Ant-Man

TesterX

Mě tenhle mravenčí mužík vůbec nezaujal. Ani pojetím, ani ztvárněním, ani nudným zpracováním. Nevím přesně, co tu hodnotit kladně, není vlastně co. Trapné vtipy, nezajímavá hlavní postava, ještě nezajímavější záporák a scénář jak vystřižen z továrny na marvelí nekonečné seriály. Co přijde příště? Vosí žena? ()

Stan Borowitz

Marvel neumí, takže jsem věděl, do čeho jdu a dodíval jsem to do konce. Hlavní hrdina slabý (Hope měla pravdu, měla to být ona), příběh slabý, vývoj a přerod hrdiny nulový, minimum dobrých nápadů, finále s vláčkem řvalo o minuty namíň nebo nejlépe zrovna o kompletní vystřihnutí, tradiční (většinou) nevtipný humor. Michael Peña potěšil. Aspoň jsem si vzpomněl na Shootera s Marky Markem a na to, jak vypadají opravdoví hrdinové. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

kishi_SO

typicka marvelovka, ktoru ked pozriete, tak neurazi, pobavi, ale aj tak ani za Boha si nespomeniete o com je. Furt lepsie ako teply Amerika. ()

looo

Nejpovedenější Marvel od prvního Iron mana. První regulérní loser hrdinou, plno vtipu, luxusní Michael Peña a jeho tipy na vloupačky, nekompromisní Douglas, zábavnej Paul Rudd. Evangeline Lily až na svojí brečící scénu, kterou naštěstí Rudd zachrání taky super. Highlight filmu je netradiční finální bitka zakončená z mravenčího úhlu pohledu epickým soubojem uprostřed splašenejch vlaků. Corey Stoll dostatečně záporný, v porovnání s předchozí směskou pseudozlosynů (Thor, Kapitán, Strážci blueh Galaxie) Souboj s Falconem taky pobaví a cameo Stana Lee naštěstí nechybí. šel bych zas ()

StereoHearts

Skvelé, ani neviem ako mi ubehli takmer 2 hodiny v kine, nebolo to iba nezmyselné fightovanie, ale skvelý príbeh spolu zo sympatickými hercami, taktiež vtipné ako aj vážne veci ktoré krásne zapadli ()

Sibork

Rozhodně super marvelovka, ale osobně mi přišlo, že nebyl využit potenciál postavy. Ant-man je pro řadu neatraktivní avenger, takže zaujmout asi všechny fandy marvelu bylo těžké, na druhou stranu si myslím, že některé scény jsou dost předvídatelné a statické. Ocenil bych trochu ant-mana natunit :). Obsazení se mi celkme líbilo, je pravdou, že Paul Rudd prostě výraznou postavou není, ale rozhodně je to větši sympaťák a herec, než komerčně protěžovanej Evans, který hrál human torche nebo kapitána Ameriku, na kterého jsem se vážně těšil. :) Doufám, že bude porkačování, kde bude i wasp :). ()

bigmatko

marvel opäť raz dokazal, že vie ako zaujať divaka a ako spracovať komiksovú predlohu v ktorej sa toho deje tak veľa v ktorej sa tak často menia postavy. antmann je vtipny, akcny zabavny film a neobsahuje ziadne pasaze pri ktorých by som sa nudil. vyzdvihnúť treba aj dobrý výber ústredných postáv, ktorým síce chýba prejav superhrdinu v style Avangers ale všetko nahrádza humor a odľahčené dialógy. naozaj podarené odbočenie od nosnej línie marvelovskych Avangerov. Antman je síce v komikse tiez niekedy súčasťou Avnagerov ale sólovy film zvládol podľa mna oveľa lepšie ako Thor alebo Hulk. myslel som si že to bude len taka marvelovská odychovka ale Antmann veľmi milo prekvapil a určite si zaslúži aby som si ho pozrel znova. ()

acrylic

Vtipné, originální, akční, zábavné .. Potěšilo mě to a zároveň překvapilo, že z nějakého .... - MAN se ještě může vyklubat něco takového. ()

sebinho

Z dvoch tohtorocnych filmov od marvelu je pre pna prekvapivo lepsi Ant-Man. Su v nom si nejake tie hluche miesta, ale styl humoru my sadol. Najlepsi na celom filme bol Michael Pena, ktory je kazdym filmom lepsi a lepsi. ()

AmunRa

Jedna z nejlepších Marvelovských komiksových adaptací neni nejbombastičtější, nejvíc zaplněná hvězdnými jmény ani nemá nejlepší výpravu - je vtipná, hravá a ani trochu se nebere vážně. Ve výsledku pak překonává jak vážně míněné sólovky slavnějších Avengerů tak i místy křečovitě vtipné Strážce galaxie. Paul Rudd se, přes mé obavy, ujal hlavní role se ctí, Corey Stoll si střihl slizkého záporáka, scény s Michaelem Peñou jsou úžasné a chuděře Evangeline Lilly přidali dobrých 15 let na vzhledu. Výjimečně musím pochválit i scénáristy za úžasné prostředí soubojů a ohromné množství vtípků gradujících závěrečným soubojem na kolejích a nejškaredějším psem historie. ()

leonus.atrum

Co více si přát než fungující scénář povedené scény a roztomilé mravence? Jo taky dobrý herce... až na tu ženskou nebo co to bylo... Neřekl bych, že uplně typická marvelovka a díky bohu za to. Daleko lepší zábava než nový Avenžabeři... ()

66pepo66

Keď bol tento film ohlásený, fakt som si myslel, že bohužiaľ to bude asi prvýkrát kedy Marvel šlápol vedľa a vymstí sa mu to. Teraz môžem asi skonštatovať iba toľko, že "som sa veľmi mýlil!. A so zato rád. Po tomto už Marvelu zhltnem asi aj lietajúceho jednorožca. Naozaj nápaditý kúsok, vtipný ale aj vážnejší, ako origin jednoducho super. Cameá veľmi potešili, potitulkové scény tiež a to špeciálne druhá scéna, ktorá perfektne naladila na ďalšiu marvelovku. Paul Rudd, ale taktiež Michael Peña super výkony. Ostatní tiež nijako veľmi nezaostávali. Úprimne, teším sa keď si pozriem Ant-Mana znova. :) Videné: 2D, titulky, 23.7.2015, Trnava, cinemax. ()

Finitto

rozjezd byl slabší, holt se divák musí seznámit s hrdinou a nějakou zápletkou, ale postupně se to rozjíždí a v konci vám tahle lokomotiva div neujede. Film graduje úplně ve všem, hlášky, akce ... bohužel graduje fakt skoro od nuly, ale konec skvělý, všechno skvělé minispoiler: Jen mě zarazilo, že dědula jen tak doma skladuje tekutý dusík, vaří z něj snad lečo nebo co ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě