Ztracená kulka

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku. (Netflix)

Chicharron

Francouzská kinematografie pořád umí, dokonce i akční filmy. Dávám plnou palbu, navzdory tupelům, kteří si myslí, že iPhone byl první telefon na světě a Rychle a zběsile byl první film o rychlých autech. Americká série na pomezí scifi ovšem francouzskému hard-core filmu nesahá ani po kotníky a to ani co se týká choreografie rvačky, kterou na policejní stanici předvedl Alban Lenoir. No a jestli je francouzská kinematografie v prdeli, tak to už fakt nevím v které části střeva je kinematografie slovenská /dyfur/. ()

Natar

Koukám, že když někdo natočí opravdu realistickou rvačku, tak to filmovým průmyslem zblblá hovada, která v životě nedostala ani facku (včetně rasistického Verbala), nedokážou pobrat. ()

Zaks

Celkom sympatická francúzska krimi s výbornou akciou, ale občas to v logike pokrivkáva. Preto neviem ísť s hodnotením vyššie. Smutné je, že filmov o krivých policajtoch je natočených dosť, zrejme je to potom nekonečný boj, keď ľudia na strane zákona podľahnú mamonu a spolčia sa s kadekým, len aby si zarobili. Asi sa nejedná len o filmovú fikciu. ()

Tempter

Přesně, co jsem ten večer potřeboval. Dost dobrá akce (mlátička na služebně ve mně vyvolala až nadšené veselí) a akorát tak hloupé, aby u toho člověk nemusel moc přemýšlet (jsou takové večery) a aby se za to nemusel moc stydět... Jo, doporučuji sledovat v originálním zvuku. ()

McGuffin

Ztracená kulka, Balle perdue je v autě, které musí hlavní hrdina navedený Albanem Lenoirem a též režírujícím Guillaume Pierretem dovézt poctivé policii a vyhnout se přitom nepoctivé policii. Ne každý ten transport přežije. Ale ti správní ano a scenáristický úkol je splněn. Takže tak, kdo vsadil na čestného, vyhrál. https://www.macguffin.cz/ ()

StandikK

Takové rozporuplné pocity. Řekl bych, že film ztratil v polovině nádech, na konci jej však trochu posbíral, takže se na tento filmový kousek dalo opět dívat. V celku to však žádná sláva není. ()