Hudební film, v němž účinkuje řada osobností amerického hiphopu, vypráví o dvojici kamarádů, kteří by si chtěli otevřít nahrávací studio. Elgin a David však mají konkurenty, kteří je vyzvou na souboj. Musí vytvořit jedinečné vystoupení, teď jim jde o všechno... (oficiální text distributora)

Bart16

Většinou komentuji pouze nové filmy,ale tady musím udělat vyjímku,protože vím,že mé hodnocení určitě nejednoho člověka překvapí.Tento film je čistě o tanci,respektive tanečních soubojích(tzv. battle).Pokuď se zajímáte,nebo se pohybujete v prostředí okolo hip hopu,break dancu apod,jako já,pak budete podle mě hodnotit film podobně,jako já.Pokuď vám tyhle věci nic neříkají,tak se budete u filmu neskutenčě nudit. ()

Prochy38

Moje přítelkyně byla hoperka a na tyto filmy jsem se prostě občas dívat musel. Tento byl jeden z těch typických. Černoši, hiphop (opravdu to není hudba), street dance (opravdu to má k tanci hrozně daleko) a "souboje", ve kterých jde strašně moc o všechno, všichni to berou naprosto vážně. Chlapi se snaží být strašně cool a nabušení machři, holky zase strašně sexy. Film, kterej mě takt dokonale minul, že je z tohoto žánru navždy poslední. Ani nevím, za co ta * je... ()

Borat

Hodnotit "tohle" jako film moc nejde. Za prvé tu nejde nijak moc o příběh, ale o tančení a herci si nemusejí pamatovat předlouhé dialogy, stačí když se naučejí mpár tanečních kroků. Film jako takový je dobře zpracovaný, ale trochu mě vadí jak je to všechno tak "COOL" a "HUSTÝ", až z toho jde hlava kolem. Energický breakdance a streetdance vás opravdu nabyjí energií tak, že si chcete po filmu zatancovat, né-li ještě během filmu. Jako kouká se na to hezky, ale pokud chcete nějaký hluboko fylozofický film, tak to nebudé správná volba. Nakládačka je prostě oddychová záležitost, u které se dobře pobavíte.|60%| ()

Limetka

Nejlepší hudební film,co jsem kdy viděla.Úžasný tanec,který ohromí každého.Svět mladých hoperů vypráví o tom,jak se dva nejlepší kamarádi pohádají kvůli holce,ale tanec je spojí zase dohromady.....A souhlasím s jaStecs,že černoši nejsou negři.......Žádný rozdíl mezi bělochem a černochem není.Lidi jako lidi,možná jen černoši mají více pigmentu a mají jiné rysy,ale co každej člověk je jinej..to je tak všechno v čem se lišíme od černochů. ()

Hwaelos

Já přece neříkám, že You got Served mělo špatnej příběh. Já jen říkám, že jsem četl uvěřitelnější leporela, když jsem byl malej. To říkám. Černý děti ve stylových hadrech, který ukazujou, jak je na předměstí L.A. tvrdej život? K smíchu. Ty dvě hvězdičky dávám za taneční scény, které sice stály za to, ale ve Step Up 2 měly mnohem větší drive. ()

• Film inspiroval autory South Parku (od r. 1997) k napsání 4. epizody 8. série s názvem "You Got F'd in the A". (koci)

Související novinky

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik

16.01.2007

Staré pořeklo říká, že méně je někdy více. Ano, je to pravda, někdy je skutečně lepší se krotit, vážit každé slovo a dělat vše se zdravou mírou. Na druhé straně... v každém z nás je kousek megalomana… (více)