Série(2) / Epizody(16)

Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Recenze uživatele kubas369 k tomuto seriálu (10)

Ahsoka (2023)

6/10. Kdyby to byl 2 hodinový film dám více. Tady je až moc vidět scénáristická bezradnost, spousta vaty ve formě fan servisu a minimum příběhu. Jasně je to asi tak tisíckrát lepší než nesmyslný Obi-wan ale taky hodně daleko od naprostého klenotu v podobě Andora. Ale zaplať pánbůh alespoň za tuhle kvalitu. Casting je docela v pohodě ale Thrawn je celkově velký zklamání. ()

Season 1 (2023) (S01)

6/10. První série se postupem času vyvinula ze zajímavosti k pošetilosti. Škoda Ray Stevensona jeho role byla vážně zajímavá, jsem zvědav co s tím udělají? ()

Část 1: Mistři a učedníci (2023) (S01E01)

6.5/10. V podstatě pokračování Rebels, což bohužel patří mezi to nejslabší co ze Star Wars vzniklo. Obsazení není špatné ale zase se hledá nějaká mapa. První díl je docela nuda. ()

Část 2: V potu tváře (2023) (S01E02)

8/10. Zajímavá epizoda. Hlavně prorůstání Nové Republiky Impériem je zajímavý event, což už bylo v Mandalorianovi ale jsem rád, že se toho drží. Protože potom První řád dává větší smysl. ()

Část 3: Čas odletu (2023) (S01E03)

6/10. Takže používat sílu může každý jen se tomu musí věnovat? Hyperskoky vynalezeny díky verlybám. Chápu, patří to Disney, i tak mne úroveň pohádkovosti zaráží. Já neměl číst legendy, alespoň bych nevěděl jak tohle je ve skutečnosti stupidní. ()

Část 4: Ztracení Jediové (2023) (S01E04)

8/10. Spostu světelných mečů. A ti dva ,,šedí" jediové jsou bezva ale sere mne, že nevíme kde se vzali. Ray Stevenson je opět cool ale mečem máchá jak olověnou trubkou. Konec je hype. ()

Část 5: Stínový válečník (2023) (S01E05)

8/10. Říkejte si co chcete ale Hayden umí zacházet s mečem, je tak přirozeně, jediásky elegantní. Zajímavá epizoda, i když jsi nejsem jistý co ta snové sekvence měla vlastně znamenat. ()

Část 6: Daleko, předaleko (2023) (S01E06)

6/10. Star Wars mají opět svého Ježíše. Tenhle strejček je jako ten bájný velkoadmirál? To doopravdy nebyly schopný najít někoho, kdo by měl trochu charisma. ()

Část 7: Sny a šílenství (2023) (S01E07)

5/10. Nic. Thrawn je hrozný. Nejen že hrozně vypadá ale asi se někde i bouchnul do hlavy. To i Brumbál spřádá lepší plány než on. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023