(festivalový název)

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

• EggO

Ben Christoval nebo jak se tenhle tvor, co si musi mackat koule jak zpiva, vubec jmenuje. Nechapu jak mu nekdo za jeho jak herecky vykon, tak pevecky muze zaplatit.....asi to bude tim ze mu taky nikdo nerozumi ani slovo. :-D Jinak bez Bena by ten film stal za nic a diky tomu, ze je tam Ben, tak bych z toho odpadu co jsem videl ubral jeste dalsi 3 hvezdy, bohuzel to nejde. Sakra to ti cesi nemaji oci? Proc dabuji slovaky? Proc kopiruji americke sceny? Proc to hazi do stupidni souteze? Vzdyt ten film nemuze mit ani scenar, bylo to pruhledne jak plexisklo. Zacinam si rikat, ze v cesku neni nikdo normalni co by dokazal natocit neco na co se da divat. Napsal bych 1000x lepsi scenar, neokoukany, originalni a s pribehem. A ty "herce" poslete do ordinace nebo ulice, tam se uplatni...stydel bych se neco takoveho natocit, hrat v tom a jeste so pod to podepsat. Vzdyt tu reziserku museli sehnat nekde na pracaku. Jen mi to uprimne reknete. To opravdu ti co hraji v tom filmu, co to napsali, natocili, nadabingovali nemaji oci, usi aaaa vzdyt je to jedno....Natocil bych 1000x lepsi film....(11.10.2018)

• Sany33

Slováci sa idú s mizerným rozpočtom hrať na Ameriku a napodobniť svetový úspech Lets Dance. Paradoxne chalani a baby vo filme vedia niekedy tancovať lepšie ako ich americké alter egá. Príbeh je ale márny. Luknár je asi najmárnejší pseudo-záporák akého som v slovenskej produkcií do dnešného dňa videl. Koniec ,ktorý má mať silný morálny odkaz a ponaučenie a teda nekončí Happy Endom je síce chvályhodný ale nakoľko to celé nebolo vygradované pôsobil ako záchranné lano rýchlo sa potápajúcej lode s názvom BACKSTAGE. 15%(3.7.2019)

• honajz2

Dost mě překvapuje, že tohle natočila režisérka Fair Play, jelikož takový skok z žánrů bych nečekal u nikoho v Česku. Musí se nechat, že někdo konečně dostal do Česka žánr, který tu snad ani nikdy nebyl, bohužel to úplně nedopadlo. Jako jo, ten tanec sám o sobě funguje, jestli vypadá dobře nechám na jiných, nevyznám se v tom. Rap a hudba Bena Christovaa mi tam celkem lezla na nervy, ale co se dá dělat. Co se týče postav, jsem nakonec rád, že ze všech nevylezli megapitomci s megaegem, asi dvě jsou tady celkem sympatické (včetně zajímavého, ale naprosto blbě charakterizovaného Huga, ten jeho důvod proč s nikým nemluví je docela směšný). Tady je vlastně obecně hodně věcí nedomyšlených nebo úplně hloupých či zbytečných. Ta pasáž s matkou Mary je absolutně neuvěřitelná a naprosto nedotažená. A hlavně odfláklá, jako by tam prostě musela být za každou cenu. A nebo ta taneční soutěž - vždyť to absolutně nemělo pravidla. Jako, do finále postoupí skrze divokou kartu taneční skupina, co tam ani nesoutěžila v těch semifinálových kolech! A já tyhle Talenty a Superstar znám celkem dobře, tohle naprosto odporuje všem pravidlům, je sice hezký, že nám režisérka ukázala, jak tyhle soutěže skutečně fungují, ale zase na druhou stranu - většina z nás to stejně asi ví. Když ale pominu tohle a to, že někdy je ten slang hlavních postav ne sotva uvěřitelný, jedná se o celkem příjemnou podívanou. Ale jenom na jedno zhlédnutí. Podruhé bych se na to asi už nepodíval, možná tak v televizi, kdyby nic jiného nešlo a mě nejel počítač, tak asi jo. 2*(21.11.2018)

Obsahuje spoilery: "Řekni mi jak to děláš, řekni jak to děláš, když se pode mnou hroutíš, aye." Zákulisí taneční soutěže, třeba to tam skutečně tak chodí, kdo ví. Je to hlavně o tanečních číslech, které doplňuje moderní hudba. Ben Cristovao feat. Mária Čírová - Padám <3. - 50%.(4.2.2019)

• Uhlijo

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE!(13.6.2018)

• - Ve filmu zazní také titulní píseň z předchozího snímku Andrey Sedláčkové Fair Play (2014), kterou nazpíval Miro Žbirka. (Teres)

• - Natáčelo se na Slovensku ve městech Svit a Bratislava, a v Česku se natáčelo v Praze. (Varan)

• - Natáčelo se také na známé železniční stanici ve Svitu a pak nejčstěji v pražském PaKULu (Palác Kultury na Vyšehradě). (Stoka)