(festivalový název)

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

Řekla bych, že zápletky nebyly dotažené, teď jsem přišla z kina a vlastně dlouho přemýšlím, co se tam vlastně dělo. Bylo toho docela dost, ale přišlo mi to, že buďto se připravují na druhý díl, nebo se do filmu všechno nevešlo. Nicméně, bavilo mě to, tanec je silný element, který tady hraje prim a je bezesporu skvělý. Herecky taky moc příjemné. Je mi líto, že slovenské herce dabujeme do češtiny, to mi připadá ujeté, dabing byl tak zbytečný. Ale nasazení mladých herců a tanečníků je konečně to, co chci na plátně vidět, tady to vypadá, že konečně režisérka nepoužila obvyklá slova "hlavně nehrejte", pak se děje, že mnozí jsou ve filmech stále stejní, neboť prostě hrají sami sebe.(5.6.2018)

• Uhlijo

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE!(13.6.2018)

Film funguje najmä v tom, že neupadá do nudných odbočiek či zbytočných pasáží obohatených o minulosť postáv, hoci by som v niektorých prípadoch uvítal možnosť ich hlbšie spoznať. Zápletka zahŕňajúca vzťahy v spojitosti s nekalými úmyslami médii mohla ponúknuť razantnejšie a napätejšie emocionálne situácie. Ako celok to má svižné tempo, dobre sa na to pozerá, ale vo výsledku kríva v dialógoch či motiváciach postáv. Backstage je zábavný počin plný modernej hudby, tanca, mladých ľudí a ich vzťahov, avšak mám pocit, že mohol v každom smere, či už v zápletkách alebo spoznávaní postáv, pritlačiť o čosi viac. 5,5/10(17.3.2018)

• Redyx1

Tak jsem přišel z kina a musím se přiznat že jsem zklamaný.samotný děj filmu je dost chaoticky pojatý a už vůbec nechápu kdo mohl schválit že hlavní protagonisté vystupují jako skupina slováků a přitom všichni mluví perfektně česky..dále nepochopitelné je finále soutěže kde vlastně vyhraje někdo jiný a a tim pádem uniká pointa .Takže jediné plus je dobrá hudba taneční variace a choreografie.(23.6.2018)

• Jarvis555

Odpad! Komerčná sračka kde nefunguje absolútne nič. Jednotlivé scény sú zostrihané nelogicky. Mám pocit že jeden záber točili tak 3 sekundy bum strih 3 sekundy strih po každej replike strih wtf. Tretina filmu vyzerá ako hudobný videoklip a do toho tie mizerné herecké výkony. Aspoň tie tanečné choreografie boli fajn len kvôli nim ta hviezdička.(10.4.2018)

• - Natáčelo se na Slovensku ve městech Svit a Bratislava, a v Česku se natáčelo v Praze. (Varan)