Loď lásky (TV seriál)

Loď lásky

Drama / Romantický / Rodinný

USA, 1998, 25x60 min

Kevin Kiner

Robert Urich, Joan Severance, Corey Parker, Kyle Howard, Lenny Clarke, Jolene Blalock, Danica McKellar, Susan Walters, Tim Maculan, Maggie Wheeler, Peter Spears, Josie Davis, Bridget White, Chad Allen, Kadeem Hardison, Heather Marie Marsden, Marianne Muellerleile, Kevin Nash, Tricia O'Kelley, Susan Ruttan, Sasha Mitchell, Barbara Niven, Timothy Linh Bui, Brande Roderick, Shawn Christian, Sydney Penny, Nikki Schieler Ziering, Marion Ross, Lisa Ann Walter, John James, Greg Vaughan, Erika Flores, Christopher Rich, Jaime Bergman, Michele Maika, Nancy Valen, Rue McClanahan, Jason Hervey, Jerry Springer, Reni Santoni, Chad Everett, Kyle Richards, Judy Geeson, Sofia Milos, Stacey Travis, Alexa Nikolas, Lane Davies, Talia Balsam, James O'Shea, Michelle Phillips, Adam Ferrara, Romy Windsor, Patrick Cassidy, David Starzyk, McKenna Jones, Kate Hodge, Hillary Danner, Dan Gauthier, Reiley McClendon, Pat Crowley, Charles Kimbrough, David Alan Graf, Steve Susskind, Molly Hagan, Gavin MacLeod, Bernie Kopell, Ted Lange, Lauren Tewes, Jim O’Heir, Peter Barton, Lyle Waggoner, Clement von Franckenstein, Shannon Sturges, George DelHoyo, Shelley Robertson, Jim Pirri, Richard Foronjy, Alan Rachins, Rebecca Balding, Jill Whelan, Ricky Paull Goldin, Randy Vasquez, Ann Ryerson, Kathleen Freeman, Cari Shayne, Ben Reed, Shireen Crutchfield, Vicki Lawrence, Kevin Crowley, Idalis DeLeón, Roxanna Michaels, Steve Wilder, Bridget Flanery, John Duerler, Shevonne Durkin, Nick Kokotakis, Michael McLafferty, Danielle Aubry, Lenora May
  • MM_Ramone

Americký romantický televízny seriál "Loď lásky" sa objavil na obrazovkách tuzemských televízií niekedy na prelome milénia. Pamätám si, že to vtedy vášnivo sledovala moja bývalá priateľka Petronela. Občas som si niektorú epizódu s ňou pozrel. No na mňa to nerobilo ani zďaleka taký silný dojem. Príbehy členov posádky a pasažierov zaoceánskej lode Pacifická princezná sa mi zdali presladené, naivné a nudné. Petra teraz pracuje na výletnej lodi v Holandsku a ja tu pravideľne prispievam svojimi sofistikovanými komentármi. *(5.10.2018)

• WANDRWALL

Jak vznešeně znějící název. A přitom bouda na diváka. I když své příznive to má, jinak by se to všude možně nevysílalo. Cílem je možná diváka nudit, ponudit, vyprovokovat seriály jiné. Kdo ví?(21.9.2010)

• Oktavianus

Nevím proč, ale podle názvu a pozdního vysílacího času, když jsem to před lety poprvé (a naposled) viděl, jsem čekal nějaký (soft)porno. A místo toho takové zklamání...takže nemohu jinak.(10.8.2012)

• SLOTH

pěkná loď.(20.11.2007)

• Šimpy

Nebudu hodnotit, neb seriál jsem celý neviděl. Viděl jsem pouze jeden díl a ten byl vynikající. Na loď se nalodí chlápek-iluzionista a kouzelník (Lane Davies). Splní přání několika lidem a my sledujeme jejich příběhy. Jeden mládenec si přeje vidět skrz ženské šaty. Kouzelník ho vytrestá tím, že nahé vidí všechny lidi (muže, ženy, bez rozdílu věku). Dále je tu malá holčička se svým oblíbeným plyšákem- Alfem. Její matka požádá magika o pomoc, protože dcera je němá. Ten zakouzlí, ale dívka mluvit nezačne. Místo toho začne mluvit plyšový Alf!( a to s dabingem O.Jiráka!), který ji ovšem pomůže se rozmluvit. Další příběh je o chlápkovi ve středním věku, který není spokojen se svou postavou a požádá o změnu. Postavou se nezmění, ale vždy, když pohlédne do zrcadla, vidí tam sebe jako mladého svalovce, zvedne mu to sebedůvěru a sbalí ženu, která se mu líbí. Ráno se vedle ní probudí a shrůzou zjistí, že vypadá stejně jako předtím. Je z toho na prášky, ale přítelkyně mu řekne, že ho vidí jako skvělého muže. Následuje záběr na její oči, v nichž se odráží jeho podoba a vidíme opět toho mladého svalovce.:-) Supr díl, takže seriály tohoto tipu nezatracovat, neplést s podobnými tituly a zkouknout aspoň pár dílů!:-D(19.6.2008)