Ať si kdo chce co chce se říká, ať si mamka slzy utírá Heather Graham je nejlepší a nejkrásnější Bondgirl, jakou kdy nosila naše matička Země. A nic na tom nemění fak, že je v podstatě Powersgirl. Používám tenhle film v situacích, kdy se potřebuji odreagovat a nepoužívat přitom mozek víc, než je nezbytně nutné.(18.1.2008)

Pokračovanie ako sa patrí. Veľa originálnych paródií a vtipu, čo sa týkalo "mužó", miniatúrneho klonu doktora Zloducha, odpočítavania času, scénky s hrou s tieňmi, ale odľahčil sa od témy času a jednoducho nezmyselne nechal urobiť robota z Elizabeth Hurley, pritom v minulom diely telefonovala s matkou a netrápil sa ani inými časopriestorovými zmenami, ale keďže to v tom filme povedali, nemusím to brať do úvahy, naopak to bola sranda. Nemyslím si, že to bolo nepodarené, stále sa dá na tom zabaviť, napríklad v paródii na televízne debaty medzi ľuďmi. Opäť je to vysoko podcenené ohľadom sveta a tunajšieho hodnotenia, ale to urobili asi tie nechutnosti ohľadom pitia hovien, poleptaného tlsťocha, ktorý v závere hovorí celkom vtipné veci ohľadom toho, že svoje mužstvo dole nevidel už vyše dvoch rokov, čím sa dá podľa zákona považovať za mŕtve. Proste som sa bavil aj vďaka vylodeniu s kráskou ako z filmov o Jamesovi Bondovi, ale uznávam, že to nie je film na rehot počas celého filmu, že to nie je humor pre všetkých a že všetko nie je až tak do hĺbky vtipné.(22.1.2013)

Typický príklad ako zlý dabing dokáže zhovadiť kvalitnú komédiu. Treba si pozrieť originál a trapnosť sa vytratí. Ako povedal Jay Roach na DVD, vo filme sú "fragile jokes" a keď sa takéto dialógy zle preložia a navyše ich nahovorí debilný hlas, tak nečudo, že má táto skvelá paródia na bondovky takýto slabý rating.(11.3.2007)

„Prečo zarobiť trilión, keď môžeme mať bilión?“ – „Bilión je menej ako trilión kokot.“ Hrubozrnná komédia nie je synonymum pre zlú a „Špionátor 2“ sa mi veľmi páčil. Šukadelické ženské s veľkými prsiami a oholenými opálenými stehnami (Heather Grahamová), hrdinova Nemesis alias diabolský gauner so zlovestne démonickým malíčkom v kútiku úst (Mike Myers), nepremožiteľne nadržaný bejby-hrdina (Mike Myers), Tlstý parchant (Mike Myers), dokonalý gaunerík (Mini Me), skvelý soundtrack (Lennyho „American Woman“), drsné cameo (Tim Robbins ako odebilený americký prezident), nezabudnuteľné pasáže (skoro všetko s nepodareným synom v podaní Setha Greena, talkšou Jerryho Springera, klavírne duo a následný rap), geniálna choreografia (úvodné titulky, siluety v stane) a mega brutálne hlášky ("Tá káva chutí ako sračky.“).(6.1.2005)

• Killer_The

Mini me, vesmírna raketa v tvare penisu, . . .ehm a to je asi tak všetko, čo táto kvázi paródia na Jamesa Bonda ponúka. Zasmial som sa menej ako pri poslednej Lynchovine a to sa smejem rád. Pri Braindead som sa uchechtával ako pako:-))), i keď ostatní len zdesene pozerali, aký som uchylák. Tento film môžu mať radi len dementní adolescenti, čumiacu na klipy z MTV. Uaaa, a takato škótska sra.ka má tri diely.(24.11.2006)

• - Když Austin bojuje s Mustafou, u silnice jde vidět evropská dopravní značka "Pozor, krávy přecházejí silnici". (PußyMagnet)

• - Austin cestuje zpět v čase do 25. května 1969. V ten den slaví narozeniny Mike Myers. (PußyMagnet)

• - Mike Myers se do obleku Tlustého Bastarda dostával 7 hodin. (PußyMagnet)