Perfektní seriál a nejlepší animovaný seriál o Spideym, který byl kdy vytvořen. Pro mě klasika z dětství, která ani dnes nic neztrácí. Seriál se drží komiksové předlohy jen letmo a většina věcí je podle komiksu jen částečně. To vůbec nevadí. I zde se scénáristé vyřádili a mnohdy napsali naprosto geniální epizody, za které by se nemusel stydět "normální" seriál. V průběhu seriálu uvidíme ty nejzásadnější části Spider-Manova života (sice trochu jinak, než v komiksu, ale jsou tam) a také se setkáme s těmi nejlepšími záporáky: Kingpin, Green Goblin, Carnage, Venom, Mysterio, Hobgoblin, Scorpion, Lizard,... Navíc se v mnoha epizodách setkáme s dalšími hrdiny z marvelovského vesmíru. Plus celkem povedená hudba, kde sice pár motivů hraje v každém díle pořád dokola, ale prostě to k tomu patří. Ačkoliv existují i podobné seriály (stejná kresba, nejspíš i stejní tvůrci) "Iron Man", "X-Men" a "Fantastic 4", na Spider-Mana nemá nikdo. A ať mi nikdo netvrdí, že je to seriál pro děti!!(1.9.2007)

Nejlepší seriál o pavoučím muži, je dokonce ještě lepší, než jeho filmové verze. Tato kreslená série byla kdysi dávno vysílána na Foxkids - kanálu, mého dětství. I dnes po mnoha letech se na seriál Spider-man dívám hrozně rád, je špičkově udělaný. Každý díl má něco do sebe. Jeden z nejlepších kreslených seriálů.(12.3.2015)

Seriál mého dětsví, na který jsem se díval na Nově a později i na Supermaxu. Viděl jsem ho poměrně nedávno znovu a musím říci, že mě stále baví se na něj dívat. Komiks je lepší (a také starší, zasazený do 50.60. let namísto 90., jako je to v seriálu), jsou tam určité změny a spoustu vynechaných věcí, ale nevadí. I tak to vyšlo na pět sérií. Takže má nejoblíbenější dětská trojka, Spiderman-Batman-Superman, řazeno dle kvality animovaného zpracování.(17.11.2008)

No to je velmi věrohodný spider-man. Docela přesně se seriál drží tištěného komixu (teda co se týče Spidermana tak určitě, míchání vláken, vystřelovače pavučin, vnitřní rozpory Spidey nebo Parker).Seriál je velmi vtipný akční a zajimavý. Také napětí je rozhodně cítit. Graficky na tom také není nejhůře a zápletky jsou velmi zajimavé. Nejlepší počin na poli filmů a seriálů pro věrné fanoušky Spideyho.(20.8.2013)

Když nepočítám Toma a Jerryho, tak tohle je můj nejoblíbenější animovaný seriál:) Sledoval jsem ho jako malej, všechny díly jsem viděl několikrát (některé ještě mnohem víckrát) a i teď po letech mě stále baví. Opravdu si myslím že není jen pro děti a mně osobně se líbí mnohem víc než Spiderman zfilmovaný. Jednotlivé díly jsou zajímavé, Peter Parker se svými monology a hláškami skvělý a k tomu ta spousta výborných záporáků...samozřejmě že nostalgie hraje svou roli, ale i bez ní by tohle byl výborný seriál a podle mě jeden z nejlepších...Navíc skvělá znělka:)(24.5.2011)

• - Je to jediný seriál, který se odehrává v celém světě MARVELu - to znamená, že se zde objevují jak Avengers, tak X-Meni, tak Fantastická čtyřka a další. (Maulincio)

• - V šesté sérii Spidermana se měl Norman Osborn  vrátit a převzít roli Zeleného Goblina od svého syna Harryho. Nicméně, Fox Kids si neobjednal další serii a místo toho natočil nový seriál Spider-Man Unlimited (od r. 1999). (Maulincio)

• - Cenzura zasáhla i do postavy upíra Michaela Morbia. V jeho případě byla "krev" nahrazena slovem "plazma", kterou ze svých obětí vysával dlaněmi, ne typickým upířím kousnutím do krku. (Colonist)