Ztracená kulka

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku. (Netflix)

shaacul

Akce dobrá, ale levná, tzn. bourají se stará, levná auta. Příběh, no slabší, dvě věci které mě iritovali tak, že nedám tři hvězdy. Za prvé, štvě mě to když jě někdo na útěku hodiny, potlučený, zakrvavený, ve špinavém a přestože má několik možností, nikde se neumeje, nevymění si oblečení...Za druhé, evidentně se hodně stříhalo, akce zůstala, příběh zmizel, takže vztah obou ženských hereček k hlavnímu hrdinovy, který evidentě nějaký byl, protože se z něj vychází, jedna ho má ráda, druhá ne, ve filmu vůbec není. ()

xxmurphyxx

Óda na Renault. Ale sympaticky natočená aj zahraná. Taká ta správna jedno hubka na večer, keď chce človek vypnúť hlavu. ()

DonBraso

S neoukanýma ksichtama to kupodivu sedlo pěkně.Naivně hloupý scénář do akčního průlomu možná ledovce nezboří,ale jízda to je pěkná.Samozřejmě logika hadr,ale proč to chtít u akčnější filmu,že.Renault jede a Lino dychtí nad právem,že on má pravdu a nikdo mu nevěří,což se karty ke konci filmu lechce otočí.Kdyby tu byl humor,hned bych viděl malinko film Taxi,takhle na pěkných 75%. ()

srolyma

Ze začátku to vypadá jako pokus o francouzské Rychle a zběsile, jakože tunning, nitro a tak, ale nakonec se z toho vyklube klasická francouzská krimi o křivých poldech a rovném zločinci. A je to krimi mimořádně povedená! A navíc v podstatě zcela bez černochů a arabů, což se ve francouzské kinematografii stalo naposledy někdy v dobách de Funésových. ()

Heywood

Hlavní hrdina borec, co přemůže 10 policajtů a uteče ze stanice. Ovšemže je to trestanec, ale ten hodný. Jeho milka je samozřejmě policistka. Všude jsou drogy a proradní fízlové... opravdu to bylo tak pro chlapce do 12 ti let inteligence. A hlavní padouch? Vzal prachy a ztratil se. Spravedlnosti se divák nedočkal..Asi to mělo být tzv. ze života. Hrozné. ()

Kushina

V celku dobrá francouzská kriminálka, ve které si musí hlavní hrdina poradit jak s policií, tak drogovým kartelem po tom, co je jeho přítel zabit a někde se na něj snaží vraždu hodit. A k tomu pár "vytuněných aut" :D Taková páteční oddechovka u piva :) 60% ()

Grimaldi

Ztracená kulka je opravdové překvapení. Ne že bych se v minulosti nesetkal s francouzskou akční školou, ale po delší době jsem u filmu mohl jenom vypnout a užívat si akční scény s autem, velkou bitku i od zbytečnosti osekaný příběh. Taková jednohubka kterou si rádi dáte za čas znovu. Kéž by netflix vyráběl víc takových filmů. ()

UncleMorty

Příjemný překvapení z Netflixovský produkce a celkově od frantíků obecně. Na to že jde o první větší počin Pierreta musím smeknout. Zpočátku jsem se bál, že dostanu nějakou francouzskou odnož rychle a zběsile, což u mě vyústí pomalu okamžitým odpadem, ale naopak jsem dostal celkem kvalitní kriminálku, která má feeling filmů jako Kurýr apod. Jediný co k tý dokonalosti chybí je prostě hudba. Skoro celý film jsem měl pocit, že se jedná pouze o dialogový němý kousek bez jakéhokoliv doprovodu. ()

Kritickej

7/10 Příjemná akční jednohubka s minimem hluchých míst a v rámci konkurence velmi uvěřitelně působícími akčními scénami. Rozhodně lepší akční film s auty než poslední díly Rychle a zběsile... ()

stanyko odpad!

No asi aky moze byt film, v ktorom chalpik hend na zaciatku prerazi 4 steny zelezobetonu na strej kraksni a vsetci sa tvaria vazne. ()

JB001

Solidní akční jízda z francouzské školy. Nebýt toho, že teď je aktuální dvojka, tak bych o tohle přišel. A to by byla škoda. Podle recenzí je jednička lepší než dvojka. Tak uvidíme ... ()