Krev jako čokoláda

Krv ako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Film má tak slabý scénář, že by se měl pohybovat od odpadu! do 1*. Hodně tomu ubírá hlavní postava, kterou kdyby hrála J. L. Hewitt, bylo by aspoň na co koukat. A. Bruckner krásně běhá, ale jinak slabota. O. Martinez to táhne aspoň trochu na herecké úrovni průměrného filmu. Jak zde píše Viktooorka, velké plus filmu je práce se živými zvířaty. Vlky, častěji ale spíše právě s československými ovčáky. Fajn atmosféra, škoda, že se více nevrtalo v historii a příběhu rodu....(4.1.2015)

• Pitryx

Tak tyhle krávoviny mám nejradši. Celý film se jen kecá, akce skoro žádná, zato filosofických žvástů jako naseto. Snímek nemá švih ani napětí, mimo občasného honu na člověka. Trikový záběr v podstatě jen jeden. Ani tematicky mne to nějak nebere. Takže v celkovém kontextu jde o blbinu první třídy. Hluboce podprůměrný snímek s pitomým koncem. ČT1 27032010 8915/9611(28.11.2010)

• haWranka

Víte co je smutný? Když je hlavní hrdinka filmu naprosto nezajímavá, vlastně nám všem může být ukradená. Smutnější je, když je hlavní hrdina grázlík v tom špatným slova smyslu, kterýho byste taky rádi oddělali. A co je nejsmutnější? Když jedinej sympaťák je hlavní záporák - s nikým jiným se totiž ztotožnit prostě nemůžete. Ovšem moc se mi líbila ta přehlídka vlků, jsou to nádherný zvířata.(21.4.2010)

Líbil se mi jak celý příběh, tak výkon herců, hudba a akční scény. Je to taková blbůstka, smíchaná s romantikou a láskou ale i napínavostí. Líbí se mi konec, mám ráda, když mi poslední věty, nabo třeba jen záběry zvednou náladu, nebo mě třeba jen přinutí se pousmát a zapřemýšlet o pokračování cesty herců a celého příběhu.(17.2.2008)

• asfalt

Tento film má všetko, čo zlý film má mať až na scenár, ktorý nie je až tak katastrofálny. Ak by k režisérskej stoličke pustili niekoho schopnejšieho, nehercov by nahradili hercami, strašné efekty by zlepšili a použili lepší soundtrack, tak by to možno bolo aj za tri hviezdy. Tak je to len tesne nad odpadom.(17.9.2009)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)