Hrdinou tohoto brutálního akčního filmu je dobrý mimozemšťan, který se ukrývá v těle agenta FBI Lloyda Gallaghera. Ten na své pozemské misi musí zničit jinou mimozemskou bytost, která stále vniká do nových lidských těl a své nositele mění na agresivní šílence... (oficiální text distributora)

Smileface

Hodně drsná béčkovská podívaná plná akca a "omezenější" zábavy.Nic co by vás u tohoto žánru mohlo příjemě nebo nepříjemě překvapit. ()

mozkomor

Úvodní scéna přepadení banky a následná honička městem je úžasná, zbytek je už jen průměrný sc-fi horor s překvapivě protivným MacLachlanem. ()

misstake

Ach, ta osmdesátá léta. Tenhle film jsem viděl teď po několika letech a bylo to něco, co jsem potřeboval, aby mi zvedlo náladu. Brutalita, krvavost, létající vozíčkáři, spousta úmyslně i neúmyslně vtipných momentů a hned je člověku líp. ()

Han22

Jo tohle je dobře natočený maso. Policajt a mimozemský agent honí šmejda z vesmíru, který si půjčuje těla a v každém dělá větší a větší bragl. Je to hodně béčkový, ale poctivě akční, poctivě natočený a spousta scén má wow efekt. Jen mě vždycky naštve ten konec. A abych se přiznal, zkouknout dvojku jsem se ještě neodvážil :-) ()

iXtr3m3

Veľmi slušný sci-fi triler ála neskorší Puppet Masters. Určite lepšie ako dvojka, ktorá varila z vody. Film stále mám vo svojej knižnici. ()

Haymar

Zábavné, originání a (překvapivě) chytré akční-sci-fi-béčko (neprávem dosti přehlížené), které svůj účel dobře splnilo jak před 20ti lety, tak i dnes... Milovnící akce, heavy metálu, mimozemských šmejdů a Ferrari, nebudou zklamáni! ()

raduna01

Další film z klasiky 80. let. I po letech se na to dá ještě koukat. Je jen škoda, že to ještě nevyšlo na DVD. 11/2010 ()

MickeyStuma

Mimozemský parazit ovládajícího člověka a dvojice složená z policie a FBI mu na stopě. Jak však později vyjde najevo, onen agent FBI taktéž zrovna nepochází ze Země. Námět ve své době hojně používaný. Jedná se o videosnímek, který jede svoji hlavní dějovou linku a nezabývá se žádnými vedlejšími motivy. Rychlé tempo, nemálo akčních scén a jednoduchý děj vytváří takřka komiksovou podívanou. Jeden z mála povedených videosnímků, který má dynamiku a švih a který zanechá velkolepý akční zážitek. ()

Denny

Sci-fi action příběh dvou mimozemšťanů, kteří spolu bojují na Zemi a vesele se převtělují a to nejen do lidí. Místy je to až nechutné, ale docela dobře udělané i napínavé,místy i dojemné, zvláště konec. ()

dainio

Hodně dobrý horůrek ze zlatých 80.let, kdy se točily horory jako na běžícím páse....skvělá atmosféra, Kyle MacLachlan a Michael Nouri hrají dobře a hodně dobře je i na tom děj a atmosféra...prostě 4****. ()

messi@h

Pohodová záležitost z 80. let, která má jediný účel, a to pobavit diváka. Pokud nebudete hledat nějaké hlubší myšlenky nebo filozofická poselství, ale budete mít chuť na oddechovou zábavu, nezklamete se. Když říkám oddechovou zábavu, tak tím ale rozhodně nemyslím odfláknutý film, protože Tajemné zlo je po řemeslné stránce zvládnuté dobře; scénář sice není složitý, ale zato nemá výrazné logické kotrmelce a herci podávají solidní výkon. 70% ()

Psycho.R

Kus tohodle filmu jsem videl jako kluk, než mi to mamka zarazila. Potom jsem dlouhé léta zjišťoval co by to mohlo být za film, az jsem na nej náhodou narazil a nakonec je to celkem koukatelný. Maclachlan v době svého vzestupu. ()

Looka

Typická pakárna 80-tek. Hodnej mimozemšťan pronásleduje zlýho mimozemšťana, kterej mu povraždil rodinu. Oba jsou ukrytí v lidských tělech... Zlej mimozemšťan má rád "drsnou " hudbu a ferrari. Hodnej mimozemšťan zase Porsche a malý holčičky. ()

Cortesz

Tento film, který jsem neviděl snad 10 let, jsem náhodou narazil včera večer v TV. Úvod jsem si nějak nepamatoval a pořád jsem přemýšlel, jestli je to "to" co myslím (název jsem si nepamatoval). Po scéně v nemocnici, kdy se ten mimozemšťan v podobě něčeho co vypadalo jako housenka vtělil do toho starého dědka už jsem si vzpoměl a z očí my vytryskla nostalgická slza. Sice je to béčko se slabým dějem, béčkovými triky i hereckého obsazení, které těží především z Kyle Maclahlan, kterej se po celou dobu filmu přiblble usmívá a je to sympaťák, Michael Nouri za ním nijak nezaostává a je mu rovnoceným partnerem. Je zde docela hodně mrtvých, hodně se zde střílí, jsou zde k vidění pěkná auta, občas i nějaká efektní honička, především ta úvodní. Konec už je trapně přiblblej. Ale i tak si myslím, že víc jak na 3* hvězdy to není. ()