Reklama

Reklama

Einsteinovy záhady

(seriál)
Německo, (2015–2019), 25 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Tom Beck, Annika Ernst, Rolf Kanies, Haley Louise Jones, Yung Ngo, Hubertus Hartmann, Christian Hockenbrink, Angela Roy, Reiner Schöne, Patrick Joswig (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Pomůže slavné jméno a jiskra génia smrtelně nemocnému profesorovi vyřešit záhadný zločin? 32letý Felix je génius. Pracuje souběžně na několika složitých vědeckých projektech a je vůbec nejmladším profesorem teoretické fyziky na své domovské univerzitě. Zároveň je pravnukem slavného Alberta Einsteina. Pracuje až 21 hodin denně a svou prací doslova a do písmene žije. Ovšem život není tak jednoduchý. Felix totiž onemocněl dědičnou Huntingtonovou nemocí, a jak se nezadržitelně blíží úbytek fyzických i psychických schopností a sil, je víc než jasné, že se asi nedožije svých 40tin. (Filmbox)

(více)

Recenze (3)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Dal jsem tady na doporučení hrstky lidí s tím, že by se mohlo jednat o jednoznačný, odpočinkový, zločinů hodný seriál, u kterého by se dalo rozjímat a nijak zvlášť nepřemýšlet. Netušil jsem ale, že se kvalitou bude jednat o jednoznačné televizní béčko, které se točily tak v devadesátých letech nebo na přelomu tisíciletí. Dnes jsou podobné seriály trošku za zenitem... ()

Lur 

všechny recenze uživatele

Hrozně se mi líbí úvodní melodie :-) Charismatický a praštěný Tom, slušné zápletky. Jsem zvědavá, jak se role zhostí náš Vojta Kotek :-) ()

Reklama

meda2016 

všechny recenze uživatele

Pustil jsem si dvě epizody kvůli "srovnání s Kotkem". Stabilně 40% - jako německá komediální hříčka o genialitě. Proti "nesnesitelnému geniovi Kotkovi" rozhodně snesitelnější. ()

Galerie (335)

Reklama

Reklama