9 hráčů se smrtí

• Velká Británie House of 9 (více)

9 lidí je z neznámých důvodů uneseno a ubytováno v zabarikádovaném domě bez jakékoli možnosti úprku. Jsou sledováni 75 kamerami a po probuzení k nim prostřednictvím mikrofonu promluví neznámý hlas a určí pravidla hry. Poslední přeživší získá odměnu v hodnotě 5 miliónů dolarů. Připravte se, hra začíná. (Pedestrian)

honz

Po úspěchu Kostky a Saw další dílko se stejným námětem. Ale zdaleka ne tak dobré. Už jenom ten začátek, jak bleskurychle a téměř bez protestů a větších pochybností se všichni zúčastnění smíří se svou rolí v "boji o přežití". Potom už jen lehce předpokládatelná vyvražďovačka, vlastně po celou dobu nic, s čím by divák nepočítal. Překvápkem byl až samotný konec - ten celý film de facto zachránil, aby nešlo jen o nezdařenou vykrádačku úspěšných předchůdců. ()

PetrPan2

Devět pošuků je uvězněno v jednom domě a mají společného dvě věci: Za prvé jsou všichni úplně blbý a za druhé se maj vzájemně pozabíjet... Jedinými vyhodami filmu je pohled na vnadné herečky Kelly Brook a Susie Amy... jo a konec je vcelku dobrej... ale jinak hrůza. ()

zdenny

Přesně toto je názorný příklad, kdy od sebe uživatelé csfd opisují (a filmu vyčítají neoriginalitu). Kdo si alespoň trochu potrpí na psychologické horrory a thrillery, musí se mu tento film líbit. Je třeba si položit několik otázek. Např. za jak dlouho člověk v takovémto prostředí ze sebe shodí morální zábrany a stane se z něj zvíře. Kdy si uvědomí, že druhá "náhodná" smrt přišla krátce po té první "náhodné" a krátce po ní přijde "třetí" náhodná. Toto je pravá reality show, po které volám od jejího zavedení v komerčních televizích. Jen kamery a žádný kontakt s pokusnými lidmi. Pak by se vidělo i ve vile Vyvolených nebo Big Brothera, jací lidé vlastně ve svém nejhlubším nitru jsou, když musí řešit extrémně zátěžovou situaci. Chápu, že někteří diváci tyto aspekty neřeší a řešit nechtějí. Já mám psychologické filmy rád a už se těším na někdy možné druhé kolo, které bych ale nesměroval cestou Saw, nýbrž ještě více psychologickým způsobem. Kdo by se na to potom ale díval, když podle celkového hodnocení tohoto filmu jsou většina diváků ignoranti? ()

jenik71

Jestli tohle mělo navodit nějaký pocit strachu nebo snad přímo fobii z omezeného prostředí, potom se to příliš nepovedlo. Téměř 45 minut si počkáte na prvního nebožtíka a co je horší, jednání všech zúčastněných postav nedává nějak smysl. Vyloženě mi vadil černoušek, který neustále kolem sebe rozhazoval rozumy a tak jsem si přál, aby právě on byl první obětí a byl od něj klid. V závěru si filmaři jednoznačně nechali prostor k pokračování a já doufám, že k němu nedojde. ()

solskjaer

No, žádná špička to teda není, ale když máte chřipku tak vám je vše jedno a zvládnete i filmy, které byste nikdy neokusily. Film má několik průšvihů jedním z nich je bezesporu špatný scénář, otřelý a neoriginální. Sakra proč se vždy musí natočit dobrý film a pak minimálně 5 špatných kopií. Vždyť toto téma už tu bylo a daleko lépe natočené (Battle Royale, Kostka) a každý z oněch filmů měl pokračování tak proč točit pořád to samé? Celý děj je vlastně špatná kopie svých daleko lepších předchůdců , a proto měl-li film být v něčem neotřelý zvolil alespoň trošinku originální konec , který jako jediný chválím. Jinak ale děj je přímočarý a již od začátku jsem věděl kdo zemře první a kdo zůstane, postavy jsou špatně zahrané a jedna hvězda (Hopper) film prostě nedělá a navíc se nechal strhnout ostatními herci a hraje stejně špatně. Nejvíc mě ale rozčilovala postava statečného poldy a jeho přiblblý dialogy : " Já ho uznal zločincem" stejně jako nesmírně debilní žvanění o ničem v podání Dennise Hoppera. O zpomalených záběrech ani nemluvím, ty vyplnili snad půlku filmu, bez nich by film trval s bídou 60 minut. Dabing byl otřesnej hlavně ta feťanda a polda to produkci fakt nevyšlo. Filmu chybí alespoň náznak napětí a jistě uznáte, že vymyslet si magora který má úchylku ve rtěnce je hodně slabý a laciný. Být v pohodě dávám 1 hvězda, ale že jsem nastydlej a líbil se mi konec tak jednu hvězdu přidám. Ale nečekejte opravdu zázraky, film je špatný! ()

Arius

Z viacerych hladisk to bol seriozny film.Avsak dovodom mojho hodnotenia je namet ktory reziser i cely tim zvolil,maximalne nevkusne a otrepane. ()

The Viper odpad!

Neskutečná kravina. Nuda, žádná akce....bylo jasný kdo přežije. Dennis Hooper mi svýma kecama lezl na nervy a ten rasistickej negr by byl první, kdo by ode mě schytal kulku mezi oči._10% ()

Lisabellla

Klasický thriller, ve kterém se parta zdánlivě cizích lidí ocitne na neznámém místě a postupně jeden po druhém umírají. Samozřejmě, že vítězi je přislíbena výhra. Tomuto snímku hraje pro hlavně Dennis Hooper, který je typickým klaďasem a celkem vkusně zařízený interiér domu, ve kterém se děj odehrává. Velmi průměrný film. Doporučila bych tak na všední odpoledne, když nebudete mít nic lepšího na práci. ()

Castorr

Nemůžu si pomoc, ale u filmu jsem se nudil. Nic překvapivýho(konec možná trochu), herci mě přišli, jak kdyby je to hraní nebavilo, sklamal mě i D.Hopper! ()

Slimak

Devět krajně nesympatických lidí ve filmu, který jako kdyby notně kopíroval KOSTKU.Kromě docela pěkné finální scény to ale nemá skoro žádné plus.Těch vypocenejch 40% je až dost. ()

SphereF

Totální kravina s otřesným scénářem! Tak tupá scéna jako je ta, kde začne hrát hudba a všichni si udělají párty a trochu zapaří...nevěřil jsem, že ta hudba vychází z filmu, myslel jsem, že se mi zapnul winamp. Jak tady čtu tak vás překvapil skvělý konec. Mě tedy absolutně ne. !SPOILER(ikdyž je to asi zbytečné vůbec psát)! Nechápu jak je to možné, když ten maník začal skákat radostí jak vyhrál věděl jsem, že se něco stane a bude druhý level a to ještě nebyl uplně konec!SPOILER! Jedna hvězda za to, že jsem viděl opravdu větší braky než je tohle. Není nad filmy hodnocené odpad, ale člověk se u nich aspon zasměje zlatý Reptilicant! ()

MareT.

Ta předvídatelnost je vraždící. Ta nudná vata moc dlouhá a celý nápad je jeden velký míšmaš všeho možného. PO skončení je stená pachuť v ústech jako když po párty smícháte všechny nedopité drinky. ()

Matros

Je jasně vidět malý rozpočet, herecké výkony v drtivé většině dost slabé a chování postav je k zasmání. Ale na druhou stranu to má slušnou atmosféru a vynikající konec ( i když v tomto případě nevim jestli je to tak vynikající...). ()

Me6i

celkem zajímavá reality show - a naštěstí nenatočili 2 díl - na první poslední shlednutí se mi to líbilo ()

Terezinka198

Až moc předvídatelné a hlavní hrdinka až moc řve... Finální 'řežba' se prostě 'rychle stala', aby to nebylo moc dlouhé, že? ()