Znovu 20

• USA Younger
USA, (2015–2021), 32 h 17 min (Minutáž: 20–30 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella (více)

Série(7) / Epizody(84)

Liza je čtyřicetiletá, čerstvě rozvedená svobodná matka. Nyní hledá práci, což - jak brzy zjistí - je pro ženu jejího věku velmi obtížný úkol. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. Úkolem je, aby Liza vypadala, že jí je přes dvacet... (TV Nova)

reich

Za poslední dobu mě tento seriál nejvíce překvapil. Obecně vzato na novodobé americké seriály nejde se moc koukat, buď jsou to bezduché sitkomy, které nejsou ani trochu vtipné nebo jsou to seriály založené jenom na sexu. Ovšem tento seriál zvláštním způsobem funguje, obsazení hlavních herců: Sutton Foster, Hilary Duff, Peter Hermann, Nico Tortorella, či Miriam Shor je naprosto skvělé, velice příjemní herci, kteří hrají naprosto přirozeně nenuceně. A i když je to vyloženě seriál pro ženy, tak i chlapi si na tom najdou své. Nejoblíbenější postavy: Kelsey, Liza, Charles. Mimochodem, poslední série se tvůrcům vůbec nepovedla, je to otřesné a seriál bohužel byl ukončen špatně, lepší je brát poslední díl 6. série jako ten poslední. 80% ()

akvidzerp

Měli to utnout po třetí sérii. Pak už je hlavní hrdinka nadbytečná a hlavně neskutečně otravná. Příběh se uměle protahuje a nebýt vedlejších postav, už by nebyl důvod dívat se dál. ()

Caa

Sex ve městě trochu jinak, případně Beverly Hills pro čtyřicetileté. Logika a uvěřitelnost trochu pokulhávají, ale who cares, očividně jsem cílovka. ()

PrincessB

Zábavný, příjemný, oddechový - kéž by více seriálů pro ženské pokolení dopadli takto bez spádu k bezpředmětné parodii. ()

Brouzdalka

Jasně, asi by si to zasloužilo o hvězdu méně, ale pro mně to naprosto vyhovuje. Je to zábavné, romantické a dějově zajímavé, s naprosto uvěřitelnými a sympatickými postavami a roztomilou Sutton Foster v hlavní roli. Velmi osvěžující záležitost, nemohla jsem přestat koukat. ()

Rian_witcher

Nejsem fanda "holčičích" seriálů, ale špatné to určitě není. Hlavní představitelka je sympaťanda a zápletka je zajímavá. Uvidíme kam to celé bude po třech dílech směřovat. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. Nejlepší byla podle mého názoru třetí série, všechny ostatní se moc nepovedly. Největší přínos tohoto seriálu tkví v odhalení zákulisí toho, jak může fungovat knižní nakladatelství. ()

FauSSt odpad!

Tato sracka je len dalsie svedectvo o tom co su amici za bandu tupych hlav....co za slaboduchi jedinci mozu uverit vyzihanej panicke ze ma 26....pre kristove rany ()

Verulinek13

Už si nevzpomínám, jak jsem na tento seriál narazila, ale z nějakého důvodu mě upoutal a já byla schopna strávit celý víkend tím, že jsem sjížděla díl po dílu, sérii za sérií, a nepřestávala se bavit. Nedokážu říct, co přesně mě tak zaujalo (samozřejmě, Nico tam svou roli hraje), ale tak nějak jsem z děje cítila pohodu, že člověk má jít za svým, a že New York není vlastně zas tak hrozné přelidněné město. Teď, když je po všem, můžu jít konečně přemýšlet nad tím, čeho s třicítkou na krku dosáhnu já 😉 ()

DK197

Seriál, který je zbytečné hodnotit po sériích, protože si víceméně drží stejnou laťku po celou dobu. Pobaví, příjemně se na herecké obsazení kouká a má originální prostředí. Ačkoli je stále obtížnější věřit, že hlavní hrdince je dvacet.... :-) A závěr? Za mě dobrý. ()

studentice

Zatím mě to baví. Je to příjemná oddychovka se zajímavým nápadem:). Snad si to svojí dosavadní úroveň udrží... I druhá sérka mě stále hodně baví:). ()

katikka

Hlavna myslienka serialu je vcelku napadita, ale tak nejako sa toho stihne v pilotnom diely udiat viac a potom sa to uz len vlecie na jednej vlne. Pozeratelne, ale nie do takej miery, aby som si dychtivo pustala dalsi diel. Kazdopadne 40-nicka, ktora vyzera na 26 je silny nezmysel, napriek tomu, ze herecke by som pri dobrej voli tipla o 6 az 7 rokov menej. Ani tie hipsterske oversized oblecky jej nepomahaju, jednoducho nikto by jej na to nenaletel. ()

Baerdeller

První série mně překvapila, protože jsem absolutně nečekal, že podobný babinec bude bavit někoho mimo cílovou skupinu plnou estrogenu. Hodnocení 1. série 4**** Proto jsem se těšil na druhou a... a ta zcela naplňuje moje původní pesimistická očekávání. Snad příští série ubere pištění a drama a vrátí více vtipu a odstupu. Ale nevěřím tomu, protože předpokládám, že takhle to má větší zásah na divačky. 2.série 2** (Hodnoceno po 11 z 12 dílů druhé sezóny) ()

splaty

Super seriál, ale jen tak cca tři sezóny. Čtvrtá série se začala nepříjemně zamotávat, překombinovávat a zbytečně prodlužovat. Tady už to není o příjemné podívané, ale o kalkul, jak ze seriálu vytřískat co nejvíc dolarů. A to se mi nikdy nelíbí. Neočekávané události, noví lidé, nové milostné vztahy. Svatba, do které se nikomu nechce a snad ani ženichovi s nevěstou. Škoda, mohlo to skončit dřív, dokud to ještě za něco stálo. Čím déle budou točit, tím více to bude sračkojidní. A protože se má točit pátá série, tak doufám, že se Lisa s Charlesem dá dohromady dřív, než někdo dostane rakovinu, bude mít autohavárii, umře, nebo ztratí paměť. ()

Podzimní VOD novinky na CANAL+

Podzimní VOD novinky na CANAL+