Chucky jednoho dne dospěl a zjistil, že je načase najít si nevěstu. Vybral si dobře. Tiffany jeho lásku opětovala, ale to mu nestačilo. Chtěl být nesmrtelný. Dobrý nápad. Právě byla na silnici havárie a leží tam spousty těl. Stačí si jen vybrat. (oficiální text distributora)

Litsarch

Obsahuje menší spoilery. Tom Holland udělal parádní Child's Play. John Lafia navazoval skvělou Child's Play 2. Jack Bender se chtěl na Chuckym přiživit a Child's Play 3 sérii podělal. Ronny Yu se chtěl také přiživit na známé značce. Oživil proto Chuckyho naprosto nepochopitelným způsobem, jelikož byl ve trojce rozmetán na malé kousky a proto opravdu nemohla mít policie v doličných předmětech Chuckyho skoro zachovalého, ale čert to vem. Oživení Chuckyho bylo na hlavu už ve dvojce, natož ve trojce. Aby to dávalo aspoň trochu logiku, přihodil do filmu jeho dávnou přítelkyni se silikonovýma pětkama, která ho oživí pomocí voodoo rituálu kdy řekne pár vět a děsivě při tom mává svíčkou. Její true gothic "přítel" je již jen karikatura do počtu. Do toho všeho přimícháme děj se zamilovaným párem a tak se stane, že je 35minuta a já zjišťuji něco, co mi přijde na hlavu. 1/3 filmu se vlastně nic zajímavého vůbec neděje, až na jednu vraždu, ale ta se snad ani nemůže počítat. Zbývající 2/3 filmu je o cestování z bodu A do bodu B, kde hodíme pár mrtvolek a externí příběh zamilovaného páru, aby to nebyla úplná nuda. Komu tohle ještě nestačilo, tak pro něj je tu sex panenek, kam hodíme asi až kultovní otázku Tiffany "Chucky, máš gumu?" a Chuckyho odpověď. "Vždyť já jsem celý z gumy", jelikož je to vlastně od trojky spíše komedie, tak aby na to divák nezapomněl. Zbývají minuty s kocourem již s prosbou vyhlížíme konec, protože filmy nevypínáme a dokoukáme je, i když nás moc nebaví. Po menší akci, při níž si pánové vymění slečny, lekce házení kudlou a scénou, kdy si můžeme říci "Hoří, má panenka!" s nostalgickou vzpomínkou na film Miloše Formana z roku 1967, se dozvíme šokující věc. Panenky mohou býti těhotné a dítě přivedou na svět již po pár hodinách. Titulky a výdech nad tím, že již je konec, i když musíme uznat že pár povedených hlášek tam bylo. Nejhorší na tom je, že to co jsem na Chuckym v prvních 2 dílech miloval, je zde naprosto pryč. ()

Terva

Byl to jen dojem, nebo je opravdu na začátku filmu vidět masku Michaela Mayerse a rukavici Freddyho a motorová pila a t d ... No jistě, že tam jsou! CITÁT - Zvědavost se nevyplácí......... Hudba Roba Zombiho tomu dodala ten správný démonický podtext. I vzhled Chuckyho je lepší. Tak tedy sex, Rock"n"Roll a blood - Chucky se vrací a je krvavější. Dostala mě scéna “Lechtivý chlapeček" to jsem úplně brečel smíchy. Ale to byla ještě jen taková hra, tedy sranda. Bude hůř. CITÁT - Sladké sny ty hajzle.......... Okolo 28 minuty sleduje Tyfany televizi. Chvilku je vidět i seriál, který tam běží. Jedná se o příběhy To je vražda, napsala. Posléze můžeme vidět Tyff v nádherném oblečení, které ji velmi seklo. Ale ona už to zas tak Tyff nebyla. CITÁT - Kvůli Barbie ztratíš srdce?.......... DIALOG: TYFF - Jé to je tak romantické. CHUCKY - Dávám jim šest měsíců. Tři, když s ním uteče....pak přijde k autu policista. Chucky vyndá nůž a povídá: Nóó, už dlouho jsem netrénoval. TYFF - Prosím tě schovej to, jsou devadesátý léta............... Další klasika a lehká parodie na další jiný film. Jedná se o hřebíky v hlavě jedné postavy a Chucky to komentuje slovy: Něco mi to připomíná...... CITÁT - Zasraná panenka............... Jsem spokojenější než u první trilogie. Spousta hlášek, více krve, Chucky je boží, Tyff je andělská a vynikající hudební doprovod. Tohle ocením čtyřma hvězdama a budu přemýšlet ještě o jedné, ale to až později. CITÁT - Dokud nás smrt nerozdělí............. Konec je perfektní. A jak Chucky povídal slovy Arnolda Schwarzeneggera - JÁ SE VRÁTÍM. ()

corpsy

Hovorí sa, že vo dvoch sa to tiahne lepšie. A je to pravda. Bábika Tiffany dopomohla Chuckymu opäť k zašlej hororovej sláve, režisér Ronny Yu dodal snímku humor a spád a fanúšikovia sa potešia na rôzne narážky na legendy žánru. Tomuto sa hovorí nenáročný ,,shit,,. Takých sa už dnes veľa netočí. ()

liquido26

Lepší a zábavnější než dvojka a trojka. A tady už ta zábavnost byla záměrná, zatímco předchozí díly byly spíš nechtěné komedie. Jennifer Tilly je vážně kus. ()

ledzepfan

Nemůžu si pomoct, ale tohle mě vždycky bavilo. Ten humor Chuckymu rozhodně neškodí a ve smrtícím hláškování se tady posunul až na level Freddyho Kruegera. První Dětská Hra má mezi kultovníma horrorama nepochybně své místo, ale já si z téhle série vždycky radši pustím tohle nebo následující Seed. ()

nigga

Vlastně hodně zábavné béčko, kterému trochu ubližuje vcelku klišovitá závěrečná desetiminutovka, ale jinak velmi dobré, stejně jako v pozdějším Freddy vs Jason si Ronny Yu dobře uvědomuje, že ti teenageři jsou jen do počtu, tak výrazný prostor nechává Chuckymu a té jeho nevěstě, a ti si ho opravdu užívají, a mé fanouškovské srdce s nimi. Mimoto když na začátku zazní Rob Zombie a jeho Living Dead Girl a takové menší odkazy na další legendy jako je Myers, Voorhees, Krueger a dokonce i Pinhead:-D, nemůžu jít pod 80%. ()

