operuje to sice s Bournovskou mytologíí a akce tady taky není zrovna špatná,ale ve výsledku je to jen další tuctovka,kterých v poslední době vzniká spousta.Druhou řadu pokud bude už sledovat nebudu...60%(19.12.2019)

Hodnotím po 7 dílech, tak snad mě závěr nezklame, docela se divím, že seriál nemá celkově vyšší hodnocení. V současné záplavě to vidím určitě na víc než současných 69%. Dokonce ani skoky v časové ose děje tady neruší, obvykle to nesnáším. Akce tvrdá, kvalitní choreografie, sice ne uvěřitelná, ale prostě fajn. Dívá se na to dobře.(31.3.2020)

Důstojné seriálové pokračovaní ze světa Jasona Bourne. Pro mě určitě jeden z očekávaných seriálů, na který jsem byl opravdu zvědavý, jak dopadne. A řekl bych, že seriál Treadstone nedělá vůbec ostudu bournovskému vesmíru (oproti např. filmu s Jeremy Rennerem). Samozřejmě nestojí kvalitativně tak vysoko jako původní trilogie zabijáckého agenta, který se potýká se ztrátou paměti, ale rozhodně stojí za to se na něj podívat, pokud vás tato série zajímá. Seriál má velmi slušné tempo, v němž nechybí akční honičky, pěstní souboje ani sledovací akce. Co mě také velice potěšilo, byla tepající hudba, přesně ve stylu bournovských filmů. Taktéž nejsme ochuzeni o rozlišné lokality jako např. Berlín, Londýn, Severní Korea, Amsterdam apod. Jejich časté střídaní, ovšem může pro někoho znamenat problém, minimálně v úvodních epizodách, když sledujeme několik postav, které ještě navíc také často různě cestují, někdy až opravdu příliš rychle. Když už jsem u těch postav, resp. jejich příběhových linek, asi nejméně se mě líbila ta ze 70. let, tu mohli autoři poněkud poupravit. Naopak nejlepší se mi jevili ty ze současnosti, konkrétně s postavou Douga, jehož hraje Brian J. Smith, tak i s korejskou hrdinkou SoYun, kterou představuje Hyo-Joo Han. Docela mě překvapila a zároveň potěšila přítomnost Marka Vašuta, který se mihne ve dvou epizodách. Přeci jen zahlédnout českého herce či herečku v zahraniční, resp. americké produkci se málo kdy vidí, třebaže jen na moment. Otevřený konec slibuje druhou řadu, tak snad se jí dočkáme.(16.2.2020)

Docela zajímavý nový seriál, který vychází z filmové série o Jamesi Bourneovi. Začátek v 70. letech v Německu mi trochu připomněl Atomic Blonde. Dost se cestuje po celém světě. Podíváme se na Aljašku, do Londýna, Severní Koreji, Paříže nebo do Ruska. Akční scény mají dost propracovanou choreografii. Cestuje se po celém světě a vše se komplikuje. Nevíte, kdo je na čí straně a kdo je vlastně agent. Ke konci se to dost zamotá. Další série zřemě nebude, takže me trochu štve otevřené finále. No co už.... "Najděte mou dceru."(21.12.2019)

• celticek

První díl je velmi dobrý, pak už to bohužel jde strmě z kopce. Líbily se mi bojové choreografie, dá se jim uvěřit. Když ženská dokope chlapa, tak to obstojí, žádný John Wick revival. Vrcholem je totální herecký výbuch Vašuta v jeho minutovém štěku snad ve dvou epizodách. S přehledem sobě vlastním podává suverénně nejhorší výkon ze všech zúčastněných.(29.2.2020)