(festivalový název)

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

• herr_carter

Nádech, výdech..mnozí tu píšou, že by filmu prospěla delší stopáž, nebo nedabování slovenských "herců" do českého jazyka, nebo že to postrádalo, cituji "US fílin´". Já tvrdím, že všechny tyto neduhy bych odstranil tak, že bych podobnou hovadinu vůbec netočil. Je zajímavé, jak pokaždé, když se objeví nějaké podobné monstrum, prsí se hned nápisem jakožto "první svého druhu". Tohle je prosím pěkně čím první? Mírou idiocie?(a to jsem viděl jenom trailer, který by podle místních cristovaofilů ještě jůes fílin´ měl obsahovat narozdíl od filmu jako takového), nebo možná právě zakomponováním největšího břídila a prznitele jazyka českého. Pak se má společnost divit, že ze škol vylézají taková individua bez špetky nadhledu a inteligence, když si celé dny na svých smartfounech pouštějí jeho žvatlavou anglo-češtinu a pak tak hlavně mluví..."pojďme mu bezmezně fandit a uctívat ho, i když nevíme proč", řekla si jednoho dne všechna telata a od té doby žijí na youtube šťastně až dodnes...(8.7.2018)

Nechápu to nízké hodnocení, mě to bavilo a to nejsem věková cílovka. Konečně to rozbilo ty neustálé kriminálky a babovřeskoviny. Taneční choreografie dobrý, herecky byli tanečníci taky přirození, hudba svižná, vůbec mi nevadila dějová klišé. Stejně jsem chtěla vědět, jak se s patáliemi postavy poperou. Náhodou scénář měl švih. Jediné, co mě snad iritovalo, byl plechový dabing. Proboha už tu slovenštinu nepředabovávejte.(28.6.2020)

Obsahuje spoilery: "Řekni mi jak to děláš, řekni jak to děláš, když se pode mnou hroutíš, aye." Zákulisí taneční soutěže, třeba to tam skutečně tak chodí, kdo ví. Je to hlavně o tanečních číslech, které doplňuje moderní hudba. Ben Cristovao feat. Mária Čírová - Padám <3. - 50%.(4.2.2019)

• dopitak

Cílová skupina: 12 až 16 let Jsem několikanásobně mimo cílovku, takže mě berte s rezervou. Hvězda za pozadí s Tatrami, líbila se i svlečená Mária, i když nic neukázala. Dvě třetiny filmu viděny v češtině, než mě napadlo přepnout stopu na slovenštinu, v níž se evidentně natáčelo víc scén. Postsynchrony jsou tradičně tragicky mimo. Český hlas starého železničáře, dědy Huga, mluvil pan Zindulka?(17.10.2018)

• mira.l

Toto jako prosím bylo co??? Nějak pořád nejsem ochotem uvěřit, že pod tímto nesmyslem je podepsaná Andrea Sedláčková nejen jako režisérka, ale i spoluatorka scénáře... Vidím, že naprostým nesledováním podobných "úchvatných" soutěží zcela o nic nepřicházím. Tento typ "tance" a "hudby" mě fakt nebere, myslel jsem, že jednu hvězdičku dám třeba aspoň za Judit Bárdos nebo Ivanu Chýlkovou, obě mi tu ale nějako neseděly (čti vnímal jsem je jako jednu větší krávu než druhou), o úrovni (dost nesmyslného, slovensky ještě rozumím) českého dabingu radši pomlčím, no a těch pár záběrů štítů Tater v pozadí jakési slovenské řitě (Svit jsem si fakt musel najít) to fakt nezachránilo. Jo a prosím..... ten buzerant/choreograf v kozačkách na jehlách, to bylo jako co za živočišný druh?!?(1.5.2019)

• - „Točili jsme vlastně celý rok, fuška to byla pořádná, hlavně kvůli převládajícím tanečním skupinovým číslům. Když se ohlédnu, tak mi to připadá jako taková velká mašina valící se časoprostorem,“ říká režisérka Andrea Sedláčková. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)

• - Ben Cristovao ve filmu hraje porotce, kterého si po dotočení zkusil doopravdy v SuperStar 2018 (od r. 2018) (Duoscop)

• - Ve filmu zazní také titulní píseň z předchozího snímku Andrey Sedláčkové Fair Play (2014), kterou nazpíval Miro Žbirka. (Teres)