Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rebel24

S nástupom Saw 3 prišiel aj úplne iný cieľ celej zvyšnej série - viac krvi, viac divákov. Inteligencia, plánovanie, kvalita - to všetko dostáva na frak, jedine John Krammer sa tu azda paradoxne drží najlepšie. Zvyšné postavy boli nezaujímavé, scény nezvládnuté, Amandu pokazili úplne, jednu z najviac sympatických postáv prvých troch častí doslova odpísali zo scenára hneď v úvode, trojka je zlyhanie, ktorému už konkurujú jedine zvyšné pokračovania. 34% ()

HonourUK

Shit! Bohuzel jsem nevidel predchozi dva dily. To bych to hodnoceni asi osolil jeste niz. Tvurcum se povedlo na me opticky zapusobit - spatne mi opravdu bylo a i sem se trochu lekal, ale mimo to jsem se strasne nudil. Ubohy pribeh, scenar, herecke vyhony za backoru atd., atd. ()

vlastar

Brutální a nechutné. Tak bych asi shrnul SAW 3. To nejlepší bylo použito v "jedničce" a na ostatní díly se jaksi zapomnělo, nebo ne? Každopádně v tomto filmu nepřijdete ani o kousek brutality a přibylo i trochu intrik. Jen ten konec mě trochu zarazil, ve smyslu dalšího pokračování... I want to play a game... ()

Pattrick

Po schlédnutí 4 jsem musel dát o jednu hvězdičku méně 3. Na chlup stejné, ale přece jen u mě převládá trojka zajímavější. Pasti 50%, tentokrát byly slabší. Závěrečná scéna byla překvapující, ale trošku nelogická, což o to, mě zaujala a hudba u ní gradovala tak jak má. Ještě jdu ohodnotit 4 díl ()

Shtinky

Je to čoraz horšie. Náhľady do minulosti potešia, ale to je asi tak všetko. Mimo to nudný hlavný dej. Jeff ani Lynn za to nemôžu. To skôr niekde inde sa stala chyba. Finále stále úspešne šokuje, ale už nie až tak. 5/10 ()

marocco

Jednotka bola výborna, žiaľ skončením prvého dielu skončila celá kvalita tejto série. Scenáristi sa vykašlali na dej a sústredili sa len na rôzne druhy brutálneho zabíjania a pokusov o šokujúci záver. Pár napínavých scén a kopa brutality, priemerný herci - toto dobrý horror ani thriller rozhodne nie je. ()

Boris18

Saw 1 byl super. Saw 2 byl super. Saw 3 je taky super. Prostě všechny díly jsou super. Ve trojce už jde spíše o děj než o to, co se tam stane. To mi vadí a proto jsem ubral 1*. Ale jinak skvělý film. ()

Mausik

Myslel sem že po druhem dílu už bude konec ale 3 díl mě znovu něčím zaujal i když už to nebylo to co u 1 dávám aspon 3 hvězdičky za drama. ()

MiSHeC

4 *, ale to len preto, lebo je to pokračovanie SAW, ak by to bol jediný film, tak by to bolo o dosť horšie :) ()

CrashHP

I keď toto považujem za viacmenej najhnusnejšiu časť (čo sa týka pascí a scén), nie je to najlepšia časť, no stále je to pozerateľný film. ()

KcarlosK

Zabít mi někdo dítě, tak se na celý soucit vy...u. A stejně tak u těch ostatních. Opět pěkné pastičky. A to je asi tak všechno. Pak už to padá na logice. ()

whass

Dalo by se říci že po katastrofální dvojce přichází průměrná trojka.Děj se zlepšil pasti jsou dokonalé ale jinak nic moc divného tvůrci podle mě zase tak trošku zbytečně pitvali z dvojky.Hlavně se mi nelíbil trapný nepodstatný začátek. ()

Novik

O něco lepší jak 2, více nápadů, více násilnosti, více krve. Pořád jde ