Láska nebeská

• Velká Británie Love Actually (více)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

Luczynkaaa

Miluji kvalitní romantické komedie. A tohle je zkrátka jedna z nejkrásnějších, co jsem kdy viděla:) Láska byla, je a vždycky bude... Je všude okolo nás. Každý člověk miluje, každý člověk je milován. Lásce se nelze ubránit. Tenhle snímek to dokazuje. Úžasní herci, skvělý děj a překrásný soundtrack. Zasloužených 5*. ()

Kate9

Tak bohužel, tohle nebyl úplně můj šálek čaje. Po vyslechnutí několika dost kladných názorů jsem si v hlavě vytvořila o filmu vlastní obrázek, kterému se realita bohužel zdaleka nevyrovnala. Ani nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem čekala, že se film vymaní z toho klasického rámce romantických komedií, ale ne. Zabředl do něho úplně stejně a všechno navíc vygradovalo koncem několika přeslazených happy endů. Jenom snad příběh mladé žurnalistky, jež se nemůže plně věnovat svému milostnému životu kvůli nemocnému bratrovi, naznačoval určitý příslib zajímavější zápletky. A asi už se mi přejedly monotónní role Hugh Granta, jakožto sebevědomého machýrka, protože mě vytáčel pokaždé, co se objevil na scéně. Ale dobrá, ve výsledku je to příjemný snímek, na dokreslení předvánoční atmosféry v podstatě ideální. ()

nikushaa

Viac ako hereckých hviezd, je v tomto filme už len lásky. Predstavuje nám ju vo všetkých jej podobách – láska začínajúca, detská, skončená, nenaplnená, či láska medzi priateľmi a v rodine – nájdeme tu ozaj všetky jej podoby. Takisto zistíme, že v láske človek nepotrebuje slová, že sa o ňu oplatí bojovať a spraviť pre ňu všetko – napríklad precestovať pol sveta :) a hlavne, nikdy nevieme, kde na nás čaká. Atmosféru tohto filmu dokonale dotvárajú výborné herecké výkony a skvelá hudba. A na záver – v tomto filme sa nachádza asi najkrajšie vyznanie lásky filmového sveta – aspoň pre mňa. Ktoré mám na mysli? Na to už prídete sami :) ()

Skleni

Čo je ťahom celého filmu? Bill Nighty, Martin Freeman a samozrejme všetky dejové línie postáv. Vlastne všetko. Okrem nemenovaných hercov :-) ()

figliar

Režisérsky debut známeho scenáristu Richarda Curtisa a hneď sa hovorí o komédii storočia. Film, ktorý je premyslený do najmenšieho detailu od začiatku do konca. Vianočná atmosféra, britský humor, herecké obsadenie a honba za láskou dostala aj mňa, aj keď neobľubujem romantický žáner. ()

VerenaLord

Romantické filmy ani komedie zrovna nevyhledávám a jejich kombinaci považuji za vražednou. Přesto jsem neodolala a tenhle snímek si před pár lety pustila. Bez jakýchkoliv výtek patří mezi mé často sledované filmy, byť už ho znám téměř zpaměti. Krásně zkombinované trable, lehká dávka nadsázky s nádechem suchého anglického humoru a samozřejmě trocha lásky navrch. ()

Lucas87

I když film tvoří několik příběhů tak dle mého názoru je nejlepší ten s Hugh Grantem jako premiérem také není špatný ani ten s tou portugalkou, no prostě všechny příběhy jsou svým způsobem fajn, první zmiňovaný je prostě nejlepší z mého pohledu. I když dám všechny příběhy dohromady tak to prostě nemohu ohodnotit lépe. ()

Jajar

Mozaika příběhů, kterou si pouštím každý rok v jediný den. Na Vánoce. Jindy by se mi z tý ultimátní romantiky asi udělalo blbě, ale 24. jsem na měkko. ()

chrispe

Lásku nebeskou jsem poprvé zahlédla jen úplnou náhodou, když jsem přišla na návštěvu a ono to prostě jelo v televizi (vtrhla jsem jim do promítání). Po chvíli jsem se konverzace úplně přestala účastnit a prostě jen koukala na film. Podruhé jsem ho už viděla celý a v klidu a je prostě... kouzelný! Od té doby si ho dávám "povinně" o vánocích a zatím mě ještě neomrzel. Ani trošku. ()

joker30

Nemám veľmi rád komedie ani filmy kde je pretlak veľkých mien a množstvo hercov ale tento film ma naozaj dostal. Najlepší svojho druhu a možno popri legendarnej klasike Pretty woman aj najlepšia romantická komedia vôbec. Pomaly sa už stal mojou vianočnou klasikou. Každý príbeh má svoje čaro a chvalabohu nie všetky končia happyendom. 95% ()

pepa3rd

Dokonalé. Těžko k tomu dodat více. Je to film, kdepři každém dalším sledování najdete stále něco nového. 110 % ()

Drakenovec

Pěkný vánoční film, na který se dá dívat pořád dokola a pokaždé mi udělá velkou radost. Vtipný britský humor od začátku až do konce se skvělou vánoční atmosférou působí velice příjemně. Opravdu moc povedené, nemám tomu vůbec co vytknout. ()

triana odpad!

Obscénne, scestné, nechutné. Ak toto má byť ukážka dnešnej lásky, tak je ľudstvo v riadnej riti! Ospravedlňujem sa za výraz, zvyčajne ho nepoužívam, avšak toto je nezvyčajne odporný film, ktorý ma – a to píšem s veľkou ľútosťou – donútil upraviť si mienku o niekoľkých ináč fajn hercoch. Liam, Colin, Keira, Hugh, Billy, Mr. Bean, January, adiós! ()

darkreider

Zošla sa tu výborná partia hercov, ktorý vďaka poviedkovému štýlu, kde sa dej nahusti do pár minút, vytiahnu do maxima snáď každú scénu. Nie každá poviedka sa mi úplne páčila, ale na záver to aj tak doladili všetko do tej správnej nálady. Bill Nighy si užíva celý film, čo je super, ďalší adept na pochvalu je Grant, ktorý si to vodí svojim štandardným štýl a ja mu to proste žeriem aj s navijakom. No a Liam, ten starý lišiak, ten proste vie, aj Titanic mu odpustím. Na žiadneho z hercov nemôžem povedať krivé slovo a Rowanova rolička je skvelá, ten chlap má síce globálne známu škatuľku, ale dokáže zahrať podľa mňa všetko. Čo sa žien týka, tak všetky skvelé, väčšina sympatická ako nikdy predtým, a hlavne prvý film, kde sa mi neuveriteľne páčila Keira, ktorú inak nijak neobľubujem, ale tu by som sa snáď aj platonicky zamiloval. K tomu celému Armstrong namiešal soundtrack, bez ktorého by to snáď ani nešlo. Napriek začiatku, kde som bol na pochybách, čo sa mi to zase snažia nanútiť za kvaziromantiku plnú klamstiev a podvodov, som spokojný. ()

Petyas

Jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Opravdu můžu. Moc můžu. Ve filmu snad není hluché místo. Tarantinovsky to začíná - příběhy - záblesky příběhů - různých lidí, kteří spolu zdánlivě nemají nic společného, až se nakonec všechny příběhy propojí a vše dopadne dobře :-) Výborné scény, výborné vtipy, skvělí herci, skvěla hudba, výborná atmosféra. 99% ()

UniqueNett

Nemám ráda kýčovité filmy. Nemám ráda filmy, které se skládají z několika příběhů. A v podstatě ani nemám ráda H. Granta. Ale Lásku nebeskou.. tu já zbožňuju! Miluji tu atmosféru, ty postavy i herecké obsazení, ten pozitivismus a samozřejmě vynikající a příjemnou hudbu. Jeden z mých nejmilovanějších přeslazených filmů. ()

Kremik

Po xtém shlédnutí musím říct, že je to jeden z nejlepších filmů všech dob...Vše je tam dokonalé a bez chyb :) Ta atmosféra, kterou tenhle film vytváří je úžasná a měl by být povinný pro pesimisty :) ()

redwik

Toto je jednoznačne najlepší romantický film. Jeden z mála, vďaka skvelým hercom vybratých do svojich rolí naozaj dobre a svojej vtipnosti, ktorý sa môže páčiť aj mužskej strane divákov. Mne sa jednoznačne najviac páčili scény s Martinom Freemanom a Billom Nighym. Zvlášť potešila chvíľková prítomnosť Rowana Atkinsona. Aj po treťom pozretí nemám problém si ho pozrieť ešte raz a znovu sa na dobrých vtipných scénach zasmiať znovu. Jednoznačne TOP. ()

Biopler

Úvodné zábery na Heathrow a ľudí stretávajúcich sa na letisku sú nádherné a ak už ničím iným vás film neosloví, tak úvodnou myšlienkou áno. Zaujímavý nápad pospájať mnoho príbehov do jedného filmu a ukázať aká vie byť láska nebeská, ale aj sebecká... pod slovom láska si v súčasnej dobe predstavujeme až toľko rôzností, že film to slušne vystihol. Snímok zdobí anglický humor, ktorý ja môžem a žral som hlavne epizódku s britským premiérom. Grant je maska a skvele to zahral. Pekné je, že epizódy sa nevyvíjajú tak ako si myslíte. Mám na mysli hlavne mladíka cestujúceho do Ameriky, kde som čakal, že dostane riadnu lekciu, no dojímavým spôsobom sa mu jeho predstavy naplnili :) Romantická komédia, ktorá je však až nechutne presladená, má však výhodu, že je veľmi dobre nakrútená a ak ju ešte sledujete aj osobou, ktorú máte veľmi radi, tak pod 4* sa nedá ísť. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman