Drtivý dopad

• USA Deep Impact (více)

K Zemi se blíží Wolf-Biedermanova kometa, větší než Mount Everest. Ke srážce, jež bude znamenat konec planety Země, má dojít za necelý rok. Zatímco se chystá vesmírná expedice, jež se má pokusit rozstřílet kometu jadernými zbraněmi, na Zemi se rychle chystají podzemní kryty, jakési archy záchrany. (oficiální text distributora)

gefr

Armageddon a Drtivý dopad jsou dva katastrofické filmy, které se u mě perou o první místo. Parádní oddechovka s velmi pěkným vizuálem. ()

harycek

Nevím co napsat jiného , dobře to vystihl "Golfista" a já jeho hodnocení akceptuji a plně se sním stotožňuji!!! ()

Bbbulanek

Méně hrdinštější pohled na blížící se apokalypsu (v porovnání s Armageddonem). Mohla bych vidět více vědy a otázek udržení národa/skupiny/mozků, přitom na to film docela hezky naráží. Dál mě mrzí neustále stejný výraz Téy a pak nelogika, že se VŠICHNI na závěr nesnaží dostat na nějaký blízký kopec. 60% ()

Uroboros

Tohle poctivé béčko z devadesátých let dokáže v závěru vymačkat slzu snad i z totálního cynika. Dnes viděno po cca 15 letech a ten film má pořád svoje kouzlo. ()

diccon

Na devadesatky pekna animace dopadu sutyrku na Zemekouli, ale jinak desiva strasnost. Unylejsi film aby pohledal. Strasliva hudba, jeste horsi rezie a zpovykany nactilety hrdinove. Jediny plus je, ze na konci filmu tsunami splachne i tu neprijemnou histerickou blondatou reporterku. ()

Eire

Z vedeckeho hladiska....hm...55%..... Alebo inak: je to Becko ARMAGEDONU, alebo Céčko DONT LOOK UP... KTO JE Mimi Leder? ()

krivkin

Mám to stejně - Armageddon je sice kravina, ale zábávná. Tohle je - i přes papírově silné herecké obsazení - jen kravina. ()

Vito_LePour

Hodně slabé 4*, které dávám pouze za obsazení a výkony. Drama pouze místy skutečně dramatické, spousta scén byla trošku chaotická a nebylo často jasné, na co se vlastně dívám. Vyzdvihl bych ještě tak maximálně provedení té samotné 'katastrofy'. ()

kridlo

z katastrofickych filmov ked sa na nasu planetu ruti meteor to bol prave tento, ktory na mna urobil najvacsi dojem ()

Elemmírë

Co se týče efektů, slušně udělané, co se týče příběhu méně slušně, ale přesto obstojně. Jeden z prvních filmů Eliaha Wooda. V Drtivém Dopadu ukázal že hrát umí. ()

AnnaW

Děj je vcelku napínavý a strhující, ale... občas jsou tam nelogičnosti a nepravděpodobnosti (zejména pokud jde o navržený a usutečňovaný způsob zničení komety). A zejména dávka v patosu v míře mnohem více než snesitelné. A to pomíjím fakt, že film bere katastrofu jen z pohledu poněkud hodně amerického. ()

miza

Je docela otřesné žít s představou,že to může jednou takle zkončit. Jde hrůza z té velké vlny na konci a celý film má slušnou úroveň. ()

Kada80 odpad!

Proč jsem se nechal překecat opět k filmu s tímto tématem. No asi čekám,že se to konečně někomu povede. Ale je to bohužel horší a horší. Armageddonu jsem dal jednu* za efekty. Tohle si nezaslouží nic. Tak například - máme tu 6 dní do dopadu, všichni se snaží nějak zachránit,ale v klidu tu ještě seženete taxi. Jo jasně proč si ještě nevydělat nějakej ten dolar. A takovejch kravin je tam spousta. Několikrát jsem u toho dostal záchvat smíchu. Tohle je jednoznačně DRTIVÝ ODPAD !!!!!!!!!!!!! 0% ()

Quasimodo

Hloupost za hlouposti a nelogicnost za nelogicnosti. Lide se tam chovaji jako tupani, nebo opacne jako uzasni hrdinove. Jedna hrdinka se vzda mista v arse, protoze druha ma dite misto aby vzala dite s sebou. Druha zase neodjede, protoze nenecha rodice samotny. jezis to byl odporny vycuc Armagedonu a cervene knihovny. ()

Merenre

Levnější souběžník Armageddonův. Není to ani drtivý odpad, ani žádný zázrak - katastrofické filmy jsou značně vyčpělé téma, a byly vyčpělé už po tom, co vznikl první z nich. Když se ale člověk brutálně nudí a prostě z nepochopitelného důvodu na nějaký dostane chuť, tak tohle patří mezi ty únosnější možnosti. ()

Hezký den Vám všem!

Hezký den Vám všem!

17.04.2005

Spielbergova stejnojmenného hitu z roku 1951. Trochu ovšem zaráží jméno scenáristy a režiséra, který má projekt na starosti. Je jím totiž Stephen Sommers. Snímek protentokrát neprodukují Sommersovi… (více)