poster

Backstage

 • Slovensko

  Backstage

 • angličtina

  Backstage

  (festivalový název)

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  **

  Kdyby ještě pořád náhodou někomu nedošlo, jak to v podobných soutěžích chodí... 1) Budiž. Sedláčková a spol. dokáží udělat biják jako Amíci - o to šlo, ne? Ovšem klišé na klišé, strojené hloupé dialogy a poloamatérské herecké výkony moc radosti nedodají._____ 2) Před dvaceti lety by to byl trhák, před deseti dobré, ale dnes?_____ 3) Ve filmu vystupuje řada postaviček tohoto pozlátkového světa - 33letý Filip Jankovič (televizní choreograf, který je, jak to tak říci, převelice gay), 31letý Ben Cristovao (porotce) a další. Ivana Chýlková, Kryštov Hádek či Roman Luknár fungují jen jako stážisté._____ 4) Nechápu potřebu českého dabingu._____ 5) 28letý tanečník ze skupiny The Pastels a zřejmý neherec Trnavan Martin Rakický alias Tony Porucha (hlavní mužská taneční role - Buddy) je pěkný kluk._____ 6) Jednu hvězdičku za pár pěkných kluků a druhou jako pokání, protože taky občas čtu bulvár._____ 7) Výstižný koment: -bad-md-wolf-*, herr_carter (nehodnotil).(4.5.2019)

 • silentname
  *

  Scenár vraj písali dvaja ľudia. Ja tvrdím, že to napísal počítač podľa klišé a šablón. O originalite totálne pomlčím, lebo originálne tu nie je skutočne nič. Film je jedno prevarené obohrané a miliónkrát prežuté klišé. Viete presne čo sa bude diať. A nemá to žiadne prekvapenia. Herecké výkony hlavných predstaviteľov sú s výnimkou Mary Bartalos a Ondreja Hraška strašne strojené a dialógy naučené. Soundtrack je jeden popový grc, ktorý sa vôbec nedá počúvať. A vizuálnu stránku filmu hodnotím ako bez nápadu a so všetkou teatrálnosťou, čo ukazuje TV JOJ. Ostatní herci sú celkom okey hoci neviem prečo Judit Bárdos rozpráva po česky. Má to nejaký hlbší význam? Film dokopy funguje len v jednom aspekte. Choreografia a tanec. To sa podarilo. A Bartolos s Hraškom majú medzi sebou asi najlepšie scénky. Užijeme si to asi so všetkým. Citovým vydieraním, škandálmi, ohrozením života a dokonca aj konfliktom záujmu. Keď na konci vlastne pochopíme, že to všetko vlastne bola len pomsta. Neviem čo viac o tom rozpisovať. Príbeh je klišé, postavy sú stereotypy. Odtancujte od toho niekam preč. To je moje doporučenie. ”Backstage” do slovenskej kinematografie prináša len ďalší trapas. Hodnotenie: D(26.8.2019)

 • M.i.k.e
  **

  největší problém tady není to,že se předabovali slováci do češtiny,a není to ani to,že děj se stabilně jednoduchý a předvídatelný jako u ostatních "tanečních" filmů.Problémem je to,že ten děj je mnohem blbější než u ostatních "tanenčních" filmů a bije to do očí natolik,že to absolutně přebíjí tanenční čísla,která jsou ale jinak celkem v pohodě (ačkoliv je s podivem,že hlavní krjů se přesunem do Prahy dost zhorší).Není to úplný průser a je třeba dát aspoň půl palce nahoru za snahu natočit "místní" Step Up,ale příště by to chtělo lépe...40%(17.10.2018)

 • castor
  **

  Free, cool, crew. Drsní hoši, hbité spoře oděné dívky. Nějaký ten dějový kotrmelec, nějaký ten darebák v zákulisí, nějaká ta láska. A hlavně epická taneční čísla. Tak nějak všechno bychom plnili, ovšem u zbytku opisujeme velmi zoufale a na zahraniční vzory jednoduše nemáme. Což je s ohledem na jejich kvalitu o dost větší průšvih, než by se mohlo zdát. Není to úplná katastrofa, ale jednotlivá čísla (ač jsou vesměs povedená) jsou v podstatě jen atrakcí a nějaké pevné dějové švy okolo jsou potřeba. Jenže ty chybí. Zatímco většina členů skupiny plošší být snad už ani nemůže, my si všímáme hlavně tanečnice Mary, která vyrostla v dětském domově a nyní našla oporu v lídru skupiny Buddym. Jenže Buddy je trochu hajzlík, takže ona začíná mít blíž k outsiderovi Hugovi. Samotná soutěž, do které se skupina přihlásí, je navíc zmanipulovaná a prahnoucí výhradně po divácké sledovanosti, takže zelenou mají hlavně intriky a vytahování špíny na jednotlivé členy. A tady zatraceně selháváme. A zatímco dramaturgyně soutěže netuší, co mají za lubem producent a režisér, skutečný dramaturg u filmu chyběl asi úplně. Leccos na sebe totiž nenavazuje, nedává smysl. Zápletka je chatrná, zbyla jen melodramatická všednost a prázdnota. Průšvihem je pak i český dabing, který tahá za uši, a holt máme potřebu z našich východních sousedů dělat ještě víc nevěrohodné postavy. Režisérka Andrea Sedláčková má tři nominace na Českého lva, za tohle by ovšem zasloužila lehce přes prsty.(31.10.2018)

 • rasttea
  ****

  Nechápu to nízké hodnocení, mě to bavilo a to nejsem věková cílovka. Konečně to rozbilo ty neustálé kriminálky a babovřeskoviny. Taneční choreografie dobrý, herecky byli tanečníci taky přirození, hudba svižná, vůbec mi nevadila dějová klišé. Stejně jsem chtěla vědět, jak se s patáliemi postavy poperou. Náhodou scénář měl švih. Jediné, co mě snad iritovalo, byl plechový dabing. Proboha už tu slovenštinu nepředabovávejte.(28.6.2020)

 • - Pri finále majú tri skupiny rovnaké SMS číslo, pričom ale v základných kolách mala každá skupina vlastné SMS číslo. Hlasovanie preto nemohlo fungovať. (Johnny.ARN)

 • - Natáčelo se na Slovensku ve městech Svit a Bratislava, a v Česku se natáčelo v Praze. (Varan)

 • - Ben Cristovao ve filmu hraje porotce, kterého si po dotočení zkusil doopravdy v SuperStar 2018 (od r. 2018) (Duoscop)