Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 6 - Eva Longoria, Ricardo Chavira
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

skepticka

Musím priznať,že som ešte nevidela takto vyvážený seriál,kde je skutočne všetko-intriky,sex,láska,záhady, vraždy, rôzne úchylky a všetko podané s humorom sebe vlastným.Mne sa seriáloví tvorcovia zavďačili a to si zas taká zúfalá nepripadám-viz.Loleq7- Nie každému všetko sadne,chrobáčik:-) ()

Lady Marcy

Velmi přitažlivá atmosféra a atraktivní prostředí nám vytváří pěknou podívanou. Luxusní bydlení, móda ,sex, nevěra, láska...Scénaristé to měli hodně dobře promyšlené, to docela obdivuji.. Děj, postavy mě vtáhli bez nejmenších problémů. Drama, černý humor, a hlavně výborně zpracované postavy. Nejradši mám asi Gabrielle a Bree. Nesnáším Susan:D Scénaristi mě pěkně naštvali v poslední sérii, když mi zabili mojí oblíbenou mužskou postavu:( ()

Gamine

Jeden z mála seriálů, na které jsem se dodívala do konce a které si držely kvalitu jednotlivých dílů i sérií. Jednoznačnou hvězdou tu byla Gaby a její hlášky, smála jsem se skoro vždycky, když otevřela pusu. Tento seriál mě nebavil, ale naprosto vtáhnul, prožívala jsem příběhy spolu s postavami, to se mi nestává moc často. ()

Krystofore

Tenhle seriál mi dává všechno, co od seriálu očekávám! Ještě, že u jeho sledování většinou nebejvá žádnej chlap, při pozorování mejch reakcí by se zaručeně dobře bavil :o)) ()

Pattrick

Na tento seriál nedám dopustit. Jeden z mých opravdu, ale opravdu nejoblíbenějších. Teri Hatcher, co by nešika je opravdu roztomilá a je to kus. Felicity má nejúžasnější roli a zvládá jí opravdu skvěle. Její skvělé vyjednávání, když něco chce, je fakticky, vtipné. Marcia, skvělá herečka a k ní je tato role šitá na míru. No a nakoneč kočka Evča, když je v každém záběru, tak už mi přijde směšná, její hlášky, její chování a její postava je k nakousnutí. Každá serie je ničím zajímavá a nikdy mne nijak neodradila, jsou slabší díly, ale i přesto je to top seriál. ()

Mangix

Jedna protivnejsi nez druha atd...konkurence obrovska...ale za kazdou jen jednu hvezdicku..teda vlastne za ty tri nic..ale za Evu 4**** ()

Wanesska

Jeden z nejlepších seriálů, co byl kdy natočen. Výborné herecké obsazení, jak puntičkářky Bree, zmatené antikuchařky Susan, marnivé ale roztomilé Gaby, o domácí krb pečující Lynette až po božsky zahranou mrchu Eddie. Seriál nepostradá napětí, humor, mysteriózno. U tohoto seriálu se Vám bude chtít v jedné vteřině smát až se za břicho budete popadat, v druhé zase brečet a v třetí si uvědomíte, že to u Vás doma někdy taky tak chodí... A to i přesto, že nemáte, tak jako tyto obyvatelé předměstí Wisteria Lane, auto a dům za statisíce dolarů. Tento seriál je prostě pro všechny. ()

kritička

Desperately desperate ... občas mi sice přijde, že už to scénáristé přehánějí a že by snad někdo mohl zasáhnout, ale jinak těžce výborný seriál. Myslím, že tenhle seriál dovede zaručeně pobavit i rozbrečet! ()

cmman

Každodenní příběhy manželek, vdov, přítelkyň, které jsou leckdy opravdu zoufalé. I když je děj zasazený do čtvrti, která se v českých podmínkách zřídkakde objevuje, příběhy jsou snadno aplikovatelné na život každého z nás.... ()

qnnaire

Ja viem, že je to hlúpy seriál s hlúpymi postavami a ešte hlúpejšou zápletkou. Lenže tvorcovia to vedia tiež a na nič sa nehrajú. Naviac scenár je výborne prepracovaný a myslí na každú drobnosť, hlavné hrdinky sú vo svojej hlúposti (v perfektnom hereckom stvárnení) až vtipné (alebo komické?) a zápletka je tak tajuplne bizardná, až je do veľkej miery zaujímavá a zábavná. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006