Stoprocentně nejlepší seriál své doby. Na animovaném plátně potkáváme všechny možné hrdiny (Kapitán Amerika, Černá kočka, Fanstastická 4) i všechny záporáky (Dr. Octopus, Rudá hlava (nebo jak se jmenoval :-D) atd. Povedl se i český dabing. Kdyby Spidermana dávali zase v televizi, určitě bych se podívala(2.11.2008)

Minimálně první série a možná i druhá série, příjemně překvapí počtem záporáků kteří se objeví. Nicméně, seriál se s tí m ze začátku příliš nemaže a hloubku příběhu odhaluje až v průběhu sérií. Což asi není vyloženě špatně, ale někdo, kdo spidermana nezná, bude nějakou dobu tápat, jak se z něj pavoučí muž stal. Časem přestanou přibývat záporáci a už dochází jen k jakési recyklaci, avšak i u té se lze velice dobře bavit. Spidey občas hodí super vtípek, takže se člověk i zasměje... Poslední dvě série už jsou sice hodně velké scifi... ale i tak jsem se těšil na každý díl...(5.4.2014)

S týmto seriálom som tiež vyrastal. Často som si spieval Spiderman Spiderman. Páčili sa mi tieto príbehy, len som nemal rád, keď opakovali série, nové série nasadzovali neskôr a preplietali ich medzi sebou, takže ani neviem ako skončil. Nemôžem však zabudnúť na Mary Jane, Petera Parkera, Kingpina, Venoma, Škorpióna, Hobgoblina, Dr. Occtopussa, Jaštera, Feliciu, Jamesona, či iných týpkov. Tento seriál bol taký komiksový, bol dynamický, dobre animovaný. Naozaj veľmi podarený seriál, práve on ma navnadil na elektronické hry s touto postavičkou, či filmy.(20.4.2012)

No to je velmi věrohodný spider-man. Docela přesně se seriál drží tištěného komixu (teda co se týče Spidermana tak určitě, míchání vláken, vystřelovače pavučin, vnitřní rozpory Spidey nebo Parker).Seriál je velmi vtipný akční a zajimavý. Také napětí je rozhodně cítit. Graficky na tom také není nejhůře a zápletky jsou velmi zajimavé. Nejlepší počin na poli filmů a seriálů pro věrné fanoušky Spideyho.(20.8.2013)

Klasická komiksová postava pavúčieho muža v animovanom seriály z konca minulého milénia. Nesmelý študent Peter Parker sa mení v maskovaného hrdinu, ktorý lieta za pomoci pavučinových vlákien po New Yorku a zneškodňuje tých najzákernejších teroristov. Kto by nepoznal tento námet? Proste klasika, ktorá poteší. A navyše moji obľúbení punkrockeri RAMONES ku tomuto seriálu urobili oficiálnu skladbu. http://www.youtube.com/watch?v=i5P8lrgBtcU Spiderman Spiderman Does whatever a spider can, Spins a web any size Catches thieves just like flies. Look out, here comes the Spiderman. Is he strong? Listen But he`s got radioactive blood. Can he swing from a thread? Take a look overhead. Hey, there! There goes the Spiderman. In the chill of the night. At the scene of a crime. Like a streak of light. He arrives just in time. Spiderman, Spiderman Friendly neighbourhood, Spiderman. Wealth and fame, he ignores. Action is his reward. Look out, here comes the Spiderman. Let´s go! Spiderman, Spiderman Friendly neighbourhood, Spiderman. Wealth and fame, he ignores. Action is his reward. To him, life`s a great big bang up. Whenever there`s a hang up. You`ll find the Spiderman! ***(6.1.2009)

• - Stejně tak komiksové seskupení Spider-Manových protivníků jménem "Sinister Six" (Zlověstná šestka) muselo být kvůli cenzorům v seriálu přejmenováno na "Insidious Six" (Zákeřná šestka). (Colonist)

• - Postava Spider-Mana se poprvé objevila v roce 1962 v komiksovém sešitu "Amazing Fantasy #15". (Bube1)

• - Kvůli cenzuře společnosti Fox Kids Spiderman skoro nikdy nikoho neudeří, vždy použije nějakou lest nebo své sítě. Pěsti použije pouze třikrát, a to ve 27. díle "Konec noční můry", v 39. díle "Flek" a v 41. díle "Bod zvratu". (Maulincio)