Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

cariada

No byl jsem docela zděšený co ,že to má být za horor,ale jak se ukázalo ,žádný se nekonal. S hororem to opravdu nemá nic společního. Bylo to hodně laciný ,a o ničem. A konec kdy letí s letadlem černoch ,který nikdy neletěl jen pařil hry na simulátorech a kašle na pokyny z věže a přistane si po svém ,je opravdu přitažený za vlasy. Výsledek obyčejný akční snímek občas okořenění nákým vtípkem. ()

Petoss1

Dva hady sa plazia po kabíne v batožinovom priestore lietadla kde sa k nim pridá tretí had, idú spolu a dostanu sa až do sachty nad wc, spadnu do nej, do wc prichádza sexuchtivý pár a náhodou vyrušia hadov pri potrebe tak sa im zakusnu do prsa a .... Keď vylezú s wc tak sa k ním pridajú ďalšie hady a tak spolu začnu terorizovat pasažierov.... sem tam pôjde očko sem tam ruka..... ale prichadzá Samuel ("už mám tých zasraných hadú v tomhle zasraným letadle plní zuby") Jackson a všetkých ich vykopne! Ale jeden ostane a ten sa mu zakusne do rozkroku to Samuela neodradí a tak sa z celej sily buchne s palicou medzi nohy. The End 60% ()

Rocky88

U Sharknada člověk pochopí, proč je to kult. Tady bohužel ne. Příliš nudné a příliš bez nápadu. Název filmu je přesný a bohužel prozrazuje vše, co se ve filmu po hodinu a půl děje. Velká ztráta času. ()

4daPeace

Verdikt: První ženě se hlavní hrdinové filmu zakousnou přímo do bradavky, druhému týpkovi do jeho vybavení a do třetice udělají dobře podřimující Havajské divě. Hadi rlzzz?! Ani ne. ()

JohnRambo

Pár záberov stálo za to. Ale všetko ostatné by sa dalo roztriediť na ,,môže byť,, a ,,zbytočné,, pričom ,,zbytočné,, by zaberali asi 40 minút. ()

pufina

Vyhlášená béčková blbost, která se ani nesnaží být ničím lepším. Samuel L. Jackson samozřejmě je ten největší frajer, co všechny zachrání (teda asi třetinu letadla co přežila). A ten šťastný konec - přistane s letadlem týpek, který má "zkušenosti" s lítám jen z počítačových her - a to už na mě bylo fakt moc! ()

fars

"Ty vole, sefe, ten surfar te videl jak jsi umlatil toho chcipaka, co budeme delat?" "To je prosty, nacpeme letadlo kterym poleti stovkami hadu, a aby to melo grady tak je nabudime feromony." "Nj, to mas recht, byt zavreny v 50ti metrove roure 9 kilometru nad zemi s nasranyma hadama je pruser, ale co kdyz ho zadny neustkne?" "Vole, tolik hadu zpusobi slusny masakr, zadny had toho parchanta ustknout nemusi, pokud se letadlo zriti..." "Ses drsnak sefe." "Vim, proto mi taky lidi rikaj sefe." Fakt jednoducha zapletka, klasicke primocare becko s drsnackym Jacksonem. Jak pise Lima - film idealni pro dobře naladěnou filmovou sešlost s pivkem v ruce :-) ()

O´Hara

Pořád ta samá písnička.Už předešlé filmy o hadech se neujaly většího ohlasu a tenhle je skoro to samé.Bez hereckého výkonu Samuela L. Jacksona by film neměl žádnou úroveň a byl by nejspíš hodnocen velmi negativně. ()

angel74

Tak jako se píší brakové romány, tak se točí i brakové filmy a snímek Hadi v letadle (víc polopaticky to už opravdu nazvat nešlo) je jedním z nich. Bohužel ani účast Samuela L. Jacksona na výsledném dojmu nic nezměnila. ()

otík

Chvílemi napínavý, hnusný, cool, ale i nudný a předvídatelný thriller o hadech v letadle plném cestujících. Ještě že je na jeho palubě agent FBI, kterého si Samuel L. Jackson parádně užil. Celkově jde o zcela standartní hororovou blbůstku, kterou o stupeň víš pozdvihují především Jackson a kvalitní kamera. ()

tom88

Je to len pekne natočená sprostosť, ktorá má pritiahnuť čo najviac ľudí, ale ja im to tak úplne nezhltnem. Kamera je síce pekná, vizuál podmanivý takisto ako hudba a herecké obsadenie. Film sa tvári dosť vážne, ale taká sprostosť sa ani tak vážne nedá brať, tak možno pre to by som s toho spravil skôr komediálnejší alebo sebaparodický thriller. Film má jednoduchú zápletku aj dej, nič originálne som nevidel. Film mi pripadal skôr ako riadne béčko zabalené do popkornovej kukatelnej zábavy. CGI hady neboli až také premakané, skôr odfláknuté. Scénky s nimi boli moc prehnané a klišovité. Čakal som, že film dopadne takto. Aspoň, že tam bol ten zasranej Samuel L. Jackson. 45% ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)