Ant-Man

Ironhead

Jedna z lepcejsich Marvelovek, asi proto, ze se nebere moc vazne.... skoro cele je to takovy prumer 3/5, ale za zaverecneou bitku a masinku Tomase musism zvednout na 4/5 ;) To totiz vazne pobavilo. Melo to napad. A tam, kde zachranovani sveta a padjaici mesta z oblohy dnes uz desne nudi az uspavaji, tohle finale bylo originalni melo svih i eleganci a nebylo zbytecne dlouhe a 10x natahovane ;) ()

Eeve

Naozaj vtipná a svižná súčiastka marvelovského súkolia, ktoré sa nezadržateľné valí do Fázy 3. Skôr by som to hodnotila ako takú oddychovečku od sem tam príliš vážne sa berúceho hrdinovského marvelovského pátosu, ktorého sme často svedkami. Dej je svižný, odsejpá raz dva, plný vtipných hlášok. Fyzike ako takej dáva riadne na frak, čiže v tomto prípade radšej nerozmýšľať a nezameriavať sa na protichodnosti, ktorými je filmík plný, zbytočne si pokazíte príjemný dojem. Jakkoliv nepravdepodobný, ale zato milý a loajálny mravenčí svet a vzťah človek-mravec - tým je prepletený film od začiatku až do konca a dotvára tak celkový nano-dojem :) Paula Rudda som tu nečakala, no zapadol a zahral celkom dobre, Lilly je svojská a priniesla trochu hereckého korenia, Peňa na nezaplatenie :) Douglas ako predstaviteľ toho vážnejšieho hereckého prvku, ale aj od neho sa dočkáme zopár vydarených fráz :) A nakoniec musím priznať, i keď deti moc nemusím, že som bola svedkom toho najroztomilejšieho detského hereckého výkonu (ak sa to v tomto veku vôbec dá tak nazvať), aký som kedy videla, nemôžem si pomôcť :) Suma sumarum sa jedná o funny pekne spravenú, herecky obstojne zvládnutú oddychovku medzi niektorými ťažkými kalibrami, ktorými Marvel disponuje - ale pozor, určite to nie je ich najhorší počin :) ()

PatrikP4

Slušnej film... Další zrození Marvel hrdiny... Mělo to švih byla to i celkem sranda... Možná si to zasloužilo i menší hodnocení, ale mě se to prostě líbilo... ()

Radek273

Překvapivě to nebyl trapas, jaký jsem předpokládal. Naopak, celkem dobrý příběh s myšlenkou sice komiksově nereálnou, ale nápaditou a navíc... ani zpracování nebylo nikterak nudné. ()

klara.leb

Z tohohla Avengera jsem nadšená! Je to osvěžující nový způsob zachraňování světa a nemůžu se dočkat, až se postaví Thanosovi. Marvel mě zatím nikdy nezklamal, jen tak dál. ()

Doggie773

Ant-man se mi líbil, líbila se mi ta originalita ale myslím si, že scénář by mohl být lepší, přišlo mi, že se tam toho moc nestalo. Jinak herecké výkony byly super a humor ve filmu samozřejmě taky nesmí chybět. ()

Tempest

Pohodový rodinný komiksový film. Další hrdina a další střípek do světa Marvelu. Hlavní hrdina Scott Lang končí výkon trestu ve vězení, kam se dostal kvůli jedné robinhoodovské akci. Jeho kamarádi ho přemlouvají, aby udělal jednu fušku a vybral sejf jednoho bohatého staříka. Scott nejdříve odmítne, ale po několika nezdarech při hledání poctivé práce, jejich nabídku přijme. Loupež dopadne vlastně dobře i katastrofálně, ale co je jisté, změní mu život. Tento nový komiksový hrdina se mi líbil, odlehčený tón filmu mu svědčí. Herecké obsazení je výborné, rád jsem zase viděl Michaela Douglase, Paul Rudd jako Ant-Man je skvělý a to ostatně platí i pro jeho parťačku v podání Evangeline Lilly a partu jeho trhlých přátel v čele s Michaelem Peňou. Skvělá zábava i komiksový film. ()

ariari

čo už my môžeme písať o marwelovkách? je to určené pre top okruh od 12 -90. a to je skvelé. je to komiks preboha POMO, už sa spametaj, a ostatní, čo sa tu hráte na rozbor k předmluvě kanonického spisu Bordwella a Thompsonové Umění filmu. ()

meda2016

Čert vem vše, co by snížilo hodnocení. Mravenčí armády jsou věštbou futuristických operací. Ant-Mana jedničku vidím až po shlédnutí dvojky, a zde hravému prostředí i vtipu situací propadám. Marvelovky většinou míjím, nadlidi mne otravují. Opravdu, nejvíc dětského okouzlení dopřávají scény v modelovém a hračkovém prostředí, trikové akce mají spousty nápadů. Obvyklé zneužití prvku dítěte - dcerky. Tři komické figurky nejedou na plný plyn. Zmínky o Avengerech hloupá psychologie, ale co. Hrdinských frází je minimum a dokonce jedna neotřelá: "Děláme to kvůli cílům větším, než je kdokoli z nás." Což při vzpomenutí nosného nápadu scénáře je pikantně nafouknuté! Na Evangeline Lilly čeká na konci dojemné překvapení. Po grafických titulcích. ()

Astonko

Na druhé pozretie ma to zaujalo dokonca ešte viac ako na prvé. Spojenie Dannyho parťákov a klasického Marveláckeho filmu je veľmi sympatické a film to tak celkovo, spolu s množstvom (väčšinou vydareného) humoru, oživí. Technicky ako vždy bezchybné a cast je vynikajúci tiež. 8.5/10 ()

MrKrahujec

No vida, a já už myslel, že je s tím doopravdy a definitivně konec, tedy s klasickým (lehce hravým) science fiction ve stylu starého dobrého H.G. Wellse, Julese Verna, anebo, pro mě za mě i takového Karla Čapka, ba dokonce i Voltaira, či samotného Cyrana de Bergerac. Kdyby to nebylo podle comicsu, tak bych klidně na nějakého takového lehce zmodernizovaného Wellse hádal. A to i přes ten, nebo přesněji právě pro ten všudypřítomný humor a svádivě divokou nadsázku. ()

O_Peki

Nemám rád přepálené Avengers blockbustery a víc se mi líbí tyhle "obyčejné" příběhy jednotlivců. Proto na stupně vítězů Avengers Universa stavím Ant Mana a Kapitána Ameriku. Občas jsem měl pocit, že se díváme na Italian Job pod režijní taktovkou Guye Ritchie a to mě baví. ()

PanPyzamo

Ant-Man je dobrá Marvelovka s fajn příběhem, v pohodě soundtrackem a vynikajícími akčními scénami. Celková zápletka je jednoduchá, ovšem to neznamená, že je špatná. Co je už trošku horší je záporák, který je nic moc. Jinak se jedná o úžasnou Marvelovku, kterou doporučuji. 7/10 ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě