Hootik

Mě to docela i bavilo, CGI pěkný, kromě totálně mrtvýho místa cca ve 3/4 filmu, kde je klišoidní smrt a poté X minut mluvení do duše to i šlo, malá holka byla super stejně jako Jason a hlavně... Just Keep Swimming, Just Keep Swimming ()

sparrow1

Mam moc rad knihy od Steva Altena.Tenhle film ma z knihou spolecneho minimum ale zabava super.Pro me osobne bude patrit do Top 3 filmech o žralocich.Prvni jsou Čelisti pak Útok z hlubin a treti Meg. Jason hraje výborně a hodne mě překvapil.Ale i ostatni obsazení je dobré.Vyborny film pred cestou na dovolenou a ted hop do moře 😁 ()

Ladunkaaa

Film byl divný. Začátek by celkem ušel - kdyby se to odehrávalo na nějakém reálnějším místě. Dobré téma, dobří herci, ale nic moc z toho nevzešlo. Statham měl hodně podivný scénář plný klišé a ani mě moc nepřesvědčil. Mám dojem, že kdyby tam hrál kdokoliv jiný, tak by to bylo lepší než zrovna Statham, který mi tam vůbec neseděl. Film bych si podruhé nepustila, neláká mě tam ani jedna scéna, kterou bych podruhé chtěla vidět - čili u mě to nezachránili ani efekty. Nejvíc mě dostalo jak Statham vyskočil z vody na loď, to sem se málem počůrala smíchy :) ()

Cheirodon odpad!

Kto prosim povedal, že Sharknado ma 29 % a toto 64 %. To Vážne len sam "Statham", ktorý vypichuje 30m monštru oko vo výskoku urobil ten rozdiel ? Len prosím neargumentujte kamerou, scénou, hereckými výkonmi, .... Proste je to odpad. Už dávno som nevidel plagiát B Movie :))) ()

Kodousek

Musím to zprumerovat. Kamera docela dobrý, Statham také, výběr lokalit a efekty super. Příběh ale klišé klišé klišé pozor Spoilery aneb občas se někdo obětuje, překvapko mrcha neumre okamžitě maybe ????? Jinak se na to koukat dalo 3 * na čtyři to není. ()

baron156

Nebylo to špatné. Něco mezi Čelistmi a Mělčninami. Efekty byly na dobré úrovni. Velikost žraloka se každým filmem zvětšuje a zvětšuje. ()

v0jt1s3k

Hrozná slátanina, kde kliše střídá kliše. Celé to ale funguje, nejen díky opět výbornému Stathamovi, ale i zbytek crew se skládá ze zajímavých postav. Film odsýpá, nejsou tam žádné wtf momenty (beru to, že se pohybujeme v univerzu filmu), kterých bývá dost v monstr filmech. Cílení na asii je sice až moc, ale neruší, takže po dlouhé době film, kdy jsem se opravdu bavil ()

AmunRa

Rodinná verze čelistí se sice neobejde bez mrtvých, ale obejde se bez krve (krvácet smí jen velryba), odhalených těl a hororové atmosféry. V podstatě je to víc komedie než horor a přemýšlím, že všechna to béčková klišé tam musela být naschvál, jinak jich tam nemohlo být tolik. Přesto (nebo právě proto) film hezky odsýpá, megalodon dělá na lidi baf a příležitostně sežere nějakou to velrybu nebo loď a lidi na pláži jen povozí na pontonu jako nová atrakce. Osmiletá dcera vědkyně (Bingbing Li) nakonec záchranáře Stahama určitě užene, protože rozvedená matka si hledí jen svých mořských potvor a vztahů se zjevně bojí. Na konci už jsem se skoro divil, že žralok nezačal hláškovat taky - v tomto filmu by mě to ani nepřekvapilo. ()

jizvoun

Totální píčovina plná trapných klišoidních scének a pokusů o vtip. Statham je jako vždy charismatický, ale zbytek až na tu číňanku mi tu vyloženě vadil. Sral mě ten černoch, který měl do filmu pravděpodobně vnést náznak vtipu, ale nepodařilo se, ba naopak, byl neskutečně trapnej a já si celej film přál, aby už chcípnu. Ta shemale vědkyně s hrozně cool sestřihem to samé. U těchto filmů je snad jasné, že půjde pouze o efekty a akční scény se žralokem, proto nechápu, proč mě tu takovou dobu obtěžovali příběhem, který byl úplně debilní a postrádal nějakej důvtip. Dialogy klasicky trapné plné ubohých hlášek, které se snaží působit dramaticky, motiv sebeobětování se tu opakoval snad stokrát, až mi to přišlo trapné. Jediný světlý článek byl vizuál, díky kterému ode mě film obdržel 2 hvězdy. Už nikdo nic podobného. ()

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu se jedná o jeden z povedenějších filmů na téma žralok, i když v tomto případě se jedná o pravěký druh Megalodon. Svým způsobem se jedná o hororový žánr a místy by se nějaký ten hororový prvek našel, přestože se film spíše v mnoha aspektech opírá o žánr: akční thriller. Co se týče zpracování, dle mého úhlu pohledu je film dějový a i napínavý, takže za mě čtyři hvězdičky. ()

zekon

Flákl bych s přehledem odpad! Jenže on ten nápad špatný nebyl a chtít najít jurský park pod vodou..........jako jo. Jenže film je o mizerných tricých, žralokovi co se chová jako debilní génius, lidech co chovají jako geniální debilové a celé to spěje do nekončící smyčky kdy se objevuje jeden megalodon za druhým a nevadí mu ani mělká voda. Vrchol je finální vtipná 30ti min. sekvence kdy se prostě musí každý smát když megalodon čistí pláž. Vše završuje pichovina s plavajícím yorkšírem. Film slátaný z Čelistí, Jurského parku, Jestli se rozlobíme a Toma Jerryho fakt nemusím. Největší průser roku 2018. ()

Pythonator

Plné uspokojení, vzhledem k žánru a námětu. Lepší film z toho vzniknout nemohl, leda by se kompletně všechno překopalo a přeobsadilo včetně režie. Rozhodně jeden z nejlepších Stathamových filmů, vzhledem k tomu, v jakých akčních sračkách hraje. Hvězdička navíc za excelentní finálové doražení žraloka. To byla vskutku žánrová lahůdka. Kam se hrabou Chuck Norris se Supermanem. Statham je bůh, sic je to nesympatický plešatec. ()

Mysterix

po 12 hodinách v práci ideální oddechovka, jen koukat a nepřemýšlet, Stathamovi nestřílecí a neřídící role celkem padne / škoda, že nezbylo více času na vědecké prozkoumání tajemného poddnového vodního "vesmíru", děj byl předvídatelný až do konce, ovšem zpestření do roku 2018 tento kousek umí přinést ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident