poster

Správní chlapi

 • USA

  The Nice Guys

 • Slovensko

  Ostrí chlapci

 • Velká Británie

  The Nice Guys

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2016, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Tak asi bude zase nějaká porucha na mé straně přijímače, protože na včerejší projekci se sál kina Lucerna tak otřásal hurónským smíchem až jsem měl pocit, že snad všichni sledují komedii roku jenom mě pustili něco jinýho. Dokonce jsem čekal kdy z toho neustálýho smíchu začne padat omítka a starověká výzdoba do sálu, ale pozor taky jsem viděl pár lidí odejít předčasně a po pravdě řečeno nedivím se jim a nemyslím si, že to bylo jenom kvůli těm příšerným sedačkám na kterých se nedá pořádně opřít a po hodině mě bolela prdel jak kdyby mi do ní někdo intenzivně vrážel půlmetrovou kládu. Děs a běs asi jsem zmlsanej, ale zlatej Cinestar tohle se fakt nedá. Tak a teď k filmu upřímně řečeno potřeboval by změnit název a místo Nice Guys by se to mělo jmenovat Retard Guys. Upřímně už hodně dlouho jsem neviděl tak dějově chabej naprosto prázdnej a žalostně nevybalancovanej film. Tyhle buddy movies snímky totiž fungujou jenom tehdy když se podaří najít rozumný kompromis mezí tím co je vtip který vyplyne z děje a mezí tím co je zcela absurdní a samoúčelné a to se tady hrubě nepovedlo. Všechny scény a situace se totiž vyvíjí jenom tak, aby ze sebe mohli Crowe a Gosling při každý možný příležitosti dělat dementní šašky. Nejde ani o to, že film vykrádá snad všechno co tu napříč žánrem 100x bylo to bych akceptoval, ale všechno je totálně na efekt. V půlce filmu mě absolutně přestalo zajímat o co tam vlastně jde, protože je to stupidní a nezajímavý ono to vlastně žádnej děj nemá, ale to tady koukám nikoho nesere. Black skončil a Predátora ať radši netočí, stejně jsem o něj ztratil zájem.10%(25.5.2016)

 • novoten
  ****

  Black je mi sympatický už jen tím, jak i po letech stále sází svoji nahláškovanou, voiceoverem provázenou formu, ale tentokrát mu to vyšlo jen o fous. Dějové nůžky totiž rozevírá značně doširoka a pořádně s nimi střihne až za minutu dvanáct. Nitky zaplétá zbytečně komplikovaně a než nám konečně začne být jasné kdo, s kým a jak, uplyne pěkných pár desítek minut. Naštěstí se v tomhle arzenálu schovává jedna zbraň, která podle očekávání silně kope. Je to Ryan Gosling, který opět dělá vše pro to, aby se nenechal nijak zaškatulkovat a díky zde předváděné antiinteligenci mě dokázal několikrát spolehlivě poslat do kolen. Jeho March je natolik upřímně zapálený a přitom zcela nepoužitelný, že zastiňuje i spolehlivého buldoka vedle sebe. 70% a čtvrtá hvězda s přimhouřenýma očima přistává za to, jak očividné je, že si ústřední trojka tohle blbnutí užila vážně s gustem.(10.6.2016)

 • Kaka
  ***

  Slušná retro jednohubka, jejíž atmosféra a načančaný vizuál osmdesátkového LA je daleko záživnější, než příběh, kolem kterého se dva výborně sehraní hlavní hrdinové točí. Mimochodem takovouhle dceru bych chtěl v novém Jacku Reacherovi a nedostal jsem ji. Výborné hlášky a skvělá akce. O trochu lepší než Stursky a Hutch, leč velmi podobné.(6.11.2016)

 • Pepinec
  ***

  Pro mě je tenhle film krásnou ukázkou toho, kdy humor sice vnímám, ale nedokážu se mu zasmát. Slyším všechny dialogy a narážky, vidím všechnu nadlehčenost a parodii, jenže je to jako když rozeberete obranu soupeře a balón pak před prázdnou brankou načudíte do dvacáté řady. Takový příjemný a milý film; přesně ten případ, kdy jedno rande stačí.(18.3.2017)

 • Shakers
  ****

  Chcem, aby Shane Black točil a písal častejšie takéto filmy. Ja viem chciet môžem. Viac menej sa jedná o jednouchý príbeh, ale Black to s postavy vie a pupkatý Russel Crowe a fúzatý Ryan Gosling tu spravia podobne dobrú show ako Downey a Kilmer v Kiss Kiss Bang Bang. Sadlo mi to, toto ja môžem. 85% - 4*(28.10.2016)

 • - Hned na začátku nám titulek sdělí, že se děj odehrává v roce 1977, po necelých osmi minutách vidíme na fotce zavražděné pornohvězdy razítko birthday 1979. (Looka)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornském městě Los Angeles a v Atlantě v Georgii. (Terva)

 • - Známy alkoholický rumový nápoj Captain Morgan, ktorý na konci filmu popíjal Jackson Healy (R. Crowe), bol v USA predstavený až po roku 1984. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace