Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Toshiro

Název nekecá, prostě vyvražďovačka hadama v letadle. Nad nesmyslnost tématu jsem se skutečně nedokázal povznést. ()

kajas

Béčková blbinka, ale áčkový a za všech okolností cool Samuel L. Jackson. Kdyby se vynechalo úvodních dvacet minut, hodnotila bych možná ještě výš. ()

Tygrys

Pohodový akční filmek použitelný pro odpolední spestření. V rámci žánru nemůže nejspíš zklamat nikoho. Za půl roku už si ale žádné scény nevybavím. 3,5* ()

wipeout

Vyberal som narýchlo, že čo si asi tak pôjdem pozriet v rámci odskúšania nemenovaného multiplexu len nedávno postaveného v mojom rodnom kraji. Najprv ma odstrašilo 62%, no keďže som si už zvykol, že pri komerčnej hollywoodskej produkcie s takýmto žánrovým mixom na čsfd to je značne problematické, tak som si povedal po prečítaní viacerých pozitívnych komentároch, že mu dám šancu. A dobre som spravil lebo tu človek našiel všetko čo popkorňák potrebuje..zábavu, humor(niektoré naozaj cool hlášky a vydarené vtipky s hadíkmi), akciu(aj keď efektov z filmových áčiek sa nedočkáme) a nejaké tie stroho odeté slečny(v tomto prípade letušky a neiktoré pasažierky lietadla). To všetko tu nájdete aj keď v ani ejdnej oblasti to nie je nič vínimočné celok je celkom príjemný a na oddych a vypnutie ako stvorený. Scénaristický nápad s hadmi na palube je originálny len asi veľkú radosť nevyvolal u ochrancov zvierat, lebo hady odteraz klesli ešte nižšiu už aj tak z nízkej priečky mojej a určite aj iných divákov obľúbenosti. 3,5* ()

OG_Swifty

Ten film měl už název debilní sám o sobě, což neslibovalo nic než pořádnou dávku kravin. Pár mých přátel ale říkalo "to je docela dobrý", tak jsem to zkusil, ale hned jak vylezli první CGI hadi a zakousli se nesmyslně prvním obětem do jazyku, do kozy a do penisu, bylo vymalováno. Tenhle film neměl za úkol nic jinýho než šokovat, což se mu díky nesmyslům i dařilo. Hadi kousající elektroniku letadla, to tu zkrátka ještě nebylo. Už v polovině jsem si říkal, že něco tak debilního prostě muselo už dávno vyčerpat všechnu blbost světa, ale pak se tam objevil hadí boss, kopilot vylez z podpalubí s rukou jak monstrum z Dark Souls, a nakonec díra v letadle, která by ho nejspíš roztrhla, ale místo toho jen vysála hady a pak najednou přestala cirkulovat vzduch a všichni tam najednou chodili v klidu okolo jako v neděli ráno na trhu?? A samozřejmě nechybí ani pasažér, který je schopný bez problémů pilotovat linkový letadlo B747-400. Člověk až žasne, proč si normální pilot dělá typový zkoušky za 700 tisíc, když k tomu stačí hra na PS2. Když už tam na konci filmu jezdili s letadlem po přistávací dráze jak s autem na ovládačku, tak už jsem si jenom říkal, jak tuhle debilárnu mohl někdo myslet vážně. Nebýt tam Jackson, tak bych to tipoval klidně na další film z řady "megažralok vs superchobotnice, pavoukotřesení aj.". ()

maverick10

Chlapek se stane svedkem vrazdy a misto toho, aby sedel zarazenej a zustal nespozorovan zacne ujizdet na jedne z nejhlucnejsich motorovych sekacek a tim se samozrejme poflakne a vrazi po nem pochopitelne jdou. Zachrani ho ranar z FBI. V letadle do L.A. se ho hlavni padouch (ktereho ve filmu vidime ani ne 5 minut) samozrejme snazi dostat a namisto spolehlive bomby pouzije par desitek fakt nasranych jedovatych hadu. Hadi jdou po vsem a utoci nejen na cestujici, ale ojizdeji i aloha havajske kvetiny. Namisto, aby reziser zobrazil skutecnou paniku, strach a psychologicke pochody vystrasenych lidi, ukazuje nam, jak dokazi hadata kousnout do mist, ktere lide odhaluji jen v hodinovych hotelovych pokojich. Z lidi se stavaji citlivi a ustarani jedinci, kteri maji jedinou starost, pomoci jeden druhemu a to je v techto meznich situacich, ve kterych jde o zivot, velice ruzovoucke a slzickami jsem si solil sve vejce natvrdo. Ke konci pochopitelne prijdou o pilota, do jehoz sedadla se posadi playstationovy hrac, ktery behem par sekund sedne bez problemu na runway. Na pristavaci plose se najednou v cestujicich probudi romanticke city a hned se nam sparujou dva pary. Hned ted jdu do lesa a umlatim tam klackem jednoho slepejse. ()

Katarine

Král mezi béčkovými horory :) Všechno alespoň bráno s nadhledem a tvůrci si. když už nic dělají ze všeho srandu. Já se bavila. ()

Beagle

Při sledování Hadů v letadle jsem byla příjemně překvapená - účastí Julianny Margulies a množstvím hadů v letadle! Vážně dvojí příjemné překvapení! :) ()

Jango_Fett

Po hodně negativních komentářích v časopisech jsem od filmu nic moc nečekal. Ovšem nakonec mě mile překvapil. Jasně je to Béčko, to však nemění nic na tom že hodně kvalitní a zábavné. Konečně Béčkový film s pořádnimi vizuálními efekty na které se dá koukat, a Samuel L. Jackson si to krutě užívá. ()

balba

Drsňácká hláška Samuela L. Jacksona je nejskvělejší :"MÁM ZKURVENÝ HADY VE ZKURVENÝM LETADLE!" Jinak skvěle odvedený film , který je zábavný a hlavně plný výborných scén.Některé scény jsou opravdu nechutné.Nejvíce mě pobavila scéna s anakondou. ()

Chen

Počítačově zpracování hadi nic moc, akční scény také zrovna neoslní, ale atmosféra, vtipné momenty a obsazení (Julianna Margulies vypadá stále tak skvěle jako v Pohotovosti) všechnu pachuť přebijí. Bezva film, který se nestydí za to být "béčko", ale "béčko" se vším všudy. ()

M.i.k.e

takhle krásně připitomnělé béčko sem neviděl už hodně dlouho a co čert nechtěl docela sem se u toho bavil... ()

rakovnik

Gumová hadice zakousnutá v prsu, gumová hadice zakousnutá v penisu, gumová hadice ukrytá předtím v blicím pytlíku zakousnutá do oka...jako nenásilná zábava na pozdní večer to ušlo, ale brát vážně tento film opravdu nelze. ()

SallyZen

Ona to sama o sobě je hrozná hovadina s naproto nezdařilým scénářem a ještě k tomu efekty, které jsou při každé scéně jiné. Lákalo mě to kvůli L.Jacksonovi a pointě samo o sobě. Měl jsem chuť vidět podobnou kýčovitou blbost. A svůj účel to splnilo. Mnohokrát jsem se nasmál nad trapnými situacemi nebo efekty či dokonce drsňackými a odvážnými kecy. Pravdou ale je, že mít takhle hady v letadle asi mě klepne, protože taky je zrovna nemám v lásce. 40% ()

Martin741

Reziser David R. Ellis natocil nicim vynimocny film o tom, ako pocas akehosi letu sa na palube lietadla objavia hady. Scenar k filmu nie je z principu spatny, len chcelo to dat si trochu viac prace s hadmi, aby nevpadali az tak digitalne. Rozhovory fajn, aj Samuel L. Jackson v hlavnej ulohe. Hlavne prilis nerozmyslat, a film ujde dost rychlo. 58 % ()

Figu

Když si uvědomím, jak moc mě neberou filmy v letadlech a jak se mi příčí filmy, kde lidstvo napadají pavouci, žraloci, ptáci, hadi a jiný bestie, tak tohle spojení zde docela slušně zafungovalo. Závěr filmu se už netvářil tak vážně a drsně jako první polovina, ale co - prcina musí bejt. I sám Samuel L. Jackson to musel brát jako čistou prdel a tak to beru i já. Slušnej akční průměr s hadama. 55% ()

dezorz

najfacsinujucejsie na file je, ze tvorcovia uz z uplneho zaciatku vedeli, ze idu natocit strednerozpoctove b-cko. klobuk dolu. ()

Vojťas

Tak nakonec se uchyluji k tomuto hodnocení, ale mohlo to být i lepší! .... Ač byl film dobrý a napínavý, pořád jsem koulel očima a říkal si: "Kterej blbec dělal ty hady?" = Antirealistická vizáž je v takovémhle filmu podstatný problém! ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)