• Hwaelos

Já přece neříkám, že You got Served mělo špatnej příběh. Já jen říkám, že jsem četl uvěřitelnější leporela, když jsem byl malej. To říkám. Černý děti ve stylových hadrech, který ukazujou, jak je na předměstí L.A. tvrdej život? K smíchu. Ty dvě hvězdičky dávám za taneční scény, které sice stály za to, ale ve Step Up 2 měly mnohem větší drive.(15.8.2010)

• Hal_Moore

Hip hop není zrovna můj šálek čaje, hudební stránku tedy hodnotit nehodlám. Herecké výkony se tu najdou stěží, takže ty hodnotit nehodlám rovněž. Film má pětadevadesáti-minutovou stopáž, která mi přišla jako poloviční, a to i přes zdlouhavé a poněkud nudné pasáže ze života obyčejných amerických afroamerických teenagerů. To máme první plus, druhé a poslední je za choreografii. Když už někdo točí taneční film, měl by si nastudovat Nakládačku, ze všech moderních tanečních filmů u mě totiž vítězí právě ona. Nápadů přehršel, tak se mi to líbí. Samotné battle scény se zasloužily o to, že u mého hodnocení svítí dvouhvězdičkové hodnocení.(23.10.2008)

• Tunri

Už zase, zase naprosto stejný sled událostí, naprosto stejná osnova filmu. To je to, co mi na těchto filmech vadí, stoprocentní předvídatelnost. A je jedno, jestli je to Step up 2 nebo Honey. Ty filmy jsou jeden jako druhý, tenhle film je rozdílný pouze v tom, že většina herců jsou černoši. A mimochodem jako rodinný film mi to opravdu nepřijde. Dvě hvězdičky pouze za tanec. I když bych radši dala 1 a půl, kdyby to šlo.(21.5.2012)

Většinou komentuji pouze nové filmy,ale tady musím udělat vyjímku,protože vím,že mé hodnocení určitě nejednoho člověka překvapí.Tento film je čistě o tanci,respektive tanečních soubojích(tzv. battle).Pokuď se zajímáte,nebo se pohybujete v prostředí okolo hip hopu,break dancu apod,jako já,pak budete podle mě hodnotit film podobně,jako já.Pokuď vám tyhle věci nic neříkají,tak se budete u filmu neskutenčě nudit.(30.6.2009)

Soundtrack Tyler Bates: 1. Badaboom - Fabolous [3:41] ,2. Do That Thing - Lil' Kim [3:36] ,3. Take It To The Floor [3:42] ,4. Sprung [3:41] ,5. Out the Hood [4:45] ,6. Streets is Callin' [4:13] ,7. Fizzo Got Flow [3:24] ,8. Happy - Jhene/B2K [3:44] ,9. Smile - Marques Houston [3:00] ,10. Smellz Like a Party - O'Ryan/Rufus Blaq [4:12] ,11. The One - ALT [3:49] ,12. Can I Get It Back - XSO Drive/Red Cafe [3:08] ,13. Ante Up (Robbin' Hoodz Theory) - M.O.P./Funkmaster Flex [3:52],(16.5.2011)

• - Film inspiroval autory South Parku (od r. 1997) k napsání 4. epizody 8. série s názvem "You Got F'd in the A". (koci)