Hrdinou tohoto brutálního akčního filmu je dobrý mimozemšťan, který se ukrývá v těle agenta FBI Lloyda Gallaghera. Ten na své pozemské misi musí zničit jinou mimozemskou bytost, která stále vniká do nových lidských těl a své nositele mění na agresivní šílence... (oficiální text distributora)

johnsnow

No tak akože brutálny film to nie je ale rozhodne má slušný námet. Síce po úvodnej akcii kus zvolní avšak potom opäť naberie na akčnosti a už nepoľaví. Herecky obstojné, akcia je slušná a aj relatívne krvavá a super Trejove cameo tiež chválim. Za silné 4* ()

Max Q.

Rocková hudba a rychlá auta? Tak nevím, asi budu taky mimozemšťan. Akorát se nepřemísťuju z jednoho těla druhého a to dost nechutným způsobem. Jako připomenutí dobré, ale dalších dvacet let to opět nemusím vidět. ()

Ville183

Zajímavý film. Jednak má neobvyklou zápletku, ale co mě překvapilo, tak jsem se docela zasmál. Teď to nemyslím ve zlém, sem tam to na mě působilo jako parodie na akční, resp. sci-fi filmy... To oceňuji, stejně jako velmi zdařilé herecké kreace Kyla MacLachlana (opět bez ironie!). ()

djbarrel

Příjemná, přímočará, béčková vyvražďovačka s mimozemšťany. Hodně akce, málo mudrování. Už od prvních vteřin se jde brutálně na věc a tempo nepolevuje během celého filmu. Solidně provedené a dobré. 80 % ()

KKOALA

Tento film mi dlouhou dobu unikal. Mám velice rád Sci-fi horory a tenhle mi připadal jako průměr. Čekla jsem více...takže raději nic nečekejte a MOŽNÁ budete i překvapeni...možná ()

montel

Agent FBI Lloyd Gallagher (Kyle McLachlan) přichází pomoci policii v případu přepadení banky a zběsilé honičky uprostřed města, kterou má na svědomí muž, který celý svůj život neporušil zákon. I po jeho smrti přibývá takovýchto případů a policie začíná být bezradná. Lloyd se svému parťákovi svěří, že za vším stojí paraziti ukrývající se v tělech lidí...Stará vykopávka, která kdysi frčela i v televizi. Pustil jsem si ji po dlouhé době a docela jsem toho litoval. Až na úvodní parádní honičku mě film už ničím nepobavil, naopak jsem kroutil hlavou nad tolika nesmysly, které byli v 80.letech k vidění velmi často. Některé filmy ale zůstavají nesmrtelné dodnes. Tajemné zlo mezi ně nepatří. 45% ()

Fenk

Film, co začíná záběrem z bankovní kamery, kterou následně "smějící se" lupič demontuje brokovnicí, nemůže být špatný. Prvních 8 minut je reklamou na čistou anarchii, zbytek si udržuje tempo buddy naháněčky slimáka z vesmíru se zálibou života vyhaslý rockst*r a v orálním cestování. ()

lepinla792

Kdybych to hodnotil před lety, asi bych dal 5. Dneska to už vidím jinak. Má to potenciál, ale nevyužitej. Celkově ale zábava. ()

VanStan

tak tento film som videl ako malý a odvtedy nič. je to film ktorý som si na videokazete prehrával aspon dvadsaťkrát. hudba je bombová a maclachlan a nouri veľmi dobre zahrali svoje role. asi najlepší film jacka sholdera u mna to určite. ()

torn666

I ja mam rad filmy TAJEMNÉ ZLO - TEMNÝ ANDĚL - ZLOMEK SEKUNDY, a tento som videl prvykrat asi pred viac ako 12 rokmi a uz na prve zhliadnutie sa mi velmi pacil. Vyborne "odpisove" hlasky v podani mimozemskeho detektiva prevteleneho do agenta FBI (i ked nie az take ako v Zlomek Sekundy) ci prenasledovaneho zlocinca dotvarane aj ich nie uplnym pochopenim pozemskych zvykov vytvaraju v celom filme humorny nadych ktory v kombinaci s akcnymi scenami a istou davkov originality tvoria vyborny celok. Premna je len malo tak vybornych beciek ako toto a davam za 5- zaluzenych, nielen preto ze sa mi celkove hodnotienie ktore tu ma zla prinizke... ()

katkakri

Nebylo to tak špatné, v té době ještě člověk neměl nakoukáno tolik amerických scifi hororů, takže námět mi připadal zajímavý, Kyle MacLachlan opravdu působil mimózně a celkově to byla zábava... ()

De_Marko

Keď som to videl ako 12 ročný, tak som bol nadšený, no a teraz po nejakých rokoch to už nebolo také cool a svižné, ale skôr naopak. Takže ako 12 ročný dávam 5* a s odstupom času 2*. Výsledok 3* ()