Láska nebeská

• Velká Británie Love Actually (více)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

Ludivitto

Nádherný film s krásnou (doslova) atmosférou, vtipnými a skvěle vypointovanými dialogy a humorem, který v dnešní záplavě Prciček apod. působí jako balzám. Nejlepší romantická komedie všech dob, líbila se mi dokonce víc než Čtyři svatby a jeden pohřeb. P.S: Pět hvězdiček bych dal filmu i kdyby hráli herci o polovinu hůře a to díky Billovi Nighym, který háže geniální hlášky jako na běžícím páse:)) ()

pinguinka

Herecký koncert aneb jeden z nejlepších filmů o lásce. Krásnější filmový vánoční dárek jsme si nemohli přát. Vtipné, rozkošné, nápadité a místy tak dojemné a smutné jako život sám. Popisovat skvostné výkony všech zúčastněných je zbytečné, stačí napsat LOVEly ;o) Po odchodu z kina jste jistě měli radost, na rtech úsměv a v očích slzy jako já. Nesmím zapomenout pochválit další bezchybnou součást filmu - hudbu - málokdy se povede tak skvělý nesamoúčelný výběr. p.s. Kdy a kde bude mít koncert Billy Mack?! =o) ()

Nepi

Nejlepší romantická komedie jakou sem kdy viděl...Skvělý rocker v podání Billa Nighyho a hlavně taky premiér Hugh Grant...Zábavné,romantické úžasné...O Vánocích musí potěšit každou filmovou duši... ()

Almásy

nádherný vianočný film pri ktorom som sa cítil akoby som prvýkrát pozeral film. keď tento film pozeráte tak vás normálne hreje pri srdci, je úžasný. ()

P1tr

Richard Curtis je filmový génius!!!Snad vše, co jsem od něj viděl se mi líbilo. Mr.Beanem počínaje a právě láskou nebeskou konče. Láska Nebeská spojuje vše, co má ideální film tohohle žánru mít. Najdete v něm známé herce, kteří ve svých rolích odvádí maximální a excelentní výkony, nechybí romantika a spousta anglického humoru, tak typického pro Curtise. Film jsem viděl nespočetkrát a pokaždé to bylo stejné jako poprvé.Rozhodně není ani náhodou problémem stopáž, jenž má přes dvě hodiny. Film totiž sleduje osudy několika lidí, což celou stopáž pokryje bez problémů a hlavně bez nudy. A nejoblíbenější postava! Jednoznačne Billy Mack alias skvělý Bill Nighy:) ()

Specs

Hlášky: Peter: - "Žádný překvapení?" Mark: - "Žádný překvapení." Peter: - "Ani jako na rozlučce?" Mark: - "Ne, nic takovýho." Peter: - "Přiznej, že pozvat prostitutky byl omyl." Mark: - "To byl." Peter: - "Zvlášť, když se z nich náhle vyklubali chlapi." Mark: - "To je pravda." & premiér: - "S kým se tu musím vyspat, abych dostal šálek čaje?" & sekretářka: - "Mohu vám představit personál?" premiér: - "Eh, ano, rád se s nimi seznámím. Cokoliv, co oddálí řízení země." sekretářka: - "Tohle je Terence, vede to tu." Terence: - "Dobré jitro, pane." premiér: - "Dobré jitro, měl jsem strýce Terence, dost jsem ho nesnášel, ale vy se mi líbíte." sekretářka: - "Tohle je Pat." premiér: - "Ahoj Pat." Pat: - "Dobré jitro, pane. Já jsem hospodyně." premiér: - "Oh, jistě. Se mnou to budete mít snadné, nemám žádné děti ani manželku." sekretářka: - "A tohle je Natalie. Je tu nová, jako vy." premiér: - "Ahoj Natalie." Natalie: - "Ahoj Davide, chci říct pane. Sakra, co jsem to řekla..." (Premiér se směje.) Natalie: - "A teď jsem ještě řekla sakra. Omlouvám se pane." premiér: - "Ne, to nevadí, hlavně že jste neřekla doprdele." Natalie: - "Děkuju pane, měla jsem tušení, že první den nějak poseru. Oh, doprdele!" & Collin Frissell: - "Jídlo?" Nancy: - "Ne, díky." Collin Frissell: - "Je to divný, že? Vypadá to jako prst mrtvýho děcka. Taky to tak chutná. Já jsem Collin." Nancy: - "Já jsem Nancy." Collin Frissell: - "Prima. A co děláš, Nancy?" Nancy: - "Jsem kuchařka." Collin Frissell: - "Děláš taky svatby?" Nancy: - "Ano, někdy." Collin Frissell: - "Měli tě požádat, abys udělala tuhle." Nancy: - "Požádali." Collin Frissell: - "Škoda, žes to odmítla." Nancy: - "Neodmítla." & Billy Mack: - "Zeptej se na co chceš, povím ti pravdu." Mikey: - "Nejlepší baba, co jsi měl?" Billy Mack: - "Britney Spears." Mikey: - "Páni." Billy Mack: - "Ne, to kecám. Byla děsná." & Billy Mack: - "Pojď, zkouříme se a pustíme si porno." & (Poté, co přestárlá rocková hvězda v přímém přenosu napsala na plakát kapely Blue: Jsme čuráci.) moderátor: - "Billy, dívají se na nás i děti." Billy Mack: - "Aha, promiňte. Milé děti, strýček Billy vám říká: Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo." ()

Pecival

Malo´který film mě naladil tak příjemnou pozitivní náladu. Naprostá většina hrdinů byla velmi sympatická, pěkně zahraná a vůbec to celé bylo takové hrozně milé. Nad tím vším trůnil skvěly Bill Nighty, kterému sem hltal každé slovo. ()

deckardx

Romanticka komedie neni muj salek caje, ale neco takoveho beru vsema deseti.. Kam se hrabe naka Bridget Jonesova a podobny volovinky.. Tohle je proste bozi... Ohrome zvedlo naladu a na konci malem ukapla slza.. ()

sellsakul

Nemám rád romatické filmy, plné lásky a podobných sračiek, ale toto zafungovalo tak na 70%. Ale inak žiadny veľký prevrat sa nedeje, jedná sa o ďaľšiu romantickú sračku so šťastným happy-endom...neviem čo robí táto sračka v top 200 ()

prasacimor

Tej lásky, sentimentu a naivity tam bolo (hlavne ku koncu) až až, no vyvažuje to dostatok kvalitného humoru zahraného kvalitnými hercami. Treba uznať, že taký ansábel sa len tak nevidí. ()

U.Tarare

Nevím jestli to bylo tou vánoční atmosférou (viděno 23.12.) a nebo mě v mých 18 letech začíná přepadat senilní demence, zkrátka musím uznat, že se mi to líbilo :) ()

Vercinix

Ku mému velkému podivu mě tento film opravdu oslovil! Pravdou je, že jsem byl dost skeptický jak k názvu, tak ke slovům romantický a komedie, jež se objevují v charakteristice filmu! Byl jsem však velmi mile překvapen nejen vtipem a promyšleným humorem, který se prolínal celým filmem, nejen oslnivými výkony celé řady výborných herců, nejen na míru šitou hudbou, která perfektně seděla, byla výrazná, ale přesto nerušila! To co mne na tomto snímku opravdu zaujalo bylo jeho naprosto kýčovité klišé pathosu lásky, jež bylo napsáno, spracováno a prezentováno takovým způsobem, že jsem se ani chvilku nenudil (což je pro mne u romantického filmu na 135 min. opravdu výkon) ba právě naopak jsem poměrně hltal každý jeho okamžik! V tomto světle se poté úvodní proslov "vypravěče" spojila se záběry objímajících a líbajících se lidí ze závěru a normálně bych asi viděl nehorázný KÝČ nechutně nízkého dojetí senti-mentálních typů, ale takto mne to opravdu chytlo za srdce (ano já vím! Zní topříšerně, ale jiná slova pro to bohužel opravdu nemám:) )! ()

Hruzi

Jasně nejlepší vánoční film. Od začátku, až do konce plný emocí a lásky. A já myslím, že právě o tom Vánoce jsou, idkyž to tak bohužel moc nefunguje. Je těžké natočit výborný film, který má jeden příběh, tento film má příběhu několik a každý je úžasný a má krásný konec. K jednotlivým výkonům...Všechny jsou parádní ačkoliv bych chtěl vyzvednout Hugha Granta, Alana Rickmana, Liama Neesona(spolu s jeho synem) a Andrewa Lincolna. Z dam bych vyzved Keiru Knightley a Martine McCutcheon. Takže skvělých výkonů se sešlo opravdu hodně. Další herci si také vedou velmi dobře, žádný výkon mi nepřišel nesympatický. Opravdu film, který stojí za to vidět. ()

DeathTheKid

Kdo si s sebou vezme ven do pergoly hned vedle jezírka za větrného počasí pracovní a zároveň jedinou verzi nesešněrované knihy, když u vás dělá holka, která nerozumí tomu, co jí říkáte a je ochotná skočit do té vody ve spodním prádle, když se ta kniha její vinou rozletí všude možně? Génius, ano, takový člověk je génius. ()

Wbcko

Po úvodní, mírně mdlejší půlhodince, mi film vykouzlil úsměv na tváři, který mi vydržel až do závěrečné scény a ještě po skončení titulků jsem přistihl sám sebe jak se usmívám jako idiot. Prostě neuvěřitelně milý a pozitivní film. Láska nebeská není tak výjimečnou romantikou díky příběhu. Jsou to pečlivě vybraní herci a hlavně úžasné postavy, které z ní udělaly takový fenomén. Hugh Grant je nejsymatičtější fiktivní politik v historii lidstva, ten malý špunt hraje fantasticky, Keira je okouzlující.. Zamiloval jsem si všechny tak až mi bylo líto, že stopáž nebyla o fous delší (ikdyž to byla právě délka filmu, která mě od něj takovou dobu odrazovala). Ba si dokonce dovedu představit Love actually jako minisérii, kde by všichni dostali zaslouženě větší prostor. Myslím, že by v tomto formátu fungovala dokonce lépe. 89% ()

Hanzisko

První film s Hugh Grantem, ve kterém je mi sympatický.. Jinak Rowan ATKINSON podal lepší herecký výkon, než spousta jeho kolegů !! ()

standsiller

Nič viac a nič menej ako oddychový film. Dobre, videli sme množstvo známych mien založených do celkom jednoduchých a lacných ľúbostných príbehov, ale potreboval som tam o dosť viac. Réžia bola v celku obstojná, chválim i výber hudby. Ale ten príbeh nestál za veľa aj keď sa to na konci ako sa od začiatku očakávalo skĺbilo. Ale i to skĺbenie rovnako ako celý príbeh bolo dosť lacné. ()

zahron

Tak trochu vánoční guildy pleasure, která (ať se na ni snažím sebevíc nemyslet) je každý rok stejně dobrá. ()

giovanni3

Pokud někdo hledá romantiku tak zde má opravdu hody. Tolik příběhů, tolik očekávaných happyendů tolik lásky až člověk žasne jak je ta láska prostá, když se za 2 hodiny stihne zaláskovat vlastně každý a kdo to nezvládne tak najde kamaráda či sex po kterém touží. Být naivním snílkem tak dál plný počet, ale nejsme jím a tak 5z5 ani náhodou. Ta naivní romantika je krásná, ale musí to mít nějaký vývoj atd.. a ne, že zkoncentrujeme x láskyplných příběhů do jednoho filmu a happyend mi trvá půl hodiny. Cítím z tohoto filmu prvoplánovost (O tom jak se zde mnohokrát ukazují prsa a stál se zde naráží na sex ani nemluvím - sice to filmu zvyšuje sledovanost, ale opět to je čistě snaha zvednou tržby víc nic.). Dávám pouze 3z5. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman