Daredevil

• USA Marvel's Daredevil (více)
Akční / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, (2015–2018), 34 h 56 min (Minutáž: 46–61 min)

Tvůrci:

Drew Goddard

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

John Paesano

Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D'Onofrio, Jon Bernthal, Elodie Yung, Geoffrey Cantor, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall (více)

Série(3) / Epizody(39)

Matt Murdock přišel jako malý kluk o zrak. Teď bojuje s nespravedlností ve dne coby právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorkské čtvrti Hell’s Kitchen. (Netflix)

Hwaelos

Vedle Daredevila působí 95 % marvelovských filmů jako nedomrlí chcípáci vyrábění na pásové lince. Do určité míry je to dáno i volbou protagonisty - street level hrdiny, kterému chybí tradiční ýbrmenš schopnosti a který má zajímavé alter ego - částečně je to dáno i tím, že měl DD štěstí na autory předlohy (Frank Miller, Bendis a do jisté míry i Kevin Smith). Především ale hraje roli dobře budovaná atmosféra, realistický svět, komplexní charaktery a fakt, že každé rozhodnutí, které hlavní postava udělá, má dopad. Tyhle faktory dělají z Daredevila i v rámci Marflixu jedinečnou figuru. ()

jh666

Po shlédnutí posledního dílu první série jsem přesvědčen, že se jedná o jeden z nejlepších komiksových seriálů vůbec. Daredevil je naprosto nepřekonatelný svou atmosférou. Divák opravdu nemá problém uvěřit, jak na tom Hell's Kitchen je. Vše podporují bezchybné herecké výkony. Obzvláštní poklonu zaslouží Vincent D'Onofrio, jehož Wilson Fisk je skutečně dokonalý. Ostatní herci jsou ale také takřka bezchybní. Pochvalu pak zaslouží skvěle zvládnutá choreografie soubojů (konec druhé epizody). Věřím, že menší útlum v poslední epizodě je způsoben kostýmem, který do druhé řady ještě upraví. Série 1 - 100 % Edit Už první série byla skvělá, ale druhá ji ještě o kus překonala. Mám opravdu problém najít na ní nějakou chybu (jen ten Foggy mě občas iritoval). Staré postavy opět skvělé (Fisk už je opravdu záporák a Stick má konečně o něco více prostoru). Skvěle ale fungují i obě nové postavy. Punisher Jona Bernthala je výborný. A pak je tu Elektra, která je naprosto božská. Série 2 - 100 % ()

JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Nečekaně opravdu kvalitně natočená krimi marvelovka zasazená do špinavého a krvavého podsvětí a úplně odlišný styl, než doposud komiksárny od Marvelu přinášely. Ačkoli mi tohle pomalé a temné tempo, charakteristické spíše pro DC komiksy, sedí méně, než oddychový, barevný až lehce komediální Marvel, Daredevil mě chytl a nepustil až do konce, byť nedostatky určitě má a těch 90% mi přijde opravdu přestřelených. Tempo je i na těch 13 epizod dost pomalé a příběh není natolik výživný, aby spolehlivě vydal na takřka 13 hodin stopáže. Obrovská péče je věnována na podrobné vykreslení hlavního záporáka, Fisk má opravdu charisma a člověk je často na vážkách, zda mu má fandit či nikoli. Epizody jsou protkány mnoha flashbacky a to jak ze života hlavní trojky, tak ze života Fiska. To všechno je fajn, ale přibližně v polovině série děj dost stagnuje a rozjíždí se až se závěrečnými díly a tudíž nemůžu říct, že bych se po celou dobu 100% bavil. Na druhou stranu potěší fakt, že je první série uspokojivě uzavřená a nekončí žádným trapným cliffhangerem, byť nějaká ta dvířka si samozřejmě otevřená nechává a nemůžu říct, že bych se na pokračování netěšil. Hodnocení série: 4/5 --- DRUHÁ SÉRIE --- Trochu jiná série. Akčnější, dynamičtější a taky roztříštěnější co do dějových linek. První čtveřice epizod s Punisherem v čele je na jasné pětihvězdí. John Bernthal a jeho sugestivní fyzické herectví téhle sérii kraluje. Po objevení Elektry už nadšení trochu opadá a zápletka okolo ninjů, byť taková tradičně solidní, už není však pro diváka tak osobní, jako Punisherovo utrpení. To ale vyvažuje parádní bojová choreografie, nekompromisní rating a vpravdě bezchybná režie jednotlivých scén a dialogů. Další řadu určitě nevynechám, jen příště prosím už bez těch ninjů. Hodnocení série: 4/5 --- TŘETÍ SÉRIE --- Říká se, že superhero film je tak dobrý, jako jeho záporák a tady to teda rozhodně platí. Fisk je tentokrát vyloženě emocionálně démonický - takhle hmatatelný strach ze záporáka a depresi z naprosto bezvýchodné situace, ve které se hlavní postavy nachází, jsem u marvelovky ještě nikdy necítil. A není to jen Fisk, ale třeba i sympaťák zvláštní agent Nadeem nebo pošahaný psychopat Dex. I přes pomalejší tempo je napětí parádně budované a příběh dostatečně bohatý, takže oproti dalším defenders hrdinům Daredevil ani na chvilku nenudí. Aby ne, když mj. obsahuje i jedny z nejlepších bojových one-shot scén ever. Hodnocení série: 5/5 ()

Zeebonk

Další šmakózní balíček od Netflixu, který mě ušetřil každotýdenního hryzání nehtů a netrpělivého žmoulání upoceného sáčku. Tím sáčkem myslím svá varlata, jenom pro pořádek. Samozřejmě to má své mouchy. Kupříkladu ufňukaná slečna Karen a lehce teatrální pan Kingpin. Rovněž krutopřísnost soubojů utrpěla po kulervoucí jednozáběrové řezanici oldboyovského rázu (s01e02) znatelný pokles do vod zkurveného průměru. Takový je ale život - ne každá kuřba končí výstřikem a ne každé hovno jde dobře ven. Po bryskní výměně čirých okulárů za ty růžové to však vidím tak, že nový Daredevil je jakýmsi prvním oficiálním mezníkem mezi superhrdinštinou pro slaboduchou omladinu a superhrdinštinou pro lidi, co mají rádi krev, šukání a středně sprostá slova. Krví se tu totiž šplouchá, až mému vnitřnímu Patricku Batemanovi modrají varlat, postavy jsou rozehrané do řádné hloubky, příběh je více než nosný a celé je to zabalené do vyžehleného fráčku precizního vizuálu. Plus fakt, že jsem celou první sérii (cca 13 hodin) sjel za necelé tři dny už něčemu napovídá. PS: Z komiksů mám o Daredevilovi přečtený snad jen Zmrtvýchvstání od Franka Millera a jednu dvoustránkovou konfrotaci s Punisherem od Gartha Ennise. Docela mě to i mrzí, neboť předražená série Muž beze strachu mě už dlouho kurevsky rajcuje. ()

M.Macho

Daredevil je skvělý z několika důvodů. Prvním z nich je rozhodně to, že v tom samém New Yorku, kde sídlí nablýskaný Stark Tower a v tom samém světě, kde se prohání parta nadlidí a v tom samém vesmíru, kde je sedm (nebo kolik galaxií) existuje ještě další tvář města New York. Je plné spekulantů, kteří vydělávají na tom, že po bitkách Avengers zbývají v ulicích trosky z domů, které je potřeba opravit, dodat beton, cihly - zkrátka spekulovat. Do tohoto světa přichází životem zakoušený slepec, který nebojuje s galaktickými zjevy nebo superzbraněmi, ale "nechce zklamat svoje město". Dělá to vlastně líp než takový Arrow. A nakonec má Daredevil jeden velký trumf - Vanessu. Samotný seriál je na 4, ale něco tak fascinujícího jako vztah Wilsona Fiska s charismatickou, inteligentní a nádhernou galeristkou jejího formátu - jak mu narušuje rituály, činí jeho pustý, temný život plnější - nemá obdoby a je to velká síla. Herecky vytříbená záležitost, která si zaslouží více než tři řádky. ()

liquido26

Nekompromisně temný komiksový seriál o Daredevilovi napravuje reputaci, kterou mu udělal nevýrazný film a skvěle připravuje půdu pro mini vesmir, který si Marvel a Netflix hezky nastartovali, takže nezbývá než se těšit na Jessicu Jones, Luke Cage, Iron Fista, crossover Defenders a samozřejmě druhou sérii Daredevila. ()

DEXTER099

Sice opravdu nemusím všechny ty komiksové adaptace,protože je to všude a už se neumím vžít tolik do dětské role,abych si to plně vychutnal,ale seriál Daredevil řadím k tomu lepšímu z komiksové tvorby co bylo zároveň zfilmováno(například druhý Captain Amerika a první Iron Man) ,navíc film nepracuje s hromadou počítačových efektu ,ale je to spíš opravdu uvěřitelnější příběh,který nepotřebuje různé obludy atd. a hlavní herec to zahrál velmi dobře.Za mě byly nejlepší díly 5.7. a 11. a co se týče záporné postavy tak Vincent D´Onofrio tyhle vyšinuté lidi umí zahrát dobře :-).Takže za mě celkově 80 % a čtyři hvězdy. ()

ConanVJ

Seriál nabušený skvělou akcí (ani Scott Adkins by se nemusel stydět za zdejší výkony), hodně krvavými scénami a celkově temnějším pojetím, než jsme u Marvelu zvyklí. Takhle nějak bych si představoval třeba Punishera. Obsazení hlavních hrdinů se taky skvěle vydařilo a dokonce i W. Fisk má zatím nepřekonatelnou podobu. 1. série je našláplá od prvního dílu a graduje skvělým finále. Prostě PECKA 100% :) ()

mad_ness

V hlavnej úlohe krásny ksichtík s ešte krajšími perami (alebo čo všetko človek nedocení pri minimálnych záberoch na oči). Kto by povedal, že takéto roztomilé eyecandy tak prirodzene zapadne do čohosi úžasne temného. Že sa nejedná o klasickú Marvelovku je možné všimnúť si na nedostatku ich vychýreného humoru a tiež vo farbách, do akých postavy obliekajú, počasia a podobných detailov, ktoré sú fakticky vychytané. S dôrazom na jazvy a škrabance, ktoré záhadne nezmiznú po jednom dni, ako to býva zvykom inde. Okrem samotného Vincenta sa nedá nezamilovať si Foggyho, ktorý do celej serióznosti prináša trochu odľahčenia. Ženské postavy sú veľmi dobre napísané, ešte lepšie zahrané a krásne (osobne dúfam, že Rosario ešte uvidím). K tomu ultra štýlové úvodné titulky s bohovskou zvučkou, a jediné, čo ma mrzí sú niektoré fakt dobré postavy, ktoré hádam nahradia iné, rovnako dobré (ehmWesleyehm). ()

ledzepfan

Dobrý je to. Dějově to sice není příliš népadité a není to tak moderně vzrušující s dechberoucími WTFmomenty na každém kroku jako např už zmiňovaný, konkurenční Arrow (teda v prvních dvou sériích). Ale na druhou stranu to má moc dobře napsané postavy a neuvěřitelně funkční casting. Charlie je velkej sympták který by to utáhnul sám snad i kdyby měl za spoluhráče dubové polena a cihly. Vincent je parádní, vnitřně rozervanej a emočně nestabilní záporák. A vůbec-všechny postavy -od Mattových parťáků Karen a Foggyho, přes Clair, Vanesu či Madam Gao, až po toho posledního anonimního poldu- jsou charakterově trefené jak prdel na hrnec. Fajn jsou i bitky které nesází na líbivý a IN parkour styl, ale spíš na oldschoolem smrdící pěstní boxovačky. Některé rvačky strčí do kapsy i většinu prvoligového áčka hollywoodu (můj favorit je ta skoro až "oldboyovská" řežba z druhého nebo třetího(?) dílu jak si jde k rusům pro toho kluka..to jsem čuměl s otevřenou hubou.)........... Jsem teda zvědavý jak to půjde v druhé sérii. Jestli tvůrci nezačnou víc tlačit na ty načrtnuté romantickovztahové linky a jak Charlie udrží své charisma i v novém, né příliš slušivém oblečku :/ .............EDIT po dokoukání druhé série: Tak, úroveň to drží. Neslušivý outfit po cca dvou dílech dostal redesign a hned je to lepší. Sem tam se v ději ukážou nějaké ty mouchy, ale zase to vyvažuje Punisher... Jako celek to funguje hezky.. ()

maddy

Už to vyzeralo beznádejne, ale konečne sa podarilo! Tam kde komixovky, prevažne zo stajne Marvelu, v posledných rokoch valcujú kiná s jedným superhrdinom za druhým, ich prienik do televízie bol zatiaľ bieda. Až musel nastúpiť Netflix a ukázať všetkých tým priemerným Arrowom, Agentkám Carter, Gothamom, Flashom a podpriemerným Constantinom alebo Agentom S.H.I.E.L.D-u ako sa to robí. Daredevil je tak konečne vydarený komixový televízny projekt, ktorý je viac než infantilnou zábavkou pre násťročných, práve skutočne vyzretou, v rámci možnosti realistickou komixovkou pracujúcou s čisto dospelými témami. Zároveň dostatočne temnou a nekompromisnou, kde ten R-kový rating nie je opodstatnený zbytočným násilím, ale hlavne ponurou atmosférou, v ktorej sa kladie dôraz na morálne dilema postáv, či už tých hlavných alebo aj skvelo rozpracovaných vedľajších. Keď už aj dôjde na akčné scény, tak v žiadnom prípade nepôsobia tak ako sme u Marveloviek zvyknutí, že titulný superhrdina má takmer neobmedzenú silu a porazí všetkých navôkol, ale každý súboj je dostatočne zemitý, s dôrazom na uveriteľnosť a titulný hrdina to schytáva z každej strany. V žiadnom prípade sa nehrá na „wow efekt“, ale aj napriek tomu nechýba pútava forma – napríklad záverečný fight druhej epizódy v úzkej chodbe zostrihaný tak, aby pôsobil ako natočený na jeden záber! Navyše potešil aj Charlie Cox, ktorý u mňa budil malé obavy, ale nakoniec sa z neho v tých správnych rukách stal charizmatický hrdina, ktorý hravo utiahne celú sériu. Vo výsledku je tak Daredevil nadpriemerným projektom, ktorý je viac serióznou akčnou kriminálnou drámou/thrillerom, než rozjarenou komixovkou, jednoducho taká „depka po komixovsky“ o tej odvrátenej strane superhrdinstva. Jasne, má pár chýb ako možno až priveľké nadužívanie flashbackov, v ktorých sa stane presne to čo každý očakáva alebo niekedy až zbytočne otravnú postavu parťáka Foggyho Nelsona, ale pokiaľ budú v podobnom duchu pokračovať všetky chystané projekty Netflix/Marvelu, ktoré sa neskôr spoja do Defenders, máme tu jeden z najambicióznejších počinov na poli televíznej zábavy. A porovnávanie s filmovým Daredevilom s Affleckom tu snáď ani nie je na mieste, toto je úplne iná liga, či už filmársky alebo kvalitatívne. Teší ma, že sa Marvel, jemne po vzore DC, konečne nebojí predstaviť aj niečo iné než pestrofarebných, hláškujúcich superhrdinov pre celú rodinu! Snáď niečo podobné postupne prenesú aj na plátno, pretože ich klasické blockbusterové popcornovky už začínajú pôsobiť ako na jedno kopyto. Season 1 = 4,5* (9/10) / Season 2 = 4* (8/10) / Season 3 = 4,5* (9/10) ()

Adasin

Nejdřív se mi do sledování Daredevila moc nechtělo, brala jsem to spíš jako povinnost v rámci přehledu o celém Marvel Cinematic Universe (vím, že odkazy a návaznost jsou minimální, ale i tak), o to větší pak byla spokojenost, která se postupně změnila v nadšení - recenze nelhaly. Daredevil je nejlepším seriálem, který vznikl ve bohužel již ukončené spolupráci Marvelu (respektive Disney) s Netflixem. Jako jediný ze šesti seriálů si udržel stejně vysokou kvalitu ve všech 39 epizodách (záměrně píšu epizodách, neboť v sériích co do vyrovnanosti jejich kvality soupeří s Punisherem). Dále možné SPOILERy: -------------------- PRVNÍ sérii se povedlo něco, co by mě předtím ani ve snu nenapadlo - udělala z postavy Matta Murdocka alias Daredevila mého oblíbence - z části zásluha vynikajícího výkonu Charlieho Coxe, v civilu naprosto uvěřitelný slepec a z části zásluha skvěle zpracovaného, svým způsobem "klasického" superhrdinského originu (tj. že hrdina získá své schopnosti díky kontaktu s nějakou mutagenní látkou) - nejen mezi superhrdiny a dalšími samozvanými strážci pořádku, ale pomohla mi i zapomenout na podprůměrnou filmovou verzi z roku 2003 s Benem Affleckem a dokázala pro mě něco jako právničinu a sledování soudních procesů apod. udělat opravdu zajímavou, plus přinesla ještě vynikajícího Wilsona Fiska (Kingpina) v podání Vincenta D´Onofria (jeden z nejlepších záporáků celého MCU, i když se už v první sérii Daredevil od MCU spíš distancuje) a mnoho dalších skvělých postav (Foggy, Karen, Claire Temple, Ben Urich ale i ten hajzlík Wesley, jehož smrt byla dosti velkým zadostiučiněním a ta scéna je jedna z nejintenzivnějších, jaké jsem kdy viděla). -------------------- DRUHÁ série, ač se to zdálo neuvěřitelné, je ještě větší pecka než ta první.Totální nářez a seriálové (temné) nebe. Napětí se již během prvních během epizod krásně stupňuje (střelit hlavního hrdinu do hlavy hned v první epizodě, to se jen tak nevidí) jak při soubojích, tak během vyostřených dialogů, děj graduje ve fantastický závěr, jsou tu opět excelentně napsané postavy (kromě samotného Daredevila hlavně "nováček" Frank Castle alias Punisher, pak opět Karen a Foggy, a s Elektrou jsem taky víc než spokojená). Na konci poslední epizody mě velmi potěšilo napojení na Jessicu Jones a navnazení na Defenders. Jen by aspoň některé souboje mohly být za denního světla, jednou za čas se stane, že není skoro nic vidět, a můžete zatemňovat žaluzie nebo zvedat jas obrazovky/monitoru, jak chcete (ovšem ve srovnání s epizodou Dlouhá noc ze Hry o trůny je to jako nebe a dudy). Ale to není oproti plusům seriálu ničím. Tady je těch 13 epizod málo. -------------------- TŘETÍ série byla mým nejočekávanějším seriálovým návratem v roce 2018. Ze začátku je sice pomalejší rozjezd (zejména oproti druhé sérii), ale rozhodně je na co se dívat - třeba na rozhovory Matta s otcem Lantomem nebo sestrou Maggie - opravdový fanda seriálu by si neměl na nic stěžovat. Vrací se velká část postav z předchozích dvou sérií - především moje oblíbené trio Matt, Karen a Foggy. Matt je pořád úžasný, tady není o čem, spíš mě někdy už fakt s*rou stížnosti na Karen, hlavně tady zase půlka lidí utrpěla "šok," když jednu epizodu věnovali jí (jako u Stranger Thing jednu Eleven - stejný "drama"), a Foggy for president! Kromě Matta, Karen a Foggyho se jedná hlavně o velký návrat Wilsona Fiska neboli Kingpina, jehož komiksová přezdívka zde konečně zazní nahlas. A Kingpin prostě jede - Vincent by už měl dostat Emmy, kruci! Záporák jak se patří. Jeho soupeření nejen s Daredevilem je neskutečné a jak se stupňuje, jak se do hry zaplétají další a další postavy (Ray Nadeem, magor Ben "Dex" Pointdexter aj.)... no... byla jsem opět v seriálovém nebi. Mimochodem Joe Paesano se v téhle sérii s tím soundtrackem překonával, jako by už tak nebyl ze všech seriálech o Defenders nejlepší - hned letím na YouTube. A ještě akce byla i za světla, paráda. Výborná série. Možná bych jí prohodila s tou druhou. Jestli ta nejlepší? Já Vám nevím. Tak jako tak chci čtvrtou sérii... která nakonec nebude, protože na Netflixu Daredevila 30.11.2018 ZRUŠILI, kreténi! Z celkem neutrálního vztahu k Disney, který v tom určitě má prsty (po Tronovi ti kreténi zařízli další po všech stránkách dokonalý projekt), se pomalu začíná stávat nenávist... P.S.: Takhle dobrou originální znělku nemá jen tak nějaký seriál - perfektní jak po vizuální tak i hudební stránce, tu bych ani po dvaceti sériích nikdy nepřeskočila. 10/10 () (méně) (více)

Alqarin

Řečičky o temné nátuře a řezničení pro jednou nebyly plané, Daredevil je vším, čím být má - pouliční depka-komiksovkou o odvrácené straně superhrdinství s bitkama jako víno (one shot fajt s Rusama=srdíčko) a parádním Coxem. Barevná nevinnost Avengers je kdesi v jiné realitě a je to příjemná změna. ()

agentmiky

Daredevil všem ostatním marvelovským seriálům ukazuje,jak by taková správná komiksová adaptace měla vypadat.I když Arrow nepatří mezi Marvely,tak je oproti Daredevilu slabý čajíček(to se hlavně týká posledních dílů Arrowa).Nechce se mi to srovnávat s Daredevilem v podání Bena Afflecka,protože starší filmová adaptace se hrubě nepovedla a zůstává zapomenuta.To se o seriálu nedá říct.Velmi se mi líbí.Hlavní představitel Matta Murdocka coby Daredevila se na roli výborně hodí.A hlavně D'Onofrio coby největší padouch Kingpin je skvělý.Nejlepší postava celého seriálu.Doufám,že i po zhlédnutí první série si seriál dokáže udržet svůj vysoký standard.Nebo ho možná zlepšit?Uvidíme....1.série ode mě dostává 90% ()

Vxxx

Tak jsem slyšela hroznou chválu. Pustila jsem si teda pilotní díl .. a jak to říct. Když přijde na seriály, jsem DC děvče. Marvelovské mě nikdy nechytli a tak jsem to ani nečekala. A i tak mě to docela zklamalo :D Hrozná nuda, žádná pořádná akce... nějak nechápu kde přišel k tomu nadpřirozenému sluchu... Taková temná snůška humoru, který mě nechytá a nelogiky, která mě nebaví. Nebudu koukat dál... 2* za celkový dojem. ()

kareen

Nejsem nijak zběhlá v komiksech, takže nemohu porovnávat v čem je to lepší nebo horší než jiné superhrdinské adaptace, ale takto nějak jsem si představovala Gotham. Ten mě po počátečním nadšení zklamal, do Daredevila jsem naopak šla s mírnou nedůvěrou, vyvolanou především nepovedeným filmem s Benem Affleckem a nakonec jsem velmi příjemně překvapená. Daredevil má svým laděním do temné atmosférické kriminálky, organizovaným zločinem a korupcí prolezlým velkoměstem i morálně ne zcela jednoznačným (anti)hrdinou bez nadpřirozených schopností, mnohem blíže k nolanovským filmovým Batmanům. Ale zatímco batmanovské universum je zaplaveno plejádou výstředních psychopatů, s teatrální potřebou předvádění se, daredevilští záporáci jsou vlastně více méně reálně působící lidé, kteří se vydali cestou zločinu a pro jejichž machinace je pozornost veřejnosti naopak více než nežádoucí. Sám slepý advokát Matt Murdock má se svou nemesis Fiskem společného více než jen ztrátu otců v dětském věku. Oba se, každý svým způsobem, snaží zachránit milované město a zatím co jeden se obává, že stojí před pomyslnou čárou, kdy by se mohl stát ďáblem, ten druhý už ji dávno překročil a teď musí svou temnou stranu přijmout a naučit se s ní žít. Oba jsou charismatičtí, citliví a přitom badass, i když v případě Matta, ne zabiják. Přitom jakkoliv jsou oba výborní, tak se tam děje mnoho zajímavého i mimo ně, takže i když se tam třeba půl hodiny Matt neukázal, pořád tam bylo spousta situací i postav, které mě dokázali zaujmout. Ne všechno bylo úplně stoprocentní, třeba v sedmém dílu mě ty klišoidní karate kid flashbacky se slepým mentorem docela otravovaly, stejně jako občas tak trochu naivní Karen, ale také se tam našlo dostatek přímo vymazlených scén, kdy jsem měla oči doslova přilepené na obrazovku a po skončení si musela pustit hned další díl. Tohle mi zkrátka hodně sedlo. ()

MICHAEL73

Moc filmů od Marvelu mě moc nenadchlo a nebavilo, ale tohle, tohle je pecka! Pojetí Daredevila skvělý. Dobrý styl natáčení, naprosto NEnudná atmosféra. Moc pěkný vizuál a barvy, stejně tak herecké obsazení. Tím, že sem nedávali žádné celebrity udělali dobře, protože neznámí herci se sem velmi hodili... Postavy naprosto skvělý! Superhrdinský napínavý film od Netflixu je paráda! ()

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí