé zle..... ()

baner odpad!

Taken 3 - neuveriteľne hlúpi scenár, nelogické rozhodnutia postáv, detektív, ktorý nepochopil evidentné, akčné scény natočené tak, že som netušil, čo sa deje, no, proste ODPAD Nevydržal som do konca...a to sa stane málokedy ()

gael83

Nuda, klišé a jeden rádoby akční Liam Neeson. Klasická louhovačka, pějme tu samou píseň dokola, dokud sype. Nebaví a s jedničkou to nemá absolutně nic společného i když možná že trochu přeci jen ano, Liam je starší, podstatně starší! ()

Dubansky

Oproti jedničce taková koukatelná "jednohubka". Nejhorší byl střih akčních scén. Přestože se natáčelo více kamerami. Chvílemi to hlava nebrala. ()

Matulko_

Ach Megaton, Megaton. Písal som to už pri dvojke, pri trojke sa nič nezmenilo. Ten strih v akčných scénach je tak divoký, že by som sa mohol počas nich odísť zavrieť do nejakého tmavého kumbálu, zapnúť stroboskop, vrátiť sa k filmu a z deja by som mal skoro to isté. Ak bude Taken 4 (alebo v Čechách a na Slovensku 96 hodín: Nejakýcoolnezmyselhocitoužnetrvá96hodín), tak sa, predpokladám, opäť nič nezmení. To, že sú niektoré zábery zrýchlené, tomu tiež nepomáha. Primiešame nejaké tie výbuchy cisternového policajného auta olepeného semtexom, prípadne Hondy Accord Coupé plnej sudov s TNT, dačo naanimujeme a už to ide, hlava sa točí, prichádzajú mrákoty... Ale teraz vážne, až na tieto úlety klasicky dobrý Neeson, pohollywoodštený Besson a znesiteľná vata na voľný večer. Oceňujem vypustenie recyklovaných motívov (komentár k Taken 2) a trochu logickejší scenár. Ale opäť to vyzerá, že s jednotkou to má spoločný len názov. /Okej, ubehlo pol roka, hľadám niečo vhodné pozretia a premýšľam, či som tretí diel Taken videl, alebo nie. Ďakujem môjmu októbrovému ja, že mi to pripomenulo horeuvedeným komentárom./ ()

Barcica

Prvé, čo ma napadlo počas sledovania filmu bolo:"To je akože čo??!" Film absolútne bez zmysluplnej pointy, ktorého zrejmým cieľom bolo "rýchlo vytrieskajme, čo najviac peňazí z úspechu prvého dielu." Veľmi slabé. ()

skok01

Přesto všechno, co jsem před viděním tohoto filmu "o něm slyšel a ne vždy to bylo pozitivní". Musím říct, že tento film mě velmi příjemně překvapil. Film se mi moc líbí, má děj, zápletku, akci i vyvrcholení na závěr. Na dnešní dobu docela dobrý napínavý akční kousek. Nicméně musím přiznat, že bohužel i tento film postihl to co většinu pokračování prvotních velmi kvalitních nadějných děl. Jdou "pokulhávají těžce za svým zdrojovým filmem", moc mu nestíhají co do kvality i co do provedení, už se jen "hřejou v jeho stínu". Takže závěrem dílko pěkné, kvalitní. Moc se mi líbilo. Ale na první originální dílko 96 hodin, které je skvělé, naprosto báječně, nadčasové a jde skutečně o kvalitní materiál toto pokračování již skutečně nemá. ()

Matlosek

Absurdita tohoto mrdu je neuvěřitelná! :D Liamek Neesonek je odolnější než terminátor. Jelikož je jasné, že by při polovině věcí na hned umřel. Ale ne! Najednou se objeví na scéně z ničeho nic úplně jinde :D bez škrábnutí. ()