Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

Grimaldi

A pak že Adam Sandler hraje jen ve špatných filmech. Sice se tu nejedná o nijak zvlášť originální příběh, ale jeho zpracování je opravdu fajn. Sandler si to fakt dává a neherci/basketbalisti jsou ve svých rolích uvěřitelní. I když jsem tak za svůj život neviděl ani jeden zápas a slavných hráčů znám maximálně tucet, měl jsem po skončení filmu chuť se na nějaký zápas podívat. Snad bude Sandler ve svých budoucích filmech s nastavenou kvalitou pokračovat. Byl bych za to opravdu moc rád. ()

swenyx

Klasický motivační filmek, neurazilo to. Řekl bych, že mi to docela dost připomíná Creeda, až teda na to, že je tohle horší. Škoda že tu skoro nebyl humor, když je v hlavní roli Sandler tak jsem čekal fůru vtipů. Na Netflix film ale dobrý, určitě patří mezi ty lepší kousky. From zero to hero. Od 4. hvězd mě asi dělil ten náš "skrytý talent", nebyl moc zajímavý, neoslovil mě a byl takový neutrální, skoro ani nemluvil. ()

Movielaik

Wow! Po dlouhé době parádní sportovní film. Adam Sandler ukazuje, že mu vážnější role sedí. Nejsem extra fanda jeho komedií, ale v těch vážnějších kusech mi sedí víc a víc. Kdo miluje sport jako já, tak se mu to bude líbit. Samozřejmě to není nic nového, ale v rámci žánru sportovních filmů je to fakt pěkný. Já si snad zase dám kompletní Poslední představení, protože to je ultimátní a nekompromisní. ()

BIG.NINE.CF

Koukám že někteří tady objevili Adama o kterým já vím že umí hrát už dávno. Film parádní, mohli z toho udělat trošku větší doják na city, potěšila přítomnost Professora. Jako fanda NBA a basketu všeobecně dávám plnej počet. ()

oskiii

Filmy se sportovní tematikou mám velice rád a tak jsem se ze zvědavosti podíval….a byl jsem mile překvapený. Adam Sandler opět v seriózní roli a opět nezklamal. ()

motyka52

Tisíckrát viděný příběh. Ať už jde o basketbalistu, boxera, zpěvačku nebo třeba šlapku Julču, vždycky je to stejné - started from the bottom, now we here. Samozřejmě to nejde hladce, ale k dobrému konci se vždycky dojde. Prostě pohádka. Ale tahle je natočená s láskou. Sandler basket miluje, tohle si vysnil a náležitě si to užil. Do celého filmu zvládl sice narvat asi 1000 a jedno různé klišé, ale to vlastně ani nevadí. Sandler hraje skvěle, Hernangomez hraje skvěle a vlastně všichni - i když to jsou zhusta neherci - si tady našli svou polohu. Nikdo nevypadá vyloženě trapně. Sledovat LeBrona ve Space Jamu 2 bylo utrpení, ale tady se na to kouká hezky. Máte-li rádi basket, nemůžete jít pod čtyři hvězdy. Je to Sandlerům milostný dopis tomuhle krásnému sportu. Já basket miluju, takže nemůžu jít pod čtyři hvězdy. ()

Sopholojong

Sme vo Philadelphii a opat sa bude bezat do kopca resp. po schodoch. Famozne vyboostena kombinacia strihu a pesnickoveho, ci instrumentalneho soundtracku v treningovych a hracich scenach. A Adam Sandler presedlava zo svojich trapno-humornych komedii so sebavedomostou Jima Carreyho. Presny opak akademicky chladneho (ale zase lepsie napisaneho a zrezirovaneho) Moneyballu, ktory zahreje pri srdci a podciarkne stare prislovie "Work Hard... a budes zat bohatu urodu". Kazili to jedine nevyrazni vedlajsaci Foster (malo priestoru) a Latifah (prilis vela priestoru). ()

milbelQ

veľa dobrých hodnotení - prečo ? má toto slabučké dielko, ktorého je spoluproducent aj AS.  AS je asi rekordér v cenách Zlatej maliny a asi príde nová nominácia i keď v tomto filme v celku je jeho výkon v pohode. Námet je dobrý a toť vsjo. Vo filme nie je nič - nič - nič čo už nebolo natočené je to klišé a zas klišé a to donekonečna. Pozrel som si tento podpriemerný nudný film ráno lebo pršalo a nemohol som si vonku na dvore vypiť kávičku ale znovu som si uvedomil koľko je v USA tzv. pseudo vzdelancov lebo veď NBA, NHL, NFL, MLB toť liahne stredovysko inteligentov. Jedna hviezda len preto, že sú aj totálne prepadáky. ()

