Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

dubinak

O nějakém smyslu této show asi nemůže být ani řeč. Porotci hodnotí všechny účastníky téměř stejně. Zábava je strašně neobjektivní a přece by nikdo nemohl Ivaně Chýlkové říct, že její Cher stála za hovno. Ale některé výkony jsou vcelku vtipné a rozmanité. Chudák nedoceněný Petr Vondráček mě bavil asi ze všech nejvíc, i když si téměř vždy vylosoval docela nešťastně. Nemůžu ale nepřiznat, že některá vystoupení opravdu tahají za uši a sahají až na dno trapnosti. Je to ale lepší než Superstar. ()

PavelVanekArt odpad!

Je to pravé české hovno. Ale proč poslouchat zpěváky, kteří umí zpívat když si můžeme poslechnout herce, kteří zpívat neumí. PS: měním na odpad, první řady byly snesitelný, teď už je to jen šťourání se v mrtvole, která čím dál víc smrdí. ()

Alfréda odpad!

Panoptikum umělých hrůz! Napodobované celebrity vypadají jako by absolvovaly zfušovanou plastiku, v lepším případě že se za ně vydávají transsexuálové. Pravděpodobnost, že si celebrity budou podobné, je podobná, jako že si transvestitu spletete s opravdovou ženou. Nechápu velkolepost téhle šou a její úspěch v zahraničí. Dávalo by mi to smysl na maturitním plesu a maloměstských zábavách- "Nemůžeme si dovolit dívat se na Adele naživo, tak si zaplatíme její kopii; sice je jiného pohlaví, váží o 50kg méně, hlas nemá ani trochu podobný a vlastně neumí ani pořádně zpívat, ale na originál peníze nemáme". Nemůžu si pomoct, ale převlékat se za celebrity, navíc bez ohledu na jejich pohlaví, nosit kostýmy jako oni a napodobovat jejich projev, mi přijde úchylné a za hranicí snesitelnosti. A to jsem fanynka Rocky Horror Picture Show. ()

PROCESOR

Jsem velmi rád, že jsem s hodnocením počkal a nehrál si na odborníka po prvním dílu. Kdo se chce jen bavit a vypnout a nešťourat se a nebo z principu strhat vše, nuže proč ne. ()

pakobylka

Nějak mi uniká smysl toho všeho ... pokud ovšem neberu v potaz okřídlené úsloví "CHLÉB A HRY", které představuje osvědčený způsob získávání přízně prostého lidu. Jen pro úplnost: Býval hojně využívaný císaři, neboť se váže k období úpadku říše Římské. Nesleduju = nehodnotím ... bohužel i krátké ukázky spustily na mém vědomí víceméně nezávislý proces, jehož výsledkem je VELICE silná averze k show, o jejíž uměleckých i jiných kvalitách mám jisté pochybnosti. ()

Vignette

Moc vám, lidi, nerozumím, ale mě to prostě hrozně baví. A navíc jsem se zamilovala do Aničky Slováčkový :)) P.S.: Poté, co jsem viděla Ivu Pazderkovou jako Pink a Hanu Holišovou jako Edith Piaf (a skoro všechny vystoupení Aničky Fialový), už vůbec nechápu ty zdejší odpady, a ještě o jednu hvězdičku zvyšuju :-P ()

gabin(a)

Já bych to tak černě neviděla, nakonec by se měl tenhle pořad vzít na milost aspoň kvůli dobročinnosti. Viděla jsem jen druhou řadu a to ještě ne celou. Smekám před maskéry a před výkony účinkujících, za týden se naučit a skvěle podat Ellu Fitzgerald, Celine Dion nebo toho děsného veverčáka určitě není žádná legrace, nemluvě o Monserrat Caballé Jana Ciny, ta byla opravdu povedená a dojemná. A Ondřej Sokol je stokrát lepší moderátor než Mareš nebo Bouček, vlastně než oba dva dohromady. Nejslabší byla porota včetně hostů, ale co už....Myslím, že se na TV kanálech vyskytují větší zhůvěřilosti, včetně ulhaných zpráv veřejnoprávní ČT. ()

KajusaK

Perfektní pořad, dle mě jeden z nejlepších co kdy v česku vznikly :). Všichni skvělí, skvěle zazpívané, zatančené a vše. ()

filmharmony

...překvapivě pět... na rozdíl od většiny komentářů muzikantsky mě to fakt baví... trapně dobré, odpadově proti proudu humoru a klobouk dole, kalhoty nahoře, kdo na to má? koule... ()

angel74

Jistěže mám i já své výhrady k téhle zábavné show, pokleslostí se v ní najde víc než dost, nicméně občas se vyplatí na nějaká čísla mrknout. Letos jsem kupříkladu málem praskla smíchy při vystoupení hostujícího porotce Jana Ciny, který se převtělil do Aji Farkašové a s lehkostí sobě vlastní vystřihl její hit s názvem Asi, asi. Neméně vtipně mu sekundovali i zbývající členové poroty za přispění moderátora Vladimíra Polívky. Když si teď tu písničku pustím, klidně i v originále, vždycky mě totálně rozseká, obzvlášť při vzpomínce na tu sqvadru s Cinou... A v samotném závěru koronavirového roku 2020 musím ocenit finálový výkon Jitky Čvančarové (které jsem dosud nemohla přijít na jméno, zřejmě budu muset přehodnotit svůj vztah k ní), protože její podání skladby You Raise Me Up od Susan Boyle bylo neskutečně emotivní. Celkově pořad Tvoje tvář má známý hlas hodnotím třemi hvězdičkami, a to hlavně proto, že v rámci hudebních soutěží se ve vysílání našich komerčních televizí najdou daleko větší hrůzy. (50%) ()

Sabrewulf

Ten hlavní nápad pořadu není špatný, jenže má jednu obrovskou trhlinu. Vidět napodobování světoznámých zpěváků zrovna herci a herečkami, není vůbec zábavné. Proč? Protože jsou to herci. Je to JEJICH PRÁCE - napodobovat někoho, takže už předem víte, že výsledek bude přinejmenším aspoň fajn. Kdyby to byli lidi z ulice, budete se bavit nad tím, jaké je někdo neskutečné dřevo, jak se ztrapňuje a naopak jásat nad někým, jak to bravurně zvládl. Taky přišel tenhle pořad po všech těch Superstár a talentech, takže systém >přednes - porota< už je trochu vyčpělý. P.S: Ta Čvančarová už neví, na kterém programu by ty svoje velké kozy ukázala. ()

nineweh odpad!

Našla jsem svoji brakovou televizní zábavu, pořad tak nebetyčně blbý, že na něj prostě musím koukat dál. Pořád je to odpad, protože kombinace Superstar, karaoke a travesti show si nic jiného nezaslouží, ale Adam Mišík jako Miley Cyrus včetně koule bylo něco, co jsem vždycky chtěla vidět (aniž bych o tom věděla). ()

URBAN

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje. ()

Prometheus69 odpad!

Stačil mi jeden jediný díl... se znovu přesvětčit o tom... né, stačila mi ta závěrečná rekapitulace... že je současný schoubyznis plný idiotů kteří jiné idioty pouští na jeviště se tam totálně strápnit. O_o Jedinný kdo mě dokázal docela překvapit je Pazderková... kostým ale, mimochodem strašnej! Když umí někdo zpívat tak tam stojí jak prkno... když má naopak pohybové vlastnosti, tak je to akorát tak na hvězdnou pěchotu. UBOHOST! -_- Fakt hrůza nechápu proč tenhle pořad vůbec vzniknul... Laufer by se musel otáčet v hrobě, kdyby tam už byl.... :) ()

Splasher

Ale jo, ať na to klidně kouká 2 milióny Čechianů a Nova pošle Endemolu tučnou výslužku. A ten snad i nějakou tu malou část přepošle do správných rukou a vzniknou tak další Peaky Blinders, Utopia nebo Black Mirror. ()

vesper001

Neznámá tvář se známou maskou a písničkou. Nemyslím, že první byla slepice nebo kuře, prvním stvořením byla nepochybně talentová soutěž. Po té nešťastné lapálii se zakázaným ovocem začala zvířena o 106 šplhat vzhůru po potravním i pohlavním řetězci a Adam s Evou se prali o to, kdo je větší pako, a čí je to vina. Zpěvácká klání moc nesleduju, protože si u nich připadám stará. O cca polovině soutěžících jsem nikdy neslyšela, porota je do počtu a moderátor působí jako bukanýrský mameluk, který má vycházku z 60. let. Písničky sice většinou znám, ale zase bývám šokovaná vizáží jejich interpretů. V pravěku holt YTB nebylo. ()