Hrají
Kirill Uljanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Blednych
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Charitonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Vybrijenko
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Marusin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ljubov Virolajněn
Sovětský svaz
Igor Ključnikov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Ugarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Solovjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vzkazy mrtvých (2015) (seriál)
Ruslan Lukjanov
Sovětský svaz
Žanna Korovkina
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Čunarjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Michajlo
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vitalij Kuklin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Valerij Čeburkanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leonid Voron
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Ščerbakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (seriál)
Apoštol (2008) (seriál)
Alexej Fedotov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)