V piatom pokračovaní série sa musí legendárny Fin Shepard (Ian Ziering) so svojou rodinou opäť postaviť proti žraločiemu tornádu a zachrániť všetko, čo tento prírodný úkaz ešte nedokázal zničiť. Tentokrát však nie sú v ohrození len jeho blízki, ale celý svet. (Marceloo)

kolibricek

Tohle už snad nespadá ani do černého humoru. Mám neskutečný problém tenhle nelogický počin ohodnotit :( Boží, staletí stará kostra-čistá jak kdyby zrovna vypadla z továrny na ptákoviny, a klobouk zrovna přinesený z čistírny. Opět tu máme přehlídku zapomenutých hvězd s kapitánem 90210. Ten konec mi dohnal k pláči. Proč já na to vlastně čumím, když bych u tohoto nejraději spáchala sebevraždu? Řekněme si na rovinu, komu zde připadla ta nejlépe ušitá role... žralok, žralok, žralok, žralok, žralok, žralok! ()

Likan7 odpad!

Nechápu jak se tahle série mohla dočkat pěti dílů a šestý je na cestě. Co si budeme povídat, je to příšerná kravina, a ví to úplně každý, včetně tvůrců. Dělají si z toho srandu a na začátku je to celkem vtipný (Tom Cruise, Indiana Jones). Jenže potom se to potopí ještě o kousek hlouběji a moje naděje v komedii plnou odkazů a známé filmy jsou tatam. Místo toho má člověk otevřenou pusu a přemýšlí nad tím, jestli je fakt vůbec možný, že tohle někoho vůbec napadlo natočit. Tohle se nedá popsat, to se musí vidět. ()

GameboyNES

Po výborné 4., je tohle velké zklamání. Minimum vtípků, žádná hláška, samé rodinné citečky a ještě hnusný plastikový ježibaby. Dám jednu za úvodní parodii na Indiho a pokémon go :) Mno a druhou za Dolfíka alias Emeta Browna s Hammereinem . Snad se v 6. zase polepšej. ()

Knor

Epický souboj mezi lidstvem a žraločím tornádem pokračuje. Nápadů je pořád dost a Sharknado boří veškerý hranice. Nebojí se parodovat slavný filmy a dělat si prdel úplně ze všeho a všech. Tohle pokračování přináší navíc takovou mystiku a vlastní mytologii :-D jo je to zase totálně ujetý a neuvěřitelný. Prostě kroutím hlavou, koukám se na to skoro skrz prsty, ale je to zábava, hloupá, tupá, ujetá, šílená zábava. Žraloci lítají vzduchem, ničí všechny velký města na zemi, cestujou červí dírou, toxický tornádo, žralokozilla a desítky dalších kokotin, na který můžou přijít jen zfetovaný tvůrci :-D Mě to ale pořád baví, i když je tu cejtit, že přece jen už ztrácejí trochu dech. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Sice pořád dokola, ale rozpočet evidentně navýšený, takže pojezdili po světě a přidali hromadu "porno"hereček. Ještěže si z toho alespoň dělají pořád prdel. ()

rottenpolo

ájajáj nesklamalo....Sharknado nás tentokrát zobralo na výlet po celom svete :D Ľudský vrtuľník, Sharkzilla, umierajúca hlava, Tony Hawk...je tam toho moc a je to moc :D ()

RafaKrakal

Ačkoliv jsem masochistický příznivec série, poprvé musím vyčinit tvůrcům za klesající kvalitu. Ačkoliv předchozí díly jsou svou debilitou velmi zábavné, tento díl je svou debilitou na mnoha místech toliko hloupý. Přesto nemůžu dát pro některé epesní okamžiky méně než tři hvězdy, přičemž doufám, že kvalita se opět s posledním díle série zvedne. ()

Hemlock

Naprosto famózní kokotina jako vždy, akorát tentokrát to bylo prostě světový!!! Za mě nejlepší díl této série a jsem zvědavý, s čím příjdou příště... Sharknado, Natonado, SharkZilla - nemá to chybu a k tomu všemu nespočet pěkných prdelek s výstřihem až do kuchyně. Zbývá jen dodat, že Ian Ziering je i můj hrdina. ()

Rayen1

První kontakt se sérií... Wtf!? Scénář je tak debilní, jako kdyby ho psalo desetiletý dítě, a asi bych se tomu nedivil. Ono Sharknado je tak trochu kultovní movie, ale i takový kultovní movie musí mít svoje mantinely, ne? 😅 Jelikož špatně udělaný CGI Sharknado, co unese roboticky Reid a hlaskujicimu Zieringovi syna a pak je náhodně vyplivne jednou v Austrálii, jednou v Brazílii, do toho sesterstvo a tajně spolek, sem tam cameo... ten film prostě funguje jen jako mokrej sen kluka, co usíná s figurkou Transformera a G. I. Joa pod polštářem... Bože, to byla zase ptákovina 😅 ()

sardon

Doufám, že bude i šesté pokračování, ve kterém by mohla matička Země vyvrhovat svá žraločí tornáda za oběžnou dráhu a Fin Shepard ( kterého by mohl hrát skutečný fin) by zachraňoval minimálně naší sluneční soustavu. ()

Víteček odpad!

Tahle série mě na rozdíl od jiných špatných filmů pobuřuje, protože si je moc dobře vědoma toho, jak je tragická, ale nesnaží se ani trochu zlepšit. Naopak se v tom blátíčku špatnosti pěkné cachtá, rozpatlává ho všude kolem a dává najevo, jak je strašně cool být tak příšerně špatný. Filmu, kde se tvůrci snaží, ale prostě nejsou peníze ani talent, dokážu odpustit, ale tady jsem jen otrávený z té ultimátní rezignace na jakoukoliv kvalitu. Tím že se k tornádu připojí téměř náhodně vybrané slovo z něj nic lepšího neudělá. 10 %. ()

AmunRa

Jasně, je to pitomost, ale to je od prvního dílu a ani tehdy mi to nevadilo. Je to prostě kultovní pitomost a pátý díl nijak nevybočuje z linie - sharknada jsou opět silnější a mutují v kdoví co, do boje o záchranu světa se zapojují tajné organizace, církev, MI6 a další. Odhalí Fin Shepard, April a Nova tajemství pradávného kultu ochraňujícího planetu před zhoubou sharknád? Kdo viděl některý z předchozích dílů, tak ví o co jde, ostatní se mrkněte na první díl a uvidíte sami. Tentokrát se tvůrci hozhodli parodovat známé filmy, takže potkáme neúspěšného Indianu Jonese, variantu na Jamese Bonda atd. Triky se mi zdály o chlup lepší a scénáristé se nebáli nechat pomřít pár důležitých postav (pokud je zase neoživí v dalším díle). Kde vyhrabali ty herečky s otřesnými plastikami nevím, ale některých jsem se vyloženě lekl - a je jich tam požehnaně! ()

nudlis odpad!

Jak se v něčem objeví Tara Reid (čestnou výjimkou je jen Big Lebowski) nebo Ian Ziering, je jasný, že to bude supersračka. Ani toto "dílo" není výjimkou. ()

kataklysm

Mohl z toho být úžasný porno film. Tolik kozatic , tolik... Každopádně, nemůžu jinak, než přes s plašenou kobylu napařit 5* ()

Zemřela herečka Olivia Newton-John

Zemřela herečka Olivia Newton-John

08.08.2022

Další smutná zpráva z filmového světa. Ve věku 73 let zemřela australská tanečnice, zpěvačka a herečka Olivia Newton-John, kterou diváci budou pravděpodobně nejvíce znát díky její roli v legendárním… (více)