poster

Backstage

 • Slovensko

  Backstage

Taneční / Romantický / Hudební

Slovensko / Česko, 2018, 90 min

Externí recenze k filmu (6)

 • CinemaView.sk (Juraj Kovalčík) ***

  "Hlavne sa upúšťa od ambície, aby tanec niesol príbeh, či aby ním postavy vypovedali niečo o sebe, a tak Backstage ostáva len v štádiu pokusu o tanečný či hudobný film, pretože sa v ňom hudba a tanec vyskytujú ako príkrasy, ale nenesú takmer nijaký význam. Preto je aj úplne jedno, že sa breakoví…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) *

  "Dohromady se dá Backstage považovat za poměrně velký úlet české a slovenské filmové scény. Nad čím jen jeho tvůrci přemýšleli? Je jasné, že se snažili o moderní taneční film, který by byl prvním svého typu na našem území. Po zhlédnutí lze však jen doufat, že i posledním. Od špatně zkonstruovaného…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) *

  "Kdyby pozůstával jen z 30 minut tanečních vystoupení, bez jakýchkoliv dialogů, asi by byl výsledek dost příjemný a ani ne nechtěně směšný. Ovšem následkem strašlivé zápletky (lhostejno, zda za ni může scenárista, režisér nebo střihač) a českého dabingu vzniklo cosi nadčasově legendárního, na co se…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "„Ži svoj život!“ znie slogan filmu o mladých pre mladých. Veď hlučná hudba a hip-hop sotva ulahodí prv narodeným. Lenže energia, ktorá sála z filmového plátna pri tanečných scénach filmu Backstage, dokáže strhnúť obecenstvo bez ohľadu na generačný rozdiel a človek sa občas pristihne, že keby vedel,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Snímek Backstage tak pravděpodobně uspokojí pouze fanoušky českého a slovenského rapu, hip-hopu a odpovídajících tanečních čísel, která jsou sice velmi zdařilá, ale slouží v podstatě jen jako nedějová výplň romantické zápletky, která je naopak velmi všední a chatrná. Všechno ostatní je nanejvýš…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Andrea Sedláčková k projektu údajně přišla až v průběhu a jejím úkolem bylo zjednodušit scénář, toho času zaplevelený spoustou odboček a vedlejších linií. To se jí celkem podařilo - o hlavních postavách se dozvíme všechno podstatné, a přestože řada obratů v motivaci působí zkratkovitě a vychtěně,…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace