V Přání smrti II se opět setkáváme s Charlesem Bronsonem. Hraje zde Paula Kerseye, dobrovolného bojovníka se zlem, který sám ze sebe udělá terč útoku. a násilníky a hrdlořezy, kteří tak otravují současnou společnost nemilosrdně likviduje. Tentokrát ale musí spravedlnost ustoupit touze po pomstě, když ho pohání brutální ponížení a vražda jeho dcery. Bronsonův herecký výkon v tomto dramatickém a šokujícím filmu je ještě více vzrušující než kdy jindy. (Bonton Home Video)

harycek

Začátek příliš brutální a další dost podobné jedničce!!No po shlédnutí kvalitnější kopie s výborným zvukem a obrazem mi to nedá a jednu hvězdu přidávám!! ()

blondboss

Asi by som tu bol za blázna, keby som tomuto snímku dal iné hodnotenie ako tomu predošlému. Death Wish 2 je totiž pokračovaním, ktoré je navlas rovnaké jedničke a v podstate ju v mnohých veciach kopíruje. Keď odmyslím otrasný hudobný podmaz, tak atmosfericky a dejovo je to čistá jednička s prakticky nulovým upgradom príbehu. 60 % ()

Sympy

Pro mne lepší jak jednička, více promyšlené jednání hlavní postavy a konečně pořádná flinta ta prťavá osmatřicítka mě pěkně srala-jak flusačka z vesatelky... ()

chosan

Dle mého jasně lepší pokračování než jednička zajímavější příběh a navíc opravdu zabíjí ty co mu znásilnili a zabili dceru 85%. ()

Trescha

S Přáním smrti 1 a 2,je to jako s Tučkem a Šlajzem.... Stejné chyby,stejné známky;-) Samozřejmě výtky okolo v podstatě totožného děje jsou zcela na místě. A je fakt že sotva si Kerseyho fešná dcerka smyla spray z pozadí,tak ho tam měla znova(teď nemyslím spray:-p),ale pořád je to zábavná jízda se stárnoucím tvrďákem. ()

SNCIS

Charles Bronson jako "mstitel" Paul Kersey podruhé. Povedené pokračování - Troufám si říct, že je lepší než první film. "Věříš v Ježíše Krista? Tak se sním sejdeš!" - 95%. ()