Chvílemi i vtipná taškařice okořeněná asi dnes už nějak nezbytnými - leč nadužívaně zbytečnými fekálnistickými ffftípky. No ale pro vnímavé aspoň pěkná přehlídka nádherných auťáků a dámských oblečků ze sedumdesátých let... Jinak trošku nechápu tolik úsilí pro tak zbytečný film. A tak ty hvězďule vojíždím jen dvě - ale pro ty sedumdesátkový reálie půl přidám a kvůli sladké Heather Graham to teda zaokrouhlím nahoru. A tak hlídejte si MUJO a duševní zdraví, fandící... :-)(21.12.2005)

• Killer_The

Mini me, vesmírna raketa v tvare penisu, . . .ehm a to je asi tak všetko, čo táto kvázi paródia na Jamesa Bonda ponúka. Zasmial som sa menej ako pri poslednej Lynchovine a to sa smejem rád. Pri Braindead som sa uchechtával ako pako:-))), i keď ostatní len zdesene pozerali, aký som uchylák. Tento film môžu mať radi len dementní adolescenti, čumiacu na klipy z MTV. Uaaa, a takato škótska sra.ka má tri diely.(24.11.2006)

Tenhle film jsem poprvé viděl v češtině. Dost mě naštvalo přeobsazení hlavní dvojrole ( Tomáš Juřička se vedle geniálního výkonu Michala Pavlaty může jít akorát zahrabat ), nicméně ani to mi nebránilo, abych se smál jako blázen. V originále je to ještě větší čurina, i když to kvalit prvního dílu nedosahuje.(28.10.2008)

Slabší druhý díl komediální špionské trilogie, jehož ústřední téma o hledání Powersova muža je poněkud stupidní i na Myersovy poměry. Navazuje se přímo na konec jedničky, ovšem komediálně na ní dvojka nemá. Je tu pár silných momentů, jako piánové představení Dr.Zlouna, ovšem vedle něho je tu spousta laciných a trapných vtipů, které vedle těch lepších vypadají dvakrát tak hloupě.(5.12.2006)

• VictorMartel

Snad parodie na bondovské písničky „Dr. Evil - They might be giants“, Zlounovo uvozovkování při obeznamování s plánem se strojem času i ve „vysvětlování“ záměrů a pokynů pozdějších, vůbec celá ta jeho blbost a ani přibližná historická orientovanost, jeho verse Morissetteiny What if god was one of us, nevraživost mezi jeho Mini-Me a synem, hip-hopová scéna, „You know, Scott... I've been a frickin' evil doctor for thirty frickin' years, ok? Cut me some frickin' slack.“ a nešťastnost tlusťocha nad sebou ke koci. Zároveň pro mě osobně humor méně zpřetrháván nudou. Místy bezmála až grandiósní, celkově uspokojivé.(14.2.2012)

• - Mini-Me je insirován podobnou postavou z filmu The Island of Dr. Moreau. Marlon Brando zde má pomocníka, který se obléká jako on a hraje s ním i duety na klavír. (PußyMagnet)

• - Spolu s postavami Austina Powerse, Goldmembra, Dr. Zlouna a tlustého parchanta, které Mike Myers hrál, namluvil herec jěště na začátku filmu kosmonauta, který řekne: "Oh my gentle Jesus." (PußyMagnet)

• - Když Austin a Felicity přejíždí přes anglické kraje, Austin poznamená, že Anglie vůbec nevypadá jako Jižní Kalifornie. Celý film se samozřejmě natáčel v Kalifornii. Tato poznámka nebyla ve scénáři, čemuž nasvědčuje i reakce Felicity, která se Austina zeptá: "Co?" (PußyMagnet)