Architekt Paul Kersey hájí v Los Angeles zákon po svém. Najde si přítelkyni, jejíž dcera zemře na předávkování drogami. Kersey se vydává do soukromé války. Má v plánu rozbít drogový kartel. (Ouwen)

Psycho.R

Paul vraždí drogový mafiány v LA, tohle už nemá nic společného s konceptem prvního dílu, leč se to snažilo o vrácení do reálnějších kolejí. Zbytečné protahování. ()

Likan7

Slabý odvar hodně zábavné trojky. Naprosto nezajímavý příběh, který sice nikdy nebyl moc zajímavý, ale člověk to tak nějak odpustil. Tady vidíme po čtvrté to samé a často to už nudí. ()

donkocicak

- "Kdo jsi?" - "SMRT" Vtipná úvodní hláška Bronsona v ne moc povedeném thrilleru, který bych dnes viděl spíš jako podprůměrný. Zápletka mi nepřišla dvakrát věrohodná, Bronson jako civilista a střelec amatér postřílí dva silné drogové gangy a na konci mu je v podstatě jedno, že už o něm všichni vědí, že on je tím oním Mstitelem, co střílí zlé hochy. ()

Knor

Tahle série má dokonalou sestupnou tendenci. Přiveďte si do rodiny Charlieho Bronsona a máte jistotu, že to někdo z vašich milovanejch odsere aby se mohl Charlie mstít a vybíjet hajzli, v tomto případě drogový kartely včetně jejich bosů. A jde mu to, i přes to, že by už měl jen luštit křížovky a přepočítávat důchod. Chybí mi tu krvavost a přece jen efektnější likvidace grázlů. Je to už přece jen čtvrtej díl a opakování toho samého do nekonečna nikoho moc bavit nebude. Každopádně to pořád ještě celkem jde, ale z celé série je to největší slabota. ()

Clark_Kent

Paul Kersey si nedopřeje klidu!!! Dokud nebude spravedlnosti učiněno za dost. Čtvrtá kadence a za mě porád pozitivní podívaná. ()

Rattlehead

Pořád velmi dobré. Čtyřku jsem poprvé viděl až skoro se čtyřmi křížky na krku a dal tři hvězdičky, ale napodruhé své hodnocení zvyšuji. Je to dobrá akční jízda, Bronson zde vraždí členy drogového kartelu. Nejraději mám trojku, to je kult mého dětství. ()

Jaromír

Paul Kersey opět útočí :). Tentokrát pobije dva místní drogové gangy. Ještě méně příběhu, a o to více monotónního střílení :(, než v předchozích dílech. Jdu se podívat na pětku, tohle je skoro nekonečný příběh :). Ať žije zdravá sebeobrana s granátometem v ruce :). Už mi chybí jen tank... ()

horor2

Slušný rozjezd a bazukový závěr filmu, ale už se mi zdá, že jde série kvalitou dolů, což mě moc mrzí. Bronson je pořád drsný a J. Lee Thompson je zkušený a dobrý režisér, dokonce i nápad s drogami je fajn. Nechám si to ještě rozležet v hlavě. ()

johnsnow

Štvrté prianie prechádza už do čisto akčného žánru a pre mňa je to vítaná zmena. kopa mŕtvych, občas kvalitné likvidácie mafošov, prekvapivý zvrat a samozrejme Bronson ktorý šecko vykiluje na pána. za 5*. ()

Pitryx

Dalo se to, i když je to stále stejná, nebo hodně podobná písnička. Přesto jsem se bavil a klidně mohu dát šedesát kusů ze sta. ()

Sir Ludvig

Pre mňa najlepší Death Wish je práve štvorka. Je to hlavne kvôli dobrému tempu, neustále sa niečo deje v cool L.A. Bronson stále vo forme likviduje členov dvoch súperiacich drogových gangov vcelku nápaditými spôsobmi. Je tu veľa streľby, nejaké výbuchy, takmer jazzový soundtrack a mnoho pamätných scénok. Likvidácia hlavného záporáka je skvelá (aj všetky ostatné, fakt) a film obsahuje dve finálne prestrelky. Čo chcieť viac? ()

blondboss

Štvrté pokračovanie Death Wish v podstate opäť neprináša nič nové a už je to len varenie z vody, dokonca už aj z ničoho. Kersey opäť vystrieľa celý drogový gang a priamo konkuruje vtedajším hviezdam Stallonemu a Schwarzeneggerovi. Háčik je ale v tom, že Bronson už má ťažko po "menopauze" a je to asi také autentické ako správy z časopisu Zem a vek. Zbytočné pokračovanie. 40 % ()

Konrád odpad!

Je neuvěřitelné, že má někdo odvahu po třech vysloveně mizerných filmech natočit ještě čtvrtý díl. Co dodat? V podstatě je dobře, že je Bronson po smrti, protože by mohla přijít pětka třeba o tom, jak se v devadesáti pokouší vrátit do normálního života, koupí si pejska, kterého mu přejedou autem a on kvůli tomu postřílí půlku New Yorku. ()

Lojz@

Čím novější díl, tím horší. První polovina filmu byla zábavná, ovšem od půlkdy jsem se neskutečně nudil, pravda už jsem koukal jen jedním okem a druhým do počítače, škoda, potenciál to mělo. ()

chosan

Po prvním díle pro mě jednoznačně nejlepší film a skoro i nejlepší zápletka takhle má vypadat akční film 80. let. Dávám 75%. ()