Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 10
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

kamilao

Co na to říct? Já to prostě žeru. Některé scény jsou tak vtipně vymyšlené, že se tlemím dobrých 5 minut. Řekla bych, že výkony všech obsazovaných jsou úžasné až skoro dokonalé. Co mě na tom baví nejvíc je, že i můj tchán se u tohoto seriálu baví. Takže velké plus za to, že na seriál mohou koukat i pánové. Nejlepší herecký výkon předvádí jednoznačně Marcia Cross jako Bree a Eva Longoria jako Gabriel. Super! ()

katjaaa

Nemám ráda Sex ve ve městě, ale tohle prostě ženu. Snad proto, že v každé sérii je nějaká záhada, která je odtajněna na konci sezóny. Osudy hrdinek mě chytly. A líbi se mi, že úroveň si stále drží poměrně vysoko a nemá klesající tendenci, jak je u mnoha seriálů běžné. ()

PinkieCat

Opravdu jsem se snažila přijít Zoufalkám na chuť a několikrát, ale neúspěšně... Seriál mě vůbec nechytl, i když o něm kamarádky hojně diskutovaly a kladně jej hodnotily. U mě nic. Děj mi připadá mírně překombinovaný, ženské zbytečně uječené... Někdy to byla až nuda... Jsem prostě zvyklá na Sex ve městě a Džungli rtěnek. Tohle je až moc zoufalá záležitost. Dvě hvězdičky jsou z mého pohledu adekvátní - jedna za celkem podařenou znělku a druhou si zaslouží Eva Longoria - je to fakt kráska. ()

eva.sa

Po poslední sérii seriálu si dovolím hodnotit. Vtipné, smutné, sladké, někdy hořké. Tajemné i občas nudné. Byly série, které mě bavily hodně i série, které zase méně. Dala bych za 4 hvězdy. Nebýt poslední řady. Tu hodnotím spolu s první jako nejpovedenější. Stala se na pár večerů mojí drogou. Skvělá jízda hlavních hrdinek vstříc asi tomu největšímu zoufalství. Nebo možná taky ne. Jo holky, bude se mi po vás stýskat. ()

ES13

Seriál prakticky o ničem a o všem co se děje v domácnostech. Dá se na to koukat, občas je to vtipný a občas tam vidim sebe a svojí rodinu. Ale nic moc převratného jsem v tom neviděla. Ale herečky a jejich výkony, na jedničku s hvězdičkou! ()

JARDAHONDA

Zoufalé manželky dělají zoufalé činny. Trocha nadsázky, puberty, humoru a nejžhavější televizní seriál je na světě.. ()

marky.04

Jeden z mála seriálů u kterého jsou poslední série pořád super, nejspíš jediný u kterého je poslední série snad i nejlepší. ()

forma

Ani za poslední slaboučké (a tím myslím opravdu slaboučké) dvě série nemůžu tu 1 hvězdu dát dolů ... ()

Morrigen

Nebudu opakovat již tisíckrát zde již jmenované, přidám jen svůj osobní názor bez jakékoli objektivity: Mě se to prostě líbí. Sarkasmus, ironie, nadsázka - to je můj nejmilejší druh humoru. Navíc paradoxně zasazený do prostředí, v němž bychom čekaly všechno možné, jen ne tajemství, lži a záhady - takové nahlédnutí pod pokličku a poučné "nic není, jak se zdá". A nakonec skupina čtyř (pěti) kamarádek naprosto odlišných, ale každá se svou vlastní obscesí - perfekcionistická hospodyně, uhoněná matka, bohatá princeznička a roztomilá smolařka. A do toho jejich lásky a starosti všedního života, které s vtipným bonmotem nakonec vždycky zvládnou. Jedinou vadou na kráse jsou poslední dvě nebo tři série, kdy se nám všechno zamotává znovu a znovu dokola, ti co se prve rozešli se dávají opět dohromady (počkat, to už tu jednou bylo!), druzí zase řeší pořád ty stejné problémy, další hrdinka má prostě strašnou smůlu na manžely, pořád jí totiž umírají a poslední se život převrátí úplně naruby a podřizuje se nové životní roli. Tvůrcům nejspíš pomalu začínají docházet nápady a vrací se k osvědčeným, leč obehraným zápletkám. I přes to ale zůstává tenhle seriál se svými paradoxy a vtipnými poučkami v mém něžném srdéčku. ()

Mountain

Eva Longoria je opravdu skvělá, musím se přiznat, že zpočátku jsem seriál sledovala zejména kvůli ní, postupem času se z tohoto dílka vyprofiloval zamotaný mix soap opery a detektivního seriálu, v němž není nouze o vraždy, vydírání, odhalování dávných tajemství apod. V současné době sleduji již třetí sezonu a mam pocit stálého zvyšování kvality, o čemž se u jiných seriálů rozhodně nedá mluvit. ()

Kactaa

Pro mě jeden z nejlepších seriálů! Vtipný, zajímavý děj, pěkně se na to kouká, dokonce i manžel si ho oblíbil :D 100% ()

splaty

Ze začátku byl seriál celkem zábavný a tajuplný zároveň, ale později se v něm začaly dít nereálné věci jako třeba ztráta paměti jedné z hlavních postav ihned po žádosti o ruku Susan.. Trochu mi to začalo připadat jako Tak jde čas.. Paradoxně postavy jsou příjemné a jejich role dobře zahrané. Bree se svojí chladnokrevnou upjatostí září, stejně jako Eddie, po jejíž smrti jsem seriál zapíchla. Raději ani nechci vědět, co se tam ty další zbylé sezóny asi tak mohlo dít. 45% ()

RozaF

Vtip, napětí, romantika, smrt, vražda, láska, nenávist..... Pro mě zatím nepřekonaný seriál. Bezvadně zvládnuté (leckdy velice mrazivé) napětí i neskutečná komika - velice dobře namíchaná směs. 100% ()

Pavliable

Postupem času upadala i kvalita seriálu, ale nakolik jsou Zoufalky uměle natahované, natolik si dokážou udržet pozornost. Bohužel některé zápletky a situace jsou tak absurdní, že už to dohání leda tak ty naše odpadní seriály z ulic a ordinací. I tak mají Zoufalky své kouzlo, které si umí podržet celých osm řad, a to i s desetiletým odstupem. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006