• Fallen_One

Uhozené a nechutné. A údajně vtipné. E-e, je tomu ještě jinak. Je to trapné. Pár, doslova pár (dvě) vtípků bylo dobrých, ale zbytek je...to slovo ještě nevymysleli. Ale takový je a trojitý. Dějově zvrácené, debilní... Jediné pozitivum je snad v závěrečných titulkách. Ehm, proč vlastně tomu dávám tu jednu hvězdičku? Snad z lítosti. Jdu si od týhle dekadence vypláchnout mozek na Červeném Traslíku.(3.3.2008)

• asanakis

Mám rád parodie a to většinou hodně. Ale v každém žánru lze najít skvost a pak také to, čemu zde na ČSFD říkáme odpad. Tím je pro mě Austin Powers. Špion, který mě vojel ve mě vzbudil dojem naprosto ztraceného času, kdy jsem si říkal, že nerozumím tomu, proč je tato postavička poměrně populární. Naprosto trapný "humor", který dávám do uvozovek, tak jako trapný Dr. Zloun, skoro vše o čem mluví. Námět celkem o ničem, dějová linie poměrně nudná, jediný co mě občas trošku vytrhlo z myšlenek na to kdy už to konečně dojde ke svému konci, byl poměrně zdařilý soubndtrack. No abych nebyl tak tvrdej, musím uznat, že jedna vtipná scéna se zde našla. Moment, tak to budu tvrdej, jelikož to je sakra málo na to, jak moc jsem se jinak celou dobu nudil!(4.2.2009)

Nevím čím to je, ale líbilo se mi to víc než jednička i když v podvědomí vím , že je to stejně praštěný a že některé vtipy jsou recyklovaný ze Špionátora.. neumím si prostě vysvětlit, že jsem se u toho bavil víc. Asi senilním. ... jo, a H. Grahamová je jako Felicity Šukvelová sladká jako vždycky. :)(6.1.2004)

Film na chlup stejný jako Špionátor z roku 1997, takže nečekejte nic nového a spíš se připravte na staré známé vtípky. Pokud vám ale nevadí pár nechutných scének a zrovna nehledáte nějakou „chytrou“ komedii, budete se u téhle pestrobarevné parodie na všelicos bavit velmi dobře. Navíc oproti prvnímu filmu tady určitě mužská část diváků přihodí jednu hvězdičku za roztomilou Heather Graham… provedeno:)(9.1.2012)

Austin Powers je skoro stejna legenda, jako James. Jenze, tenhle je chlupaty, zuby ma hrosi nez opice a humor bych prirovnal ke sracce hoven (tohle slovni spojeni pouziva rad). Ale, na druhou stranu jako parodie na tenhle zanr to neni nejhorsi, na odreagovani je to jako delane, takze v mem pripade to ucel pomerne splnilo. 6/10(8.8.2006)

• - Herec, kterého v prvním filmu Austina Powerse přejel parní válec, hraje v dalším díle monitorovacího technika NATO. (PußyMagnet)

• - Když byl film poprvé promítán v Jížní Korei, Austin Powers: International Man of Mystery zde nebyl nikdy vysílán a přístupný byl pouze ilegálně na videokazetách s názvem Incorrigible 007. Proto před začátkem filmu distributor pustil videoklip Madonny "Beautiful Stranger" a v titulcích před filmem zesumarizoval předchozí děj. V roce 2000 se dostal v Koreji do kin i první díl pod názvem Austin Powers Zero. (PußyMagnet)

• - Austin cestuje zpět v čase do 25. května 1969. V ten den slaví narozeniny Mike Myers. (PußyMagnet)