Ghostface2

Chuckyho nevěsta rozhodně není horor, je to povedená hororová komedie. Vraždy tu jsou velice originální a Chuckyho hlášky opět skvělé. V rámci série je tento díl podle mě průměr. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5. ()

kaylin

Po filmu „Chuckyho nevěsta“ jsem docela zvědavý na to, jak Don Mancini zvládl pátý film, protože ten šestý se rozhodně tolik nepovedl. Nic to nemění na tom, že v téhle sérii je rozhodně pořád co vidět, a není to jen sex dvou panenek a jejich hašteření, i když to je naprosto skvělé koření tohoto kousku. Tenhle film mě prostě bavil a oproti druhému a třetímu dílu velmi vyniká. ()

Trevor

Teraz s odstupom času by to mal film pravdepodobne za 2*, ale svojho času pre teenagerov v našich končinách priam legendárna séria (podobne ako Vreskot či o čosi neskôr Saw) a preto predsa len zhovievavejšie hodnotenie aj s ohľadom k tomu že ide o 8686 v poradí. ()

balba

Zábavné pokračování Dětské hry.Tento čtvrtý díl mi přijde spíše jako komedie než horor.Výborně jsem se u filmu bavila. ()

Martin741

Dve babiky sa rozhodli ist neviem uz presne kam a popritom vrazdit. Do toho ale bol zakomponovany humor A ono to kupodivu funguje! Aj strasidelna atmosfera funguje. 71 % ()

deepend odpad!

Tož to je cipovina. Nejvíc si z toho pamatuju hlášku, kdy ty panenky spolu souloží: NEVĚSTA:"Vzal sis gumu? "CHUCKY:"Ty krávo já jsem celý z gumy!" ()

cariada

Po letech se tvůrci rozhodli serii oživit a tak se Chucky opět probral a to díky jeho šílené přítelkyni, která ukradla jeho zbytky poldům a sešila a spravila ho (vypadá mnohem líp než dřív) a oživila. Hned se jejich vztah znova utuží až tak, že jí Chucky zabije a oživí ji v panence, tak že jsi sou rovni. A vydají se na hřbitov na hrob pro amulet, aby se mohli vrátit do lidského těla. Jenže kdo je tam doveze? A tak Tifany zavolá sousedovi, aby pro ní udělal laskavost a odvezl dvě panenky na hřbitov a dá mu za to samozřejmě peníze. Mladík , ale má problémy s holku nebot jí její strýc či kdo to byl -mimochodem šéf policie hlídá. A tak společně se rozhodnou utéct samozřejmě jim to nevyjde tak jak by chtěli a hend je načape polda co je špehoval. Jenže pár netuší, že sebou mají dvě živé panenky a k tomu pěkně krvavé. A ty se o poldu postarají a nejen o něj. Jenže to vidí řada lidí amyslí si že za to může ten pár. A tak je po nich vyhlášeno pátrání. A road movie začíná, cestou se vezmou, ale každý se bojí toho druhého nebot si myslí, že právě on je vrah. Až jejich kamarád se je snaží zastavit a přitom se ukážou panenky a je jasno (jak pro koho) Máme možnost vidět sex panenek jak ujeté. A také porod Tifany do toho sposta handrkování mezi párem panenek až se vzájemně pozabíjí. Správně ujetý film. ()

Mefistofelle

Oproti vyčpelé dvojce i trojce je tento je tento díl jednoznačně lepší. Přidání nové vraždící panenky Tiffany a to, že z toho udělali spíše komedii než horor, tomu hodně pomohlo, protože jak bylo na předchozích dílech vidět, chudák Chucky už by to sám neutáhl a kouzlo jedničky se víceméně ztratilo. Vražd se tu samozřejmě dočkáme, ale není jich moc a nejsou ani kdovíjak zajímavé. Zato komediální prvky jsou zde vážně parádní. Obě panenky hází opravdu výživné hlášky. A nejen to... chcete vědět, jak to vypadá, když mají dvě panenky sex? Máte to mít:)! Navíc se docela povedla i hudba složená především z rockových skladeb. Zbývá dodat, že jsem se nenudila ani na chvíli a tak nemůžu jinak, než dát 4*. ()

dubinak

Pro mě se stává Bride of Chucky hned druhým nejlepším dílem po původním prvním díle. Je to prostě vtipné, stylové a hlavně obohacené docela pěkným nápadem o znásobení oživlých panenek. Jennifer Tilly se na svou roli taky výborně hodila. Chucky tu byl prostě frajerštější víc než kdy dřív a jeho nevěsta byla taky skvěle napsaná. Objevuje se tu spousta nadsázek a satiry a celkově je to super díl. Toť vše. ()

Juto

Film je otvorene hlúpy, ale je tiež zvláštne efektívna vo svojej čírej drzosti a pohŕdaní dobrým vkusom. Film sa smeje sám sebe a ja som sa smial spolu s ním. 6/10 ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje