Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

Mistickzz

Akcia ako sa patrí. Nieje to umelecké dielo ale počas filmu som sa nudil len minimálne čo bolo veľké plus a Kramer pridal do filmu veľa nových a osobitných prvkov, ktorého určite upgrejdovali na vyšší level akčnej zábavy. Zbesilý útek je pre mňa milým prekvapením s príjemnými hercami a kopou zbesiléj akcie a parádnej kamery. Škoda len toho troška prehnaného konca s pasákom. 80% ()

Ragdoll

Doteď jsem si myslel, že RocknRollu přímo v této žánrové oblasti nic nedokáže trhnout. Ó, jak jsem se mýlil. Totální vypalovačka, ke konci už jsem přímo slintal nadšením, jelikož že by něco více odpovídalo mému gustu, než gangsterské nebo mafiánské filmy, není možné. Perfektní příběh, výkony, včetně Karla Rodena a dětských herců, nádherná Vera Farmiga a sympaťák Paul Walker, k tomu trochu ostřejší mluva, špinavá, ale úžasná atmosféra a k tomu ještě nesmí chybět ten hlavní parchant, tady v podobě Tommyho. Dost hustej nářez. 95%. ()

Nemik96

Velmi drsný thriller s Paulem Walkerem, který stejně jako v rychle a zběsile, hraje tajného poldu který pase po mafii. Byl jsem velmi potěšen výběrem Karla Rodena do role vyšinutého Rusáka, který svým hraním zastiňoval ostatní a známější herce.Pokud mate chuť se podívat na nějakou pořádnou akční jízdu, mohu jen doporučit. 4****.Děkuji uživateli misik95 za typ na tento film potěšil. :) ()

Dánek

Moc prijemne prekvapeni! Cekal jsem klasickej akcnak, ale film ma neuveritelnou atmosferu a tempo! Je pravda, ze je tam dost "nahoda", ale cert to vem, i tak je to poradnej narez. Paul Walker hraje tradicne skvele a Cameron Bright je proste dokonalej! 90% ()

Balu...

To mě poser! =) čekal sem toho fuckt hodně ale tohle bylo i nad moje očekávání. Puritánům vstávájí chloupky u análního otvoru z použitých vulgarizmů a jejich kadence děsí malé děti & důchodce. Halucinace s kamerou, dějová linka, pedofilové, famózní pozadí Very Farmigy i Kája Roden s tetováním Johna Waynea jsou další superlativy hledající ingredience téhle "sekané na přírodno". ()

Eraserhead

Vynikající jízda. Ve vyhrocených scénách to hodně připomíná Tonyho Scotta. Paul Walker už není ten cukrouš z Rychle a zběsile a tady dokázal pořádně přitvrdit. Pořád je na co se dívat i ve chvílích, kdy se zrovna nestřílí. A Brett Ratner se tímto usvědčil, že je daleko lepší producent než režisér :-)) ()

Rssa

Tento film působí jako adrenalin do žil malátného člověka. Kamera a její "industry" obraz je nádherná, akce střídá akci, Walker je skvělý, Roden démonický. Snímek se vynořil jakoby odnikud a zazářil. Kramer má skvělou budoucnost. 85 % ()

Ratherfly

Film,který mně od prvních sekund zaryl do židle a pustil asi tak patnáct minut po závěrečných titulcích.Scénář má koule a děj spád, ale největší devízou filmu je pro mně výkon v podání Walkera.Kdo by čekal, že Paul, který v těch nesmyslech s autama vypadal jako by mu už dávno ulítly včely, zahraje tady tak výborně!?Navíc to bylo mé první setkání s Elizabeth Mitchell (ta blonďatá svině/?/ ze třetí série Lostu),která zde patří k nejlepším. ()

Revolver

Rutinně natočený, ničím vyjímečný thriller. Slabý, zbytečně překombinovaný a značně americky zidealizovaný příběh předem předurčil film k propadu. Jedinné co se dá vyzdvihnout je Karel Roden, který sice nepředvádí nijiak strhující výkon, ale s přehledem strčí všechni americké kolegy hluboko do kapsy. ()

NalHutta

Gangster Paul Walker schová bouchačku do skříně. Sebere mu ji kámoš jeho syna. Kámoš s bouchačkou to napálí do svýho nevlastního fotra Karla Rodena a začíná zběsilá akce se zběsilými dialogy se zběsilou kamerou a reřijí zběsilým vizuálem a nejsilnější scénou se sympatickým manželským párem, který natáčí také zběsilá videa, ale jenom s dětmi. 8/10 ()

showxman

Takhle nějak podle mě má vypadat moderní thriller. Napětí by se dalo krájet od samého začátku a postupně atmosféra houstne, a to je jenom dobře. Finále celého děje na zimním stadionu taky stojí za to a je jenom tečkou za celým filmem při kterém, tuhne krev v žilách. A závěr: Určitě se tomuto filmu nevyhýbejte. Jen směle do něj! ()

lukasch

Správně nasraný film, Roden zase hraje rusáka, ale má to šmrnc. Občas je ale děj až příliš komplikovaný. ()

divak84

Schizofrenní film s hezkou Juliet z LOST. Mě to nijak zvlášt nebavilo a poslední scena z hoejové areny byla k smíchu ()

wosho

Dobře natočený a napsaný akční adrenalinový film s nadprůměrně udělanou akční choreografií přestřelek (hned ta úvodní mě dokonale smetla). Navíc Zběsilý útěk má dobré herecké obsazení, Walker zde předvedl svůj nejlepší herecký výkon, Roden je odpudivě šílený a Varminga je zde pro mě neskutečně sexy (na té pračce s ní by chtěl být nejeden borec :-)). Opravdu milé překvapení. Doporučuji. ()

tom.nosek

To, co pro mě nebyl Drive, to pro mě bylo právě Running Scared. Tohle prostě má všechno, co má správný akční film mít. Všichni herci odvádí skvělou práci, scénář je promyšlený, je tu hromada postav, ale zase ne tolik, aby se divák ztrácel, naopak každá je něčím specifická. Krom toho všeho úžasný Karel Roden (on tak pěkně umí ty psychopatický Rusáky...), plno krve, jak se do akčního filmu hodí, a pěkný auto hlavního hrdiny. ()

bloodline

Opernball Murphyho zákonov akých produkcia vydávi hneď niekoľko do roka ohuruje našľahaným spracovaním. Oblapí a vyjazdí si slová chvály ako zašlá konkubína s 30 ročnou praxou v kláštore. V rámci koláča aký upiekli Kramerovi, môžem povedať, že odviedol fušku vizuálne, kamerovo a hudobne bravúrnu s efektnými záverečnými titulkami. K Walkerovej cti ďaleko premakanejší aplauz ako rýchlo pozliepané modely zbesilých plechoviek z ABeCečka. ()

MadChick

Dost povedený akčňák. Plný násilí a nadávek,přesně tak jak to máme rádi :-) Zajímavý scénář a neotřelé hrátky s kamerou. Velice příjemně překvapil Paul Walker a Karel Roden byl prostě perfektní. Bohužel konec v happyendovém stylu jinak bych dal snad i 5* takhle jen 4... 85% ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci