(festivalový název)

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

• Bogariq

Vy nerozumiete po slovensky, že ste si to predabovali do češtiny alebo čo? My keď vysielame české filmy tak ich vysielame v pôvodnom znení a nesnažíme sa to úplne pokašľať. To je ako keby sme predabovali "detictví aneb..." No stačilo mi vidieť reklamu a keď som počula tie priblblé hlasy tak som mala dosť. Keby sme aspoň nerozprávali podobnou rečou...(4.7.2018)

Řekla bych, že zápletky nebyly dotažené, teď jsem přišla z kina a vlastně dlouho přemýšlím, co se tam vlastně dělo. Bylo toho docela dost, ale přišlo mi to, že buďto se připravují na druhý díl, nebo se do filmu všechno nevešlo. Nicméně, bavilo mě to, tanec je silný element, který tady hraje prim a je bezesporu skvělý. Herecky taky moc příjemné. Je mi líto, že slovenské herce dabujeme do češtiny, to mi připadá ujeté, dabing byl tak zbytečný. Ale nasazení mladých herců a tanečníků je konečně to, co chci na plátně vidět, tady to vypadá, že konečně režisérka nepoužila obvyklá slova "hlavně nehrejte", pak se děje, že mnozí jsou ve filmech stále stejní, neboť prostě hrají sami sebe.(5.6.2018)

• ESNYR

Přes zmatený děj, kdy třeba jsem nějak nepobral že jsou ze slovenska a nebo proč je to několikrát velmi důrazně zmiňováno i když všichni mluví česky a přes podivný příběh, který v mnoha chvílých nedával smysl (Hugo, nevěra a nevěra, rodiče a spoustu dalšího) se přece jen jedná o slušný "taneční" film. Kdyby zůstalo jen u tance a soutěže (bez těch podrazů ze všech stran) asi bych dal víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu nijak omluvit nepochopení spousty věcí a hlavně si myslím že takto se nikdo nechová, nemluví a nejedná z dalšíma lidma. Další zbytečný film.(6.6.2018)

• Uhlijo

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE!(13.6.2018)

• Redyx1

Tak jsem přišel z kina a musím se přiznat že jsem zklamaný.samotný děj filmu je dost chaoticky pojatý a už vůbec nechápu kdo mohl schválit že hlavní protagonisté vystupují jako skupina slováků a přitom všichni mluví perfektně česky..dále nepochopitelné je finále soutěže kde vlastně vyhraje někdo jiný a a tim pádem uniká pointa .Takže jediné plus je dobrá hudba taneční variace a choreografie.(23.6.2018)

• - Natáčelo se na Slovensku ve městech Svit a Bratislava, a v Česku se natáčelo v Praze. (Varan)