Ztracená kulka

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku. (Netflix)

Hapretor

komu by se nelíbil ridič, který řídí líp než "Kurýr", mlátí líp než Scott Adkins, umí opravovat auta líp než ... skvělý opravář aut, běhá rychleji než "Forrest Gump", vydrží víc než "Terminátor", ... no prostě vtipné a akční a tupé ... to pravé na spravení nálady a uspání ... ()

BOURQUE

Jednohubka z Francúzka, ktorá sa snaží vyrovnane kombinovať prvky žánrov akcia, krimi a thriller. Všetko v nej funguje spíš polovičným plynom, ale film má solídnu dynamiku. Ja osobne som nečakal pokračovanie, ale v roku 2022 by sme sa mali dočkať druhého diela. Uvidíme, že kam sa to posunie ďalej. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

bararich8

Hodně velký béčko, kde trailer vlastně ukázal to nejlepší z filmu. V samotném filmu pak uvidíte zoufalou snahu scénáristů, to nějak poskládat dohromady. Už třeba úvodní scéna vám jasně naznačí, že tady žádnou logiku nemáte očekávat. Nápad a akce je fajn, herecky to neurazí a díky krátké délce to docela rychle uteče. Ve výsledku to tedy nemá čím překvapit, ale když venku prší, jako jednohubka to poslouží dobře. Čisté 3* ()

geek.ondra

Kvalitní francouzský film vždy potěší. Fajn žánrová zábava která dokáže na tom Netflixu velice dobře pobavit. 6,5/10 ()

DAPDO

Hodně svižnej akčňák od Frantíků, spousta akce, honiček v autech, přestřelky. Bylo to dobrý. Akorát ten hlavní hrdina měl jaksi nadprůměrně tuhej kořínek. Ale protože mi v hodně záběrech připomínal ksichtem Karlose Terminátora Vémolu, tak asi i podle toho vydržel moc :-). ()

bearmeedek

Další novinkový Netflix. Tentokrát se v té záplavě španělských filmů podařila jedna věc. Je to francouzské. Zhruba do půlky pohodový průměr a díky té zemi původu je to prostě jiné. A když došlo na auto - honičky, tak prostě super. V tom byli Francouzi vždycky machři. Bylo by naivní v tomto žánru hledat umění. Já jsem nic moc nečekal a nakonec jsem byl se svou volbou dost spokojený. ()

zapalik

Tohle si zaslouží víc jak šedesát procent. Frenetická bitka na začátku filmu je dechberoucí a už kvůli ní si film zaslouží vyšší čísla. Je to poctivá akční filmařina, kam se hrabe většina vyhajpovaných předražených akčních hloupostí na Netflixu. ()

Hashirama

Kobra 11: Tentokráte v Paříži, s francouzskými auty, dvakrát delší a bez Semira...zkrátka výcuc těch nejprůměrnějších kriminálek s nejomletější zápletkou a přitepleným fromáž akcentem, jehož jediným světlým bodem je nadprůměrné akční řemeslo. Kdyby přišel Chuck Norris (třeba místo toho týpka s kšiltovkou, suverénně nejhoršího herce, co kdy vylezl z Bastily), byl bych mnohem smířlivější, takhle by bylo mnohem více k věci si uvědomit, že Luc Besson už se nevrátí, a že by Francie měla pokračovat ve své historické tradici a vzdát tyhle pokusy o novou evropskou akční vlnu. ()

rublik05

Ztracená kulka kráčí přesně ve stejných mantinelech, které ve Francii léta budoval slavný Luc Besson. Pořádný nářez se spoustou výborně natočených akčních scén, s dějem, který je plný nelogičností, avšak vůbec nenudí a má spád. Největším plusem jsou zde v první řadě souboje, respektive akční scény jakl takové. Ty jsou opravdu prvotřídně provedené a natočené, prostě pastva pro oči. Honičky v autě a bouračky jsou rovněž pěkné, v těchto aspektech nabízí snímek nadprůměrnou podívanou. Kamenem úrazu jsou však herci. Víceméně na všechny postavy jsem si musel delší dobu zvykat, hlavní hrdina nepůsobí zrovna moc sympaticky, připomíná mi svou vizáží našeho nejslavnějšího bijce. Po herecké stránce je to teda trošku průšvih, film to podle mě zbytečně sráží. Vzhledem k tomu všemu, průměrné hodnocení je asi tak odpovídající. Přitom potenciál film má. 6/10. ()

ER

Prostinké akční béčko, kde nejlepší scéna se odehraje na počátku filmu (na policejní stanici) a pak už nic zapamatovatelného. ()

Likan7

Béčková francouzská spíš kriminálka, než akční film. A taky spíš nudná, než zábavná. Mojí chybou jsem čekal akční výplach s auty, místo toho jsem dostal dost pomalou francouzskou kriminálku o zlých policajtech. Scénář moc nefunguje, závěrečná honička je ale skvělá a trochu napravuje celkový dojem. ()

maramashi

Film hraničí medzi dobrou akčnou francúzskou bombou a lacným hlúpym naháňaním sa, ale keď sa po konci na to pozrem je to taký film ktorý mi raz stačilo kuknúť a ďakujem stačí mi ale to je fakt všetko. Najviac na filme ma ubíja hlúposť postáv ale tak zase efekty a tých pár súbojov bolo veľmi pekne spravené napr. súboj na policajnej stanici bol dobre urobený aj keď možno trošku nereálny a superhrdinský ale očakával som niečo horšie. Takže si myslím že 3 hviezdy je pre tento film celkom kompliment a viem že si ho už znova nepustím :D ()

Hemlock

Tak tohle bych od žabožroutů opravdu nečekal. Hlavní hrdina v roli nadaného mechanika bezesporu kulky neztratil a solidním způsobem se vypořádá s jakoukoliv nepříjemnou situací. Navíc má film již od startu slušné tempo, akci doplňují přestřelky, auta zkouší akrobatickou gymnastiku a pro ránu pěstí se nejde daleko (hlavně scéna z policejní stanice je naprostá pecka). Prostě kvalitní akční krimi, u kterého jsem se skvěle bavil. 75% a doporučuji. ()

marek29

Pohodové franzouské rychle a zběsile made in Netflix. Já se hodinu a půl bavil a o to tady především jde. Doporučení na svěží francouzskou akci s autama. Nic víc, nic míň.. ()

johnsnow

Vydarený akčný krimi thriler s dosť slušnou a krvavou akciou najmä bitkou na fízlárne. Záverečná je trošku slabšia ale pohoda, má to pár zaujímavých zvratov. No proste Francúzi takéto žánre vedia. 4* ()

solisoli

Otrepaná kriminálna akčná a hlavne tuctová akoby konská opera v jednej rovine s odporučením, pre mládež od 8 do 12 rokov. Tí si prídu poriadne na svoje. A tí ostatní sa najedia aspoň pukancov. ()