KuceraJohny

I když to není nejzajímavější nebo nejlepší film o basketbalu, co jsem kdy viděl, tak na čtyři hvězdy asi dosáhne. Adama Sandlera mám hrozně rád, ať už je to komedie nebo tato role mentora. Podle mého názoru se držel průměrně dobrého výkonu, který byl příjemný, ale na žádnou cenu to určitě není. Trochu zvláštní mi přišlo spojení jeho a Queen Latifah, ale to může být jenom můj názor. Co se týče našeho hrdiného basketbalisty, tak sice nebyl nijak hrozný, ale že bych mu v každém koutku přál úspěch to ne. Samozřejmě jsem mu fandil to jo, ale bylo to spíše kvůli do oka bijící dominanci. Velmi kladně hodnotím tréninkové scény, které prostě na sportovních filmech miluju a celkově se dle mého názoru jedná o kvalitní film. Příběh je sice už trochu ohraný a prostě tu není nic co by Hustle od klasickým amerických zero to hero snímků lišilo, ale to bych si asi přál moc. ()

Polux

6/10 | Pro fanoušky basketballu (a Sandlera samotného) asi splněný sen (ten výčet rolí s kolonkou "himself" v závěrečných titulcích je opravdu působivý:-)). Pro mě, bohužel, jen obyčejné "from zero to hero" sportovní drama, jakých jsem v minulosti už viděl spousty, se slušně hrajícím Sandlerem (a kupodivu i Latifah), extra dřevěným Hernangomezem, od pohledu "zlým" Fosterem, totálně nevyužitým Duvallem a příběhem, ve kterém si nikdo nesáhne na dno (ať už psychicky, nebo fyzicky), největší překážkou na cestě za slávou je vyrovnání se s "dirty talking":-) na palubovce (zranění, drogy, dluhy, psychické problémy, nebo absence formy, už asi nejsou v módě:-)) a proměnlivým tempem, které spolu se stopáží, filmu úplně nepomáhá. Sorry, not sorry:-). | PeZet ()

Raziel811

Nejsem fanda do NBA a tento snímek není ani nijak technicky, resp. řemeslně oslnivý. Ale má srdce a 2 charismatické herce, kteří netlačí na pilu a v tom je to kouzlo. Film přirozeně plyne i když vypráví tisíckrát viděnou story a také ukazuje, že Sandler na stará kolena zvládá dramatické role mnohem lépe než trapné komedie. ()

Mirast

Sandler výborný, prakticky každá vedlejší role obsazená aktivním/bývalým hráčem NBA, Juancho i Edwards jako hlavní "basketbaloví" protagonisté zahráli skvěle, 22letý Boban velmi pobavil...za mě velmi vysoké 4*, pro fanoušky basketbalu absolutní povinnost. "You're the bull, I am the MFer with a cape running your big, dumb ass in circles." ()

TOPmoovie

putave, presvedcive aj pre nebasket fanusikov. len ta jeho zena, rozkysnuta obluda s gigantickym ksichtom. .. wtf, ako mohli urobit taku chybu v kastingu??? strasne to rusi sledovanie. ()

sh4ris

Příběh chudé basketbalové naděje, kterou vezme pod křídla erudovaná bohatá osoba, která je přesvědčená o jeho schopnostech, je možná čitelný od začátku. Ale vlastně proč ne, když jsou obě postavy takto zapálené a sympatické? Jejich chemie je příjemná a opravdu se na ni dá koukat. Adam po dlouhé době zahrál zase něco jiného, než prdící akci a v této poloze se na něj dá dívat. Nic proti jeho komediím, kterých jsem viděla X a já tu jeho vejicovou hlavu můžu..Ale zde nám ukazuje něco více, jakoby přešel z mladíka, co dělá nerozvážnosti už konečně do fáze, kdy bude hrát tvrdé, ale sympatické muže, kteří vědí, co chtějí. Příběhu se dá od začátku fandit, hlavním postavám to přejete. Za mě odpočinková podívaná. A že tam zase přemluvil x známých (tentokrát basket) tváří mě vůbec neudivuje. Už má cosi za sebou. ()

Jaroslaw

7/10 Feel good sportovní drama se skvělým Sandlerem v hlavní roli,kterému opravdu věříte lásku k basketu i to že si to tu dává na pána,,kéžby Sandler hrál více vážnějších rolí,pač mu to opravdu jde,o tom není pochyb. ()

pichta

Príjemný film, kde sa štýlom Rocky dej posúval dopredu. Na koniec všetko dobre skončilo. Taká americká idylka. Ale dobre a oddychovo sa na to pozeralo. Nič špeciálne nečakajte. Podľa záveru - to bolo podľa skutočnej udalosti? ()

Dusty56

Hrozný film. Jediná věc, která mě bavila byl basketbal, ale to jsem si mohl rovnou pustit v televizi nějaký zápas a ne tohle. Děj je klišé obohacené o úplně nic (najde talenta, tomu se na první pokus nevede, on v něj věří a on prorazí). Herecké vykony to také rozhodně nezachrání. Sandler průměr a herecký výkon baskeťáka je tragédie. Snad se Sandler vrátí ke komediím, to mu šlo víc. 40% ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023