Epizody(30)
-
Staroje ružjo (S04E01)
-
Mordoboj (S04E02)
-
Stokgolmskij sindrom (S04E03)
-
Svidětěl obviněnija (S04E04)
-
Mesť (S04E05)
-
Košmar na ulice Cvetočnaja (S04E06)
-
Mytari (S04E07)
-
Lekar (S04E08)
-
Žizň za korolja (S04E09)
-
Jantarnaja lichoradka (S04E10)
-
Šantaž (S04E11)
-
Vernaja žena (S04E12)
-
Lučšaja podruga (S04E13)
-
Rukopisi ne gorjat (S04E14)
-
Alibi (S04E15)
-
Vybory (S04E16)
-
Afganskij sled (S04E17)
-
Děd (S04E18)
-
Děrevenskij bljuz (S04E19)
-
Mstitěl (S04E20)
-
Slučajnyj vystrel (S04E21)
-
Proščaj, oružije (S04E22)
-
Geněralskaja doč (S04E23)
-
Ženskaja družba (S04E24)
-
Živoj trup (S04E25)
-
Zaščita Zubova (S04E26)
-
Lučšij drug (S04E27)
-
Korotkoje zamykanije (S04E28)
-
Braťja (S04E29)
-
Inochoděc (S04E30)
Hrají
Oleg Štefanko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Takoví normální Američané (2013) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Po stopách kapitána Granta (1985) (seriál)
Anna Bolšova
Sovětský svaz
Alexej Buldakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Konfrontace (1985) (seriál)
Nina Gogajeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Vůně zločinu (2013) (seriál)
Michail Vaskov
Sovětský svaz
Alexandr Ťutin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Vůně zločinu (2013) (seriál)
Vladimir Timofejev
Nejlepší seriály:
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Nikolaj Smorčkov
Sovětský svaz
Vadim Alexandrov
Nejlepší seriály:
Zlaté tele (2005) (seriál)
Michail Solodko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Natalija Saňko
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Janina Bugrova
Sovětský svaz
Julija Kuvarzina
Sovětský svaz
Arťom Kobzev
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Alexandr Serov-Ostankinskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Anatolij Filippov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Ilja Jermolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Julija Polynskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Nikolaj Tokarev
Sovětský svaz