Reklama

Reklama

Texaský masakr motorovou pilou

  • USA Texas Chainsaw Massacre
Trailer 1

VOD (1)

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Smarja lidi, to uz se skoro nikdo na vyvrazdovacky dnes nedokaze divati jen pro tu masakralni zabavu? Tohle neni prece Bergman ci Tarkovskij. 

gein

gein (hodnocení, recenze)

Já musím konstatovat, že to bylo krásné a romantické  shledání může s jeho pilou...

Warhorr

Warhorr (hodnocení, recenze)

rollman1

Ach jo...já čekal pořádný drama a skvělý herecký výkony jako v Zemi nomádů nebo Forrestu Gumpovi a oni si tam jenom řežou hlavy. Pro mě zklamání. Peace ! :D

na příspěvěk reagoval rollman1, PKD

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

oLí

Tak nemůžou lidi cekat nějakou logiku a atmosféru jakou mel originál. To prostě nejde. Od první chvíle jsem od toho očekával pořádně gore orgie a tak to i je. Víc od tohohle čekat je na facku. Původní film je pro mě uz dneska nuda, ale v době kdy ksem to videl to byla pecka. To ale neznamená, že vše budu srovnávat. Takže bych to zařadil mezi klasické Slashery se vším všudy. Kdo chce drama a atmosféru, ať si pustí třeba Get out :)

na příspěvěk reagoval Warhorr, PKD

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Za některé komenty bych vraždil :D Ach jo. To ti kreteni budou porad neco srovnávat? Omg, už nic nebude jako originál a tak to prostě je.  A kdo to nechápe je peachus a ten kdo napíše: je tam jen gore a chybí logika, by zasloužil doživotní ban na filmy. Čím dál víc kokotů :D

na příspěvěk reagoval oLí

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

rawu

a ten černoch a asiat sou gayové ? Protože jestli ne, tak nevím proč do toho taháš LGBT, ale jinak pěkný příspěvěk. 

rawu

rawu (hodnocení, recenze)

Klasicky trapnej netflix nesmi chybet Cernoch mulat asiat uz ani neumi natocit neco bez LGBT idiotismu

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Teď to stahuju, tak do ne snad uvidím. Naštěstí nemám žádné očekávání, takže můžu jen získati.;-)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Cordell

Tak jasně, že jde o každého pohled na věc. Já např. beru zatím nejvýše Nispelův remake a prequel a orig. už tak moc ne. Diplomaticky řečeno. A kolik lidí tady z toho uchcává jak sfyňa. Co naděláš?;-) 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

martinbucek

Tak zrovna od Renée Zellweger, bych se nechal spacifikovat. Nicméně já vlka neviděl, protože tady pan Beeyoooo, toho oscara ukradl Leovi, takže né pane ten film neni pro mně. 

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Mě moc nesedl ten z r. 1974. 2003 a 2006 to bylo super brutální :D Od tohoto nevím no, bude to krátké, tak snad :) 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

ale zároveň bychom se bez té mladé generace, nedokázali nikam posunut, nic vytvořit a neměli bychom naději, takže tak :) 

na příspěvěk reagoval mm13

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

každá generace má něco, na co si ta předchozí stěžuje, nadává a říká že "za mých mladých let....."

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Jednoznačnej odpad.

Naleštěný vizuál, otřesný dialogy, banda mladejch lidí s telefonama.

 

NIC se nevyrovná tomu původnímu, protože to bylo natočený v mizerných podmínkách s minimálním rozpočtem a působilo to autenticky, nebylo ani gore potřeba. Fakt točej se zbytečný filmy a kreativita je to poslední, co tyhle producenti maj v palicích.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Cordell

Cordell (hodnocení, recenze)

martinbucek

Ano ty od Alexandre Aja Hills Have Eyes, tak to se tobe spis nelibilo ale me rozhodne a libilo se me jak to Aja udelal :) Samozrejme ze starej dedek zamackne slzu, rekne ze driv trava byla zelenejsi a jen smutne vzpomina.

btw mam oboji ve 4K ten puvodni a na BD hory od Aja a poznam to i v jednohlasu tj voiceover kdyz jsem to videl kdysi na kazete.

H2018 ano mas pravdu, i kdyz potom co jsem ten film videl tak nejak me utkvelo v hlave ze je to proste remake tj ze koukam na skoro stejnej film co je z roku 1978 :) V tech 150ti vydani a pretaceni se to nekdy zapomene :D

Související novinky

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru

06.02.2024

Krvelační démoni divákům nehodlají dát pokoj. Po komerčním úspěchu loňského snímku Smrtelné zlo: Probuzení to vypadá, že hororová série Evil Dead po letech chytila nový dech. Film Leeho Cronina s… (více)

Reklama

Reklama