Bauer

Vzhledem k tomu jak byla jednička úspěšná tak byla jen otázka času kdy bude dvojka.Zábavnější, svižnější a akčnější.Na to jak byla jednička super, tak dvojka je o dost lepší.Velmi propracováné a prostě super.Ztrávil jsem dnes příjemné odpoledne s těmito filmy. ()

Sawy

Toy Story 2 je zatím jediné pokračování,které Pixar udělal(už se ale blíží vlna dalších).A stojí za to.Jednička sice byla o malinko lepší,ale dvojka je taky parádní,jedno z nejlepších pokračování vůbec.Animace je špičková,nové postavy také(Zlatokop je parádní padouch,kovbojka Jesse taky dobrá),tuna filmových odkazů taky potěší.Prostě jedna z těch skvělých pixarovek,tihle chlapc i snad ani neumí zklamat.Tak doufejme,že trojka se taky povede. 90 % ()

luka4615

Jsem moc rád, že si animátoři z Pixaru udržují u svých děl pořád stejnou, vysoko umístěnou kvalitativní laťku. Stejně jako u prvního dílu, i zde je totiž výkladní skříní výborná animace, jež je opět podtržena skvělým příběhem. Výborná práce! „Don't worry, Woody. In just a few hours, you'll be sitting around a campfire with Andy making delicious, hot schmoes.” “Woody once risked his life to save me. I couldn't call myself his friend if I weren't willing to do the same.“ ()

Handle

K Toy Story jsem se dostal až dnes a musím říct, že jsem ani omylem nečekal takovou pecku. Výborná animace, příběh je nádherný, vtipný i dojemný a pro mě osobně je mnohem lepší než v jedničce. Má to opravdu vše, co by měl správný animák mít. ()

ScarPoul

Jedna z tých povestných druhých častí, ktorá je lepšia ako prvá. Vzťahy medzi hračkami odkazy na slávne filmy a tiež na svoju dobu krásna animácia - plná zvratov, akcie a vtipu. Toy Story sú jedna z mála vecí, ktoré keď vidím tak si dokážem spomenúť kedy presne som film videl po prvýkrát. A som rád, že bol Zurg porazený. ()

maseer2

podle některých možná lepší než jednička - to si nemyslím.. jednička u mě o malilinkatý kousek vede a asi to bude hlavně proto, že je to moje srdcová záležitost a jako malý jsem se na ni díval nesčetněkrát, zatímco dvojku jsem viděl jen dvakrát ()

malylada

Dvojka pět neubírá na kvalitě, možná trošku více toho klišé pro děti a méně nápaditých situací. Parta kolem Woodyho je pořád super a nové postavičky opět zapadly. Animace se po pár letech posunula opět někam jinam, až je to neskutečné. Jednička zůstala nepřekonaná.......7/10 ()

BoPo

Jednotka ma bavila viac, pretože v nej lepšie fungovalo kúzlo oživlých hračiek. Dvojka mi príde, ako keby bola viac cielená na rodičov, aby sa ani oni v kine nenudili (odkazy na dospelácke filmy, ktoré deti ťažko poberú). Zároveň celá tá dejová linka ohľadne Zlatokopa a jeho party ma nudila. Čo najviac chválim je fakt, že dvojka zavítala do najlogickejšieho miesta, teda do hračkárstva. Tam to sršalo nápadmi (Barbie party a podobne). Nebolo to špatné, stále obstojné v porovnaní s konkurenciou, ale všetko to mestské dobrodružstvo zabilo čaro pôvodnej detskej izby. Stal sa z toho ľahko zameniteľný animák. Do príbehu ľahko zasadíte iné postavy typu zvieratá/príšerky idúce zachraňovať kamaráta zo spárov zberateľa/lovca a vyjde to narovnako. ()

Silence

Krásný film s originálním a silným příběhem. Spolu s prvním Příběhem hraček určil směr tvorby Pixaru kladoucí váhu nejen na precizní technické zpracování, ale i na propracovaný příběh s hlubším poselstvím. Kam se hrabe Shrek. ()

Hismael

Dvojka se snaží nabídnout ve všem ještě o trochu víc než jednička. Hračky mají více štěstí, začaly být výchovné a stále stejně zábavné. První díl to nepřekonalo, ale z animáků všeobecně je to jeden z těch nejlepších. ()

Terva

Mě to přišlo lepší než jednička a to jsem se ani pořádně nechtěl dívat. Je tu víc vtipu a akce. Prostě dobrý. ()

JohnCZ

O dost lepší jak jednička. Tentokrát se k pěkné animaci přidal i poměrně zajímavý příběh bez hluchých míst, který díky krátké stopáži nestačí nudit. K tomu také více humoru a více popkulturních odkazů. ()

svik

Jeden z animáků keré mali deti velice v oblibě mě se osobně omoho více líbila jednička. Dvojka je více nadupaná moderními věcmi a není tak rodinná a vtipná více se podobá akčnímu zaměření a to na tom sem velice ztrádal. Bohužel mne nenaplnil očekáváním i scénář který byla velice předvídatelný a málo originální. Takže v celku zklamání. Zlatý John Lasseter, kdyby to vzal do rukou on bylo by to jistě lepší. ()

Marek1991

Medzinárodne milované rozprávky o hračkách. Skvelý príbeh aj tentokrát, zaujímavá akcia, posolstvo, proste pre deti výborná rozprávka s peknou hudbou, len škoda, že sa stala tak komerčnou záležitosťou. ()

Crazer

Nevím, co má dvojka co dočinění s jedničkou :) Absolutní ptákovina, které se ale musíte stejně smát. Navíc nově přidaná panenka Barbie byla dost děsivá a z přechodu přes ulici se stal akční film. ()

corpsy

Jedno z najlepších pokračovaní v histórii filmu, a to myslím všeobecne, nielen animovaného. Čo ku tomu tak ešte dodať? Jednoducho GENIÁLNE! ()

F.man

Velmi povedené pokračování skvělého prvního dílu. Dvojka v podstatě vybírá vše dobré ze svého předchůdce a přidává trochu dospělejšího humoru a pop-kulturních odkazů. Přecijen ale na mě více funguje prvotina, možná svou nevinností, která už hold více akčnější dvojka nemá. Přesto film, který můžu v jakékoliv době... To infinity, and beyond! ()