Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *****

  Co do detektivní linie se jedná o obyčejnou kriminálku, kdy strážci zákona nahání padouchy. Ani vymezování pravomocí mezi policií, FBI a úřadem návladního není v americké produkci novinkou. Nicméně i přes relativně tuctový námět je to celé zábavně zrežírováno a po všech deset dílů si seriál udržuje solidní tempo. K mému překvapení mi seděl i jemný antirasistický nádech a dařily vedlejší linky. Největší devízou jsou ale postavy. Tvůrci dávají stejný prostor oběma stranám barikády, dávají nahlédnout do jejich soukromí, pilují jim charaktery i dopřávají určitý vývoj. Jedinou plošší rolí je prokurátor, ale v jeho případě to nepůsobí nijak protivně. Podařeném castingu vévodí Bacon rochnící se v roli hajzla-agenta, kterého prostě nejde nemilovat. Doufám, že to neskončí jen u jedné řady. 90%(24.8.2019)

 • DwayneJohnson
  ***

  Když čtu obsah, musím se sám sebe ptát, jestli je to vážně k tomuto seriálu. Po jeho konci a hlavně posledním, naprosto tragickém dílu totiž jen nechápavě kroutím hlavou, jak to mohl vůbec někdo napsat, protože s tím co bylo natočeno, to nemá nic společného. Solidní začátek, přesvědčivý Bacon, dle mě nesympatický Hodge, to těch prvních osm dílů drželi nějak v normě a pak přijde konec, s jasnou narážkou na další sérii a já si jen v duchu říkám, že se tady někdo musel zbláznit. Možná ve finále já, že jsem vydržel těch deset dílů. Dobře mi tak.(18.8.2019)

 • Spectateur
  *****

  Výborně napsané postavy a jejich dialogy! Každá z postav je má pro své jednání hlubší pohnutky, a není tak zcela zavrženíhodná. Rozhodně tak nejde jen o další obyčejnou krimi.(27.8.2019)

 • M.i.k.e
  ***

  spojení Bostonu,dvojice Damon/Affleck na producentské židli a Kevina Bacona slibovalo mnohé a start slušně navnadil,ale nakonec není City On A Hill nic víc než slaboučká detektivka s výborným Baconem,kterou jsem měl sto chutí nedokoukat.Pokud bude druhá řada,koukat nebudu...60%(23.8.2019)

 • zahadum
  ***

  ak niekto začne rozprávať vtip tak je slušné ak ho dopovie...žiaľ tento seriál začne veľmi slušne..Kevin Bacon v životnej úlohe...ku koncu niečo smrdí...a posledný diel je ...tragédia ! škoda(25.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace