Komentáře uživatelů k filmu (145)

 • balcazar
  ***

  Nie je to top, možno si to už nikdy nepozriem, ale je to film, ktorý neurazí. Nudný baseball sa spája so ženskou energickosťou a vypáli to dobre. Tom Hanks je zvláštna téma. Keby to je hociktorý iný herec, poviem si možno, že podal v tomto filme top výkon, ale Hanks...asi som videl priveľa jeho filmov, v ktorých stvárnil absolútne inú úlohu, iný charakter, preto mi to až tak nesedelo. Bolo, myslím, jasné, že sa sestry Dottie a Kit musia stretnúť v záverečnom boji, jeho spracovanie však bolo veľmi zaujímavé.(24.10.2014)

 • golfista
  ****

  Moc dobrý film z prostředí ženské baseballové ligy. Tom Hanks v sice malé roli vysloužilého hráče, kterého ale zvládl vykreslit nezapomenutelně.(8.3.2003)

 • Douglas
  **

  Neobjevný sportovní film a otravný Hanks.(31.7.2004)

 • Houdini
  ****

  NFR 2012(30.12.2012)

 • Gemini
  ****

  Překrásný výkon Geeny Davisové, svým výkonem (výjimečně) nepohoršující Madonna a nezapomenutelný Tom Hanks. To on je hlavním zdrojem pobavení - jeho první setkání s hráčkami je...magické:) Celkově slušná zábava, ale myslím že tu osmdesátku můžu dát.(28.3.2003)

 • Radyo
  ****

  Určitě se budu jen opakovat, ale stejně to musím říct: Tom Hanks byl v tomhle filmu jasně nejlepší, jeho opilecký trenér byl zahraný naprosto brilantně. Ovšem také celá divčí sestava se nedala zahanbit a prakticky všechny herečky zde podávají jedny z nejlepších výkonů svých kariér.(2.4.2003)

 • Malarkey
  ****

  Přiznám se, že tento film na mě vykoukl jako zjevení zčistajasna, protože do té doby jsem pořádně ani nevěděl, že existuje. Sem tam se mi totiž stává, že mi tehdejší video půjčovna zamlčela nějaké klenoty, ale o to větší nadšení je, když na takové filmy z devadesátek narazím třeba v televizi. Tom Hanks tady hraje morouse tak strašnýho, že koukat na něj bylo pro mě utrpení. A i když se film snažil ho nakonec převést na tu správnou stranu, stejně jsem si na konci filmu myslel, že je to normální dobytek. S holkama basketbalistkama už to bylo úplně jiný. Byly totiž skvělý, do jedný. Fandit jim v tomto filmu bylo tak zřejmý, jako si v hospodě objednat pivo, během pěti minut ho vypít a následně si objednat další..(22.7.2018)

 • Djkoma
  ****

  Příjemný oddechový snímek s dobrými herci a dobovou atmosférou. Všemu dominuje Hanksův výkon na záchodě:). Jinak tu je žen opravdu hodně, takže si kdejaký muž, i při takto nudném sportu jako je baseball, určitě najde čas "kouknout se". I já sám a to zrovna baseball neobdivuji bych se na skvělou Geenu s Madonou a dalšími docela rád koukl...(5.7.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $107,533,928Tržby Celosvetovo $132,440,069║ zaujalo, poctivá réžia /60%/(19.10.2009)

 • gouryella
  ****

  Snad jediny film (krome Evity) ve kterem me nevadila Madonna - ba naopak.(30.5.2002)

 • dobytek
  *

  Těžko najít nějakou horší kombinaci, než je patetickej sportovní film o baseballu, ve kterym na hřiště nastupuje sestava ve složení Geena Davis, Madonna, Rosie O'Donnell a nějaký další příšerný slepice. A navíc celej tenhle cirkus trénuje pitvořící se Tom Hanks. Pobavil mě snad akorát Jon Lovitz, ale ten se ve filmu ukáže akorát v úvodních cca 30 minutách a pak zmizí ze scény.(17.1.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Přemejšlej hlavou. To je ta koule, co ti sedí metr nad prdelí." Nikdy jsem nevydržel sledovat celý baseballový zápas a šílenství, které tento sport vyvolává za velkou louží, jsem také nikdy nepochopil. Nicméně na sportující holky se vždycky rád podívám a když přitom chtějí plácat do míčku pálkou, tak jim to neberu. Spojení sportu a humoru na mne zkrátka vždycky fungovalo a to říkám na rovinu, aniž bych si přitom nenápadně posunul kšiltovku dozadu, lehce se zatahal za levé ucho, zkušeně si prohrábnul koule a odplivnul rotující slinu směrem ke třetí metě, čímž bych určil jasnou taktiku pro další hru.(6.10.2015)

 • Madison
  ****

  Veľmi komediálny film na čele so skvelým hereckým osadenstvom a dokonale vystihnutou dobovou atmosférou. Oddychovka, ktorej však nechýba pár dramatických okamihov - obzvlášť skrytý súboj medzi dvoma sestrami, pričom jedna s talentom, na ktorom jej nezáleží a druhá so silou vôle a túžbou vyrovnať sa sestre. Tom Hanks, ktorý prišiel do tímu s tým, že všetky ženy sú nemehlá, no neskôr musel svoj úsudok prehodnotiť, bol taktiež vynikajúci.(28.7.2009)

 • Don Jebal
  ****

  Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 13 739 456 $ (v 1 782 Kinách) Tržby USA: 107 533 928 $ Tržby Celosvetovo: 132 440 069 $(15.5.2012)

 • Kaka
  ****

  Trochu tam chybí silnější dramatická linka, tedy je to spíše ve stylu lehké sportovní komedie, ale proč ne. Herecky zdatné a tématika baseballu je bez debat zajímavá. Navíc tolik hereckých hvězd se ve filmu jentak nevidí.(16.2.2014)

 • Falko
  *****

  ,,Vite co? Vypadate jako penis z cepici!" - a podobnych humornych hlasok tu bolo viac, nez dost. Aj napriek obdobiu pocas druhej svetovej vojny, kde priatelia alebo manzelia baseballovych hracok riskovali v Europe svoje zivoty nestracal film na humore a to predovsetkym vdaka skvelemu scenaru a perfektnym dialogom. Hudba Hansa Zimmera bola ako vzdy krasna a k tomu som si oblubil este smutny soundtrack od Madonny - This Used To Be My Playground pri zaverecnych titulkoch. Pre Toma Hanksa sa pomaly koncila era zaskatulkovanych komedialnych hrdinov a o rok neskor si ho Jonathan Demme pozval do Philadelphie a hned ziskal aj svojho prveho Oscara. Film je podla skutocnosti a vzdy si ho rad znovu pozriem... 06.10.2009 _____ Tom Hanks - (Jimmy Dugan) +++ Geena Davis - (Dottie Hinson) +++ Lori Petty - (Kit Keller) +++ Madonna - (Mae Mordabito) +++ Jon Lovitz - (Ernie Capadino) +++ Bill Pullman - (Bob Hinson) +++ David Strathairn - (Ira Lowenstein) +++ Garry Marshall - (Walter Harvey) +++ Rosie O´Donnell - (Doris Murphy) +++ Ann Cusack - (Shirley Baker) +++ Tea Leoni +++ Produkcia: Penny Marshall +++ Hudba: Hans Zimmer +++(6.10.2009)

 • NinadeL
  *****

  Ne Evita, ale Velké vítězství, to je absolutní TOP film s Madonnou. A League of Their Own zároveň pak patří mezi absolutní špičku filmů se sportovní tématikou, ale i mezi ty, které se zaobírající životem v civilu za 2. světové. Příběh o ženské baseballové profesionální lize je nádherné dobrodružství umě zkomponované spoluprací režisérky a producentky Penny Mashall, kameramana Miroslava Ondříčka, hudebního skladatele Hanse Zimmera a celé řady výtečných herců - v čele s Tomem Hanksem, Geenou Davis a Lori Petty, Madonnou a Rosie O'Donnell nekonče. V závěrečných titulcích znějící Madonnin hit This Used To Be My Playground je už jen definitivním podtržením vynikajícího zážitku, který nepřichází o svou svěžest, vtip nebo dojetí při každé repríze.(8.2.2009)

 • freddy
  *****

  Můj nejoblíbenější sport + vynikající a nezapomenutelný komediální výkon Toma Hankse = jeden z nejlepších filmů o baseballu, které jsem kdy viděl. Co do kvality se s ním může rovnat z filmů o baseballu snad už pouze film Přirozený talent. Ale v čem tkví výjimečnost filmu Velké vítezství? Částečně to může být v tom, že film se odehrává během druhé světové války, a filmy odehrávající se v nedávné, ale přesto docela vzdálené minulosti, pro mě mají určité kouzlo. Stejně tak může hrát ve výjimečnosti tohoto filmu svou roli i fakt, že tenhle film je již 18 let starý, a já mám pořád pocit, že v 90. letech se točily mnohem lepší filmy než v současnosti. A nakonec samozřejmě největší zásluhu na tom, že tenhle film vnímám takto pozitivně, mají vynikající herci a herečky. Tom Hanks mě rozesmál opravdu mnohokrát, ať už to bylo svérazné uvedení se v šatnách, nebo jeho první zápas, který na lavičce prospal, nebo hodně zajímavá etuda v autobuse, či jak ke konci filmu sejmul onoho otravného chlapce ("Vy prohrajete, vy prohrajete!") a radoval se z toho skoro stejně jako z homerunu. Ale nebyl to jen humor Toma Hankse, který z tohoto filmu dělá kultovní záležitost, bylo to totiž také vynikající herectví všech hereček, které filmu pomohlo k tomu, abych ho vnímal jako jeden z nejlepších filmů o sportu, které kdy byly natočeny. Není o čem pochybovat, film si těch pět hvězd zaslouží a já mu je s radostí uděluji.(4.8.2010)

 • Divočák
  ****

  Jeden z nejlepších filmů o basebalu, jaké jsem kdy měl tu možnost shlédnout (a že jich už pár bylo). Takový stěr, jako když Hanks přijde do kabiny plné jeho nových svěřenkyň, postaví se k mušličce, rozepne zip, dvě minuty tam chčije a pak zase odejde, jsem snad ještě nezažil.(3.4.2007)

 • Spiker01
  ****

  Tom Hanks v herecké poloze, v jaké jsme ho od té doby neviděli a jako vždy perfektní. Ačkoliv baseballu příliš nefandim, film má své produkční kvality obecně a stojí za to i dnes...7/10(1.7.2016)

 • Phobia
  ****

  Příběh je klišé za 3*, ale Tom Hanks se svou postavou trenéra a fajn hláškami přidává další hvězdičku do nadprůměru. Zkrátka zábavná sportovní komedie se spoustou ženských a jedním sarkastickým koučem, nic víc, nic míň. 75%(18.3.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace