Reklama

Reklama

Strážci Galaxie

  • USA Guardians of the Galaxy (více)
Trailer 4
USA / Velká Británie, 2014, 116 min

Režie:

James Gunn

Předloha:

Dan Abnett (komiks), Andy Lanning (komiks)

Kamera:

Ben Davis

Hrají:

Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close (více)
(další profese)

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie. (Falcon)

(více)

Diskuze

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Stallone

Dá se říct, že jsi takový provokatér, podobně jako já, který touží po nějaké te pozornosti a to i přes to, že je to negativní. Ano přiznávám, sem tam si zaryju, ale moje komentáře jsou sem tam zajímavé, což potvrdí všichni - ikdyž mě mají za extremistu, moje komenty mají vesměs hlavu a patu. A o čem ty píšeš. Ok, lístky jsou předražené - bohužel pravda a je to i důvod proč si lidé radši pořídí DVDrip, nebo nějakou méně kvalitní verzi z kina. Jestli 150,- za kino bereš vyhození do vzduchu, za co bys to utratil. 150 dáš za pivko, za koupák, nejaké jídlo, nějaká ta kniha (to vyjde i dráže) a mohl bych dále pokračovat. A po pravdě nikdo se dopředu netrefí do svého vkusu. Můžu ti hned říct, že z posledních návštěv v kině jsem 2x hned odcházel znechucen, ale řekl jsem si no co, netrefil jsem se. Ale vyhodil jsem svoje prachy, takže si můžeš nadávat sám sobě maximálně, ne tvůrcům, kteří si vypočítají že jestliže 80% lidí budou spokojeno, vyplatí se jim to a možná se jim vyplatí i pokračování. Já jsem se bavil, je to dobrý film na léto, jak s kamarády, tak samostatně. Jestli se ti to nelíbilo, hodil jsi jenom ty prachy do záchodu a není to chyba tvůrců.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Pro mě je to pecka film. Tak já osobně mám rád filmy s humorem (s oblibou s černým humorem), vtipně podaným násilím, narážkami, krví (Expendabeles 2), apod. U GoG jsem se bavil náramně.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Je to provokatér! Jestli se nepletu, tak sem užjednou ten samej příspěvek házel :D

Sethius

Sethius (hodnocení, recenze)

Stallone

Takže tobě se film nelíbil, a tvůj názor je samozřejmě ten nejsprávnější a nejobjektivnější, ale plno lidí tady naopak hodnotí velmi vysoko, tak to znamená že jsou tady jen stydliví troubové a socky, co film hodnotí tak dobře protože prostě fuck the logic i přes to, že ze se jim to dle tebe moc nelíbilo a vyhodili za to nemalé peníze. Ještě, že tu máme tebe, jenž se nebojí anonymně říct pravdu na internetu. Jsi prostě hrdina a nezasloužíme si tě tady, takže raději odejdi jinam. :)

canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

Stallone

K tebe som sa rozhodol vyjadriť samostatne: Takže v prvom rade musím uznať že o že sa ti film príliš nepáčil je tvoja vec a tvoj názor ti neberiem ani ho nenaštrbujem. Ale samozrejme že tento film obránim: Strážcovia sa tvária ako pohodový film s množstvom humoru a kopou akcie a vizuálnej prešpikovanosti. Za tým sa však dal objaviť príbeh a pointa ktorá bola iba vyrozprávaná týmto šialeným a mne sympatickým štýlom, kde nemusí byť každá veta braná úplne vážne. Ja som atm videl premenu grázlov, zlodejov a vrahov na priateľov a záchrancov. Ja som sledoval najmä premenu Gamory, ktorá sa z vražedkyne musela preniesť skrz životné traumy a postaviť sa proti svojim ľuďom. Všetci sa tu vplyvom priateľstva, lásky a ostatných citov menia na bytosti, ktoré k sebe vôbec nepatria no táto odlišnosť ich dokonale spája. Nie ej to pif paf film pre deti, je pre každého kto hovorí Gunnovou rečou, kto tento štýl rozprávania má rád a nechá sa preniesť mimo reality a žije si svoj vesmírny sen. Marvel ukrýva v sebe mnohé myšleinky v záštite ,,toho čo letí", možno nie si čitateľ komxiov aby si tejto zábave rozumel, možno musíš vidieť Rockyho ktorý si to s niekým rozdáva v ringu, ber to tak že to je tvoj názor. Podľa 87% ide usúsiť že film je výborný. To že sa tebe nepáčil nič neznamená. Ja nemusím tvojho milovaného Stallona, príde mi, že existuje X lepších hercov (ale je to zase pán herec to sa msuí nechať)... ak máš problém s vkusom väčšiny prosím... nenútime ťa pozerať to... skrátka ani aj s umietsnením mnohých filmov v TOP 300 nesúhlasím no sú tam :) takže je to vec vkusu... Ži si svoj Rockyho svet...

na příspěvěk reagoval Beckett51

CAR0DEJ

CAR0DEJ (hodnocení, recenze)

canucks333

Dík, nechcelo sa mi zrolovať 5 stránok nových príspevkov, ale toto ma fakt zaujíma. Vie sa kedy to vyjde na DVD/Blu-ray ? Ja si viem predstaviť aj 30 až 45 minút filmu navyše. Pre mňa to od úteku z väzenia nabralo neskutočne rýchle obrátky.

canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

CAR0DEJ

už sa tu rozoberala scéna nahá Gamora v trailery a nie vo filme čiže všetci v rozšírenú verziu v kútiku duše veríme :)

na příspěvěk reagoval CAR0DEJ

CAR0DEJ

CAR0DEJ (hodnocení, recenze)

Neviete niekto, či bude na DVD nejaká rozšírená verzia ? Chcel by som vidieť viac. Podľa mňa musí byť o dosť viac záberov s vykresľovaním postáv (napr. Gamora a Quill na lodi, etc), ktoré v kino-verzii neboli a stoja za to. Viete mi na to niekto odpovedať ? Bude nejaká director´s cut ? Díky za odpoveď.

na příspěvěk reagoval canucks333

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

joker.george

 

Tento film jsem bohužel viděl. Do kina chodím 1-2 týdně, dříve i víc a to mám nejbližší multikino 70 km od bydliště. Ano, publikum na tento film bylo starší a právě, že když někdo vyhodí tolik peněz za lístek, tak se chce bavit a směje se i něčemu, co není moc vtipné. Když někdo vyhodí za lístek tolik peněz, tak to přece musí být dobrý film. Potom odcházejí z kina a prostě musí si v sobě, i když tomu moc nevěří říct, že to byl super film. Hodně socek pak ohodnotí za hodně bodů. Ten film je v kategorii JO DOBRÝ. Ale aby měl 87% a byl v TOP 133 nejlepších, nejdokonalejších filmů všech dob od počátku historie filmu, tak to tu asi zruším účet a půjdu jinam, kde to bude seriozní výpověď uživatelů a ne zastydlých chlapečků, co se vidí jako strážci galaxie i ve skutečnosti a pak o tom diskutují. Já jsem při sledování necítil žádné emoce, prostě jo dobrý.

Ale jo, jen kluci diskutujte o vesmírné galaxii a střílečkách pif paf pif paf :o) pořád lepší než chodit do hospody. Žijte svůj vesmírný sen.

na příspěvěk reagoval canucks333, Sethius, Yoshitsune, Shakaar

InaSe

InaSe (hodnocení, recenze)

Ty gemy jsou zajímavý. Jsem zvědavá, kde jsou ti zbylí tři gemy.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ani jsem nevedel ze muzou rict az takhle docela sproste slovo. Pica/picus a to ani Dick neni tak sprosty. :D Jeste k tomu jmeno. :DD Chudaci.

Související novinky

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Čtvrtý Thor naverboval Gladiátora

Čtvrtý Thor naverboval Gladiátora

30.03.2021

Natáčení čtvrtého dílu asgardské ságy pod režijním vedením Taiky Waititiho (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo) právě v těchto dnech probíhá v Austrálii a už nějaký čas víme, že mimo známých tváří Chrise… (více)

Strážci Galaxie ve čtvrtém Thorovi

Strážci Galaxie ve čtvrtém Thorovi

10.03.2020

Následující článek obsahuje mírné spoilery ke konci Avengers: Endgame. V posledním filmu s původními členy Avengers se Thor s tváří Chrise Hemswortha na konci vydal do vesmíru v lodi týmu Strážci… (více)

Reklama

Reklama