• slunicko2

Čím déle seriál sleduji, tím horší mi připadá. 1) Začal jsem na čtyřech hvězdičkách, po sedmém díle jsem na dvou. 2) Jakoby příběh psali zastydlí puberťáci. Jednání postav chybí logika, chovají se hloupě až nesmyslně, což u pracovníků tajné služby je fakt na pováženou. 3) Nekouknu se ani na druhou řadu, ani na poslední díl řady první. Stačilo.(17.8.2018)

Ke konci se snižuje kvalita a závěr dost nezvládli. Škoda. Eve je velmi zajímavě ztvárněná. Villanelle je velmi zajímavá také, ale nerealisticky, protože zabiják, ukazující se takto, by neměl dlouhou životnost. Postava pro seriál, o němž tvurci předpokládají, že masy vezmou cool nerealistický charakter. Líbivé, ale nerealistické. Mínus - v určité momenty jako by postavy nemyslely.(29.12.2018)

• sidonka

Místy zábavné, permanentně nesmyslné. Příliš přestřelený paskvil. Všichni se tam chovají jako pomanutí pitomci, což by nebylo nutně na škodu, ale tady se to děje opravdu dost prapodivným a nesympatickým způsobem. Uvěřitelné na tom není už vůbec nic, takhle by se ve skutečnosti nikdo nechoval. Přestřelené karikatury lidí, které si dělají co chtějí, hlavně že jede kamera a je se čemu smát. Tak nevím, nevím, jestli točili parodii nebo thriller, v mém případě jim to s tou zábavou za každou cenu nevyšlo. Je teď nevkusně módní cpát humor i do situací, kam se vtip vůbec nehodí. A ne každému pokus o optimistický nadhled v kriminálkách nebo hororech vyjde. Nyní již klasické krimi Městečko Twin Peaks bylo také okořeněno humorem, ale na správném místě a v úměrném množství. Městečko bylo film.uměním, kde si experimenty mohli dovolit. Tohle je prostě úlet hodně přes čáru. Škoda. První 3 epizody bych ještě brala. Kdo tenhle seriál nebude brát vůbec vážně a nebude koumat nad podobnými podružnostmi, jako je například fakt, že snad všechny zúčastněné různé osobnosti mají podobný smysl pro humor a jedou na stejné vlně nebo že se chce nájemná vražedkyně od jistého dílu mermomocí co nejvíce zviditelńovat , pravděpodobně aby jí poznalo co nejvíc policistů, budoucích obětí a dalších lidí, přisadí si možná pár hvězdiček. O motivu chování některých hrdinů ani nemluvě.(5.10.2018)

Naprosto skvělá podívaná, od začátku až do konce. Je to skvěle napsané, zahrané i natočené. Nejlepší je na tom ale samotné obsazení. Sandra Oh i Jodie Comer jsou ve svých rolích skvělé a právě Villanelle je TOP. Ona si tu svojí práci užívá a je opravdu spokojená sama se sebou. A Eve to chování a všechno ohledně Villanelle hrozně fascinuje. No, celá ta série je hodně zábavná, hodněkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a už se nemůžu dočkat další série, po tom, jakým cliffhangerem skončila 1. série. Za mě 5*.(10.6.2018)

// Tak já nevim. Buď jsem sledoval cool britskej spy thriller s kapkou černýho humoru, nebo hodně černou komedii o tom, jak spolu dvě latentní lesbičky chtějí hrozně moc spát, ale pořád se mezi ně motají nějaký mrtvoly. Vím jen, že zatímco rozjezd to mělo prvotřídní, finiš byl trestuhodně slabej. Druhá série je v tomhle případě hodně vychtěná a spíš na škodu. 6,5/10(3.6.2018)