Na mušce

(TV seriál)
  • USA Killing Eve
Trailer
Drama / Thriller
USA, (2018–2020), 16 h 49 min (Minutáž: 42–43 min)

Předloha:

Luke Jennings (kniha)

Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia, Owen McDonnell, Olivia Ross, Darren Boyd, Aurélie Meriel, Anatole Taubman, Rinat Khismatouline, (více)

Série(3) / Epizody(24)

Eve je znuděná, bystrá a pohotová pracovnice bezpečnostní služby. Villanelle je elegantní a talentovaná vražedkyně. Obě prudce inteligentní ženy, které jsou sebou navzájem posedlé, se střetnou tváří v tvář v epické hře na kočku a na myš. (HBO Europe)

Trailer

dO_od

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

// Tak já nevim. Buď jsem sledoval cool britskej spy thriller s kapkou černýho humoru, nebo hodně černou komedii o tom, jak spolu dvě latentní lesbičky chtějí hrozně moc spát, ale pořád se mezi ně motají nějaký mrtvoly. Vím jen, že zatímco rozjezd to mělo prvotřídní, finiš byl trestuhodně slabej. Druhá série je v tomhle případě hodně vychtěná a spíš na škodu. Nakonec 7/10 za ty originální postavy a sympatické herce. ()

Djoker

Feministky mohou jásat, dostaly další seriál. Za každou cenu chce být efektní a stylový. Doplácí na absolutní nereálnost, což je úplný opak cesty, kterou se vydala skutečná špička. Nelogické jednání hlavních postav však přináší překvapivé a občas dokonce šokující situace. Každopádně latentní lesbičky u toho umřou blahem. 1. - 3. série: 60%. ()

anderson

Bizarný britský seriál o tradične netradičnom vzťahu vyšetrovateľka a chladnokrvná psychopatická vrahyňa. Tentokrát v komediálne ladenom a komiksovom štýle, so zámerne schematicky zjednodušenou psychologizáciou jednotlivých postáv. Ústredná herecká dvojica Sandra Oh a Jodie Comer je ale podľa mňa bezchybná a utiahne aj značne za vlasy pritiahnuté zápletky. Chybou, ktorá mi zabraňuje udeliť najvyššie hodnotenie je neuspokojivý záver sľubujúci - podľa mňa úplne zbytočnú - druhú sériu. (29.5.2018) ()

Jirka_Šč

Ke konci se snižuje kvalita a závěr dost nezvládli. Škoda. Eve je velmi zajímavě ztvárněná. Villanelle je velmi zajímavá také, ale nerealisticky, protože zabiják, ukazující se takto, by neměl dlouhou životnost. Postava pro seriál, o němž tvurci předpokládají, že masy vezmou cool nerealistický charakter. Líbivé, ale nerealistické. Mínus - v určité momenty jako by postavy nemyslely. ()

playboxguest

Upřímně jsem seriál zapnula jen kvůli tomu, že mě zaujala informace, že se ve čtvrté sérii objeví Ruby Rose. I tak jsem si říkala, že to bude první tři série určitě fajn seriál, už kvůli obsazení, ikdyž na papíře mi to moc nefunguje. A prostředí Anglie je rozhodně moc fajn, vlastně je to to nejlepší, co jsem si ze seriálu vzala. Protože zbytek je na můj vkus moc weirdy weird, přesně v tom stylu jako TEOTFW nebo I Am Not Okay With This. A ač chápu, že se to lidem může líbit, já si u těch seriálů říkám, že ač si občas připadám mimo, tak tihle lidé už jsou i na mě až moc mimo a zápletky těžko uchopitelné a uvěřitelné. S01 40% S02 40% ()

• Během první dvou sérií seriálu Vilanelle (Jodie Comer) mluví celkem osmi jazyky (anglicky, francouzsky, rusky, německy, italsky, španělsky, nizozemsky a špatně mandarínsky). Zároveň v seriálu používá britský, skotský, australský a americký přízvuk. (hansel97)
  • Druhá série dostala zelenou ještě před uvedením té první. Třetí byla oznámena jenom dvě hodiny po uvedení první epizody druhé série. A v lednu 2020 bylo oznámeno, že se natočí i čtvrtá série. (Petr.Kocfeld)
  • Točilo se v Toskánsku, Londýně, Bukurešti, Berlíně nebo Paříži. (Petr.Kocfeld)