Hudba:
Pjotr RozlomijEpizody(40)
-
Roditělskij instinkt (S15E01)
-
Azartnyj slučaj (S15E02)
-
Objatija smerti (S15E03)
-
Očevidnyj variant (S15E04)
-
Podvodnyje kamni (S15E05)
-
Ubojnyj futbol (S15E06)
-
Chiščnik (S15E07)
-
Seans čjornoj magii (S15E08)
-
Maska smerti (S15E09)
-
Ključ k ubijstvu (S15E10)
-
V bazach ně značitsja (S15E11)
-
Tancy so smerťju (S15E12)
-
Pulja iz prošlogo (S15E13)
-
Obida (S15E14)
-
Genětika (S15E15)
-
Novogodnij perepoloch (S15E16)
-
Smerť po "Skoroj" (S15E17)
-
Rabota nad ošibkami (S15E18)
-
Ochraňajetsja gosudarstvom (S15E19)
-
Boltun (S15E20)
-
Domik v lesu (S15E21)
-
Myš nělepaja (S15E22)
-
Vysšaja mera (S15E23)
-
Kliničeskij slučaj (S15E24)
-
Ubojnyj procent (S15E25)
-
Dvojnoj prosčet (S15E26)
-
Ně strachovoj slučaj (S15E27)
-
Oplata po sčetam (S15E28)
-
Cena svobody (S15E29)
-
Dochodnoje mesto (S15E30)
Hrají
Alexandra Sydoruk
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Bekarij Tsulukidze
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljubov Makejeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Babenko
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Sobolev
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Šlenkov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Ruslan Balbucijev
Rusko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Natalja Šapošnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Belozercev
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Petrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Olejnikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Kačajev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vjačeslav Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Nikita Davydov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Udalov
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladimir Karpov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arťom Melničuk
Rusko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Družko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)