poster

Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012 - 2013, 32 h 30 min (Minutáž: 96x60 min)

Hrají:

Lucie Benešová, Libuše Šafránková, Ondřej Brzobohatý, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská, Marta Jandová, Václav Vydra nejml., Kristýna Leichtová, Václav Kopta, Milan Šteindler, Libuše Švormová, Vojtěch Vondráček, Jáchym Kraus, Slávek Bílský, Jan Maršál, Fabián Povýšil, Tereza Nvotová, Kamil Halbich, Daniela Šinkorová, Miroslav Hrabě, Jiří Kalužný, Vendula Hlásková, René Přibil, Petr Batěk, Valérie Zawadská, Vojtěch Machuta, Martin Preiss, Ludmila Zábršová-Molínová, Liliana Malkina, Jana Altmannová, Stanislav Zindulka, Eva Burešová, Ivana Korolová, David Gránský, Jakub Grafnetr, Jordan Haj, Karel Heřmánek ml., Hana Tomášová, Josef Polášek, Petr Štěpánek, Jiří Kout, Václav Veselý, Milan Enčev, Otakar Harlas, Sara Sandeva, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai, Květa Fialová, Hana Gregorová, Robert Nebřenský, Josef Kubáník, Eva Novotná, Monika Absolonová, Milan Slepička, Lubor Novotný, Berenika Suchánková, Jaroslav Sypal, Jiří Bábek, Vlastimil Harapes, Pavel Trávníček, Petr Kutheil, Marek Dobeš, Zdena Sajfertová, Kamil Střihavka, Michaela Sejnová, Marek Ronec, Veronika Divišová, Miloslav Mejzlík, Karel Hynek, Chantal Poullain-Polívková, Michal Čeliš, Marta Vítů, Karel Zima, Sabina Králová, Josef Havrda, Stanislav Aubrecht, Pavel Tesař, Anna Duchaňová, Daniel Šváb, Tomáš Klouda, Kateřina Pindejová, Radek Bruna, Ondřej Rychlý, Ester Geislerová, Oldřich Hajlich, Jiří Zapletal, Anastásia Chocholatá, Václav Vondráček, Kamila Sedlárová, Miroslav Večerka, Tomáš Měcháček, Markéta Procházková, Jana Švandová, Monika Maláčová, Ondřej Lechnýř, Václav Neckář, Petra Hobzová, Dušan Sitek, Lucie Černá, Barbora Černá, Marian Roden, Helena Vondráčková, Taťána Kuchařová, Pavla Tomicová, Pavel Nový, Michal Slaný, Dana Pešková, Petr Matoušek, Veronika Gajerová, Nina Divíšková, Jan Komínek, Aleš Kiro Čermák, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Zevel, Vojtěch Hájek, Jelena Šebestová-Juklová, Zdenka Procházková, Tomáš Novotný, Antonín Hardt, Klára Cibulková, Libuše Fanturová, Jaroslav Vlach, Josef Zyka, Jarmil Škvrna, Josef Loučím, Tomáš Matonoha, Vojtěch Lavička, Zita Morávková, Martin Veliký, Peter Aczel, Ján Jackuliak, Anna Bazgerová, Ondřej Volejník, Hana Seidlová, Ivan Jiřík, František Skřípek, Václav Vašák, Zdena Šubrtová, Anna Sikorová, Leoš Juráček, Veronika Zelníčková, Josef Hervert, Jana Radojčičová, Tereza Tobiášová, Natálie Topinková, Nataša Gáčová, Juraj Bernáth, Pavel Tomanka, Kateřina Krejčí, Tereza Blažková, David Šír, Natálie Halouzková, František Nedbal, Lukáš Marval, Patrik Kytka, Lucie Chlumská, Kateřina Herčíková, Jindřich Kriegel, Alois Ponížil, Lenka Andelová, Radomír Švec, Pavel Krátký, Michal Holán, Ondřej Kos, Radim Madeja, Irena Kristeková, Lukáš Burian, Pavel Navara, Pavel Navara, Tomáš Zvelebil, Rudolf Slivka, Evžen Hájek
(další profese)
 • liskam
  odpad!

  Člověk by si myslel, že když zná "Zahradu", "VéKáVéčka" a "Ulici" že už ho nic nepřekvapí... Ale zjevně se občas může zmýlit. Gympl je taková sračka, že ji v budoucnu málo co překoná! Za mě 1%(8.10.2013)

 • Djoker
  odpad!

  Stejně jako u 4teens brutálně nevyužitý potenciál střední školy a trapná slovní hříčka v názvu. Nezaměřuje se to však tolik za žáky, což je vzhledem k neschopnosti vytvořit zajímavý a složitý charakter vlastně dobře. Mnoho prostoru dostává učitelský sbor a také rodiny žáků. S tím přichází oblíbená témata jako šikana a domácí násilí. Jejich provedení je ovšem tak směšné, že si člověk říká, kolik desítek seriálů ještě musí ty tisíce nespokojených diváků potopit, aby scenáristé začali konečně pořádně makat a režiséři nebrali hned první klapku. S realitou to samozřejmě nemá nic společného. Půlka školy chodí dobrovolně do sboru, vrcholem rebelství je cigareta a maturanti se bojí svých rodičů. Víte vůbec, jaký je rok? Doba tatíčka Masaryka už je bohužel za náma, tak se kurva vzpamatujte a začněte točit něco s koulema, vy klauni!(7.9.2012)

 • SLOTH
  *

  když špatní herci špatně zpívají ...(17.12.2012)

 • mzss1
  odpad!

  Volovina na ntenou. Vůbec žádné příběhy, žádný děj, hloupý amatérští herci, prostě propadák jak vyšitý. Hodnotím jen tak na 1% = odpad!(2.12.2012)

 • Sawyer815
  **

  Na Novu dobré....čekal jsem větší zlo.(3.9.2012)

 • - V 60. epizodě s názvem "Správný směr" je možné okolo 14. minuty zaznamenat, že Adam (Ondřej Brzobohatý) dává skleničku k Pařízkovi (Václav Vydra), ovšem v dalším záběru je sklenička u něj. (TheStitch630)

 • - Pilotní díl se natáčel ve škole Nedvědovo náměstí během prázdnin, kdy byla škola volná, dále vznikal seriál v ateliérech, kde vzniklo celé gymnázium, včetně tříd, sborovny, ředitelny, chodby, haly i dámských a pánských záchodů. Uměle vytvořený prostor měl připomínat školu z pilotního dílu. Součástí ateliérů seriálu je i kinosál, bar a byty hlavních hrdinů. Dekorace stály na celkem 1600 m2. Exteriéry filmoval štáb převážně na Praze 4 Podolí, na zmíněné základní škole Nedvědovo náměstí a v Pardubicích na místním gymnáziu. Exteriéry s projíždějícími trolejbusy se natáčely v Pardubicích, pohledy z ptačí perspektivy ukazují Hradec Králové. Budova Gymnázia Královka, která se objevuje ve 4. epizodě 2. série, je ve skutečnosti historická budova Rangherka v Heroldových sadech.[Zdroj: mediar.cz] (hippyman)

 • - Libuše Šafránková (Eliška) přijala roli v seriálu pod podmínkou, že ji přijme i Karel Heřmánek (Starej). Toho to natolik potěšilo, že ji přijal. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace