Ghoul

• Slovensko Ghoul

Dalajlada

Ze začátku to vypadalo na fajn film ve stylu Blair Witch. Navíc na Ukrajině a o příběhu zobdobí ukrajinského hladomoru. Námět parádní (Chikatilo) a prostředí jakbysmet. Jenže pak to ztratí atmosféru, lidi jen tak pobíhají po lese a baráku a něco hledají a vlastně se ani nic moc neděje. Nakonec se z toho vyklubalo jen o 2 třídy horší a krvavější Blair Witch. ()

Jandiczek

Škoda vysoké míry neoriginality, jinak by to vcelku šlo.. Pan Jákl ukázal, že ve světě pochytil spoustu věcí asi se v něm už neztratí 😀 kanibalismus, dušiové, lekačky, bafání, to by šlo.. ()

CZechi

52 % tomuto mistrovskému dílu zatímco Lights out má vysoké hodnocení. Jen důkaz toho, že horory jsou umění, kterému lidi nerozumí a raději preferují laciné sračky, které natočí i naprostej debil. Tento horor je vskutku excelentní špička žánru založeného Záhadou Blair Witch. ()

Aceboris

Partia mladých ľudí hľadá senzáciu, tá sa im naskytne na Ukrajine kde sa rozhodnú natočiť dokument o kanibaloch.  Nápad vcelku dobrý, ale to je žiaľ všetko. Footage film , ktorý má paranormálne prvky a snaží sa úplne nezmyselne až prehnane strašiť , celé to pôsobí až detinsky, amatérsky a neuveriteľne. Dopozeral som to, ale takúto sprostosť som už dávno nevidel. Pôvodne som chcel dať dve hviezdičky, ale čím viacej a dlhšie som to pozeral, tým viacej sa to blížilo k odpadu. Za mna 1/10 ()

pupidup

Tohle fakt nebyl Evil dead..ale tak nějak Blair Witch... a to já fakt nemusím... roztřesená kamera... chvílemi není nic vidět... předvídatelný scénář... no... není to můj šálek kávy. ()

SaraPolanska odpad!

No uf, upřímně nerozumím vyššímu hodnocení, jak jedné hvězdě za odvahu to vůbec pustit do světa, protože tohle byla děsivá slátanina. Nejlepší herecký výkon předvedla ta chata. Ok, ať nejsem moc zlá, tak další obstojné byly náhodné ukrajinské babičky a do třetice kočka. Hlavní skupina herců vypadala, že chvílemi vlastně ani neví, co vlastně točí, protože jediné, čeho byli schopni, bylo tam na sebe zmateně pořvávat, pak maniakálně běhat sem a tam (musíme pryč, musíme zpátky, musíme pryč, musíme zpátky), že jsem od poloviny filmu fakt usilovně fandila té „entitě“ a modlila se, ať je co nejrychleji (a kvůli hysterii přehrávající blondýny) i co nejbrutálněji sejme, aby bylo mé utrpení u konce. Jo, už jsem viděla hodně špatných hororů, ale tohle prorazilo absolutní dno, a i když se fakt snažím a už dvě hodiny se tu marně přemlouvám, tak nemám nic pozitivního, co bych k tomu napsala. Pokud by se takhle sestava snad do budoucna pokoušela o dvojku, tak jim to doporučuji spíš nakreslit, to možná bude záživnější. ()