Krev jako čokoláda

Krv ako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Moc jsem tomuto filmu nedávala, protože mě horory nebaví. Ale u toho dle filmu jsem se spletla. Bavil mě více jak dost a věřím, že mě bavit bude. Podle hodnocení to pro některé lidi asi nebylo dobré, ale mě se to líbilo. Nebylo to nejlepší, ale ani nejhorší. Herci byli fajn, děs byl fajn, vlci byli úchvatní, tak proč tomuhle filmu nedat šanci? Myslím, že by mu to neuškodilo a vám také ne. Doporučila bych ho snad jen fanouškům fantasy a fanouškům vlků, nedoporučila bych to určitě někomu, kdo nemá rád nadpřirozeno nebo fantasy. Koukněte zklamaní nebudete, podle mě. :)(19.3.2012)

• Dever

Soundtrack Johnny Klimek a Reinhold Heil: 1. Stripped - Shiny Toy Guns ,2. A Forrest - Lunar Click ,3. Blood (Chocolate Version) - Sparklemotion ,4. How Soon Is Now - Bobby Gold ,5. New Skin - New Skin ,6. Terrible Lie - Mercury Falls/Ai Kusuhara ,7. Out of City - Johnny Klimek/Reinhold Heil ,8. I Started Something I Couldn't Finish - Bow Wow Wow ,9. The Killing Moon - The Distants ,10. Haunted When the Minutes Drag - Collide ,11. Chocolate - Work ,12. Venus in Furs - Black Rainbow ,13. Halloween - Tre Lux ,14. Flesh For Fantasy - Fiction Company ,15. Love Will Tear Us Apart - Philistine ,16. Kissing a Wolf - Johnny Klimek/Reinhold Heil ,(19.5.2011)

• sulimo

Když se jedná o horor, u kterého se strachy třesu extrémně, tak se normální divák prostě normálně bojí, když se pak jedná o horor, u kterého se dokonce i moje osoba přestane bát, ba se jí místy zdá debilně trapně směšnej, tak si nedovedu představit, co pak u toho pak musí vyvádět normální divák.....ten si asi nudou ukope zadek do modra.....tohle fakt ne. Jedna hvězda za pěknou Bukurešť.(8.5.2011)

• Falko

Bol som pripraveny na najhorsie a prezil som to, pretoze som cakal väcsiu blbost a prekvapivo ma to celkom bavilo, ale nie natolko, aby som si chcel tento film pozriet este raz. Trosicku mi to pripominalo STMIVANI (2008), akurat ze do toho bolo investovanych trosku viac penazi a v tom pripade sa dievca zalubilo do upira, tuto sa zase chlapec zalubil do dievcata, ktore sa meni na vlka. Ako horor to na mna neposobilo a netreba od tohto filmu nic ocakavat, je to v podstate slabucke a lacne... 19.05.2010 _______ Agnes Bruckner - (Vivian) +++ Hugh Dancy - (Aiden) +++ Olivier Martinez - (Gabriel) +++ Katja Riemann - (Astrid) +++ Bryan Dick - (Rafe) +++ Chris Geere - (Ulf) +++ Tom Harper - (Gregor) +++ Hudba: Reinhold Heil, Johnny Klimek +++(19.5.2010)

hezky to zde napsala Tythan - já bych jen k tomu dodal : když vím, že se natáčelo v Rumunsku a s jejich spolu koprodukcí .. nebudu logicky čekat zrovna nějaké výpravné veledílo .. peněz moc nebylo a je to místy dost vidět, ale také je vidět poctivá snaha většiny zúčastněných a to se počítá …. dobrá byla ta myšlenka odkoukaná z reálného světa šelem : podřízený člen musí vůdci smečky vždy demonstrovat svou podřízenost .... mě to nezklamalo ani neurazilo .. naopak (.. Vivian) …(28.4.2010)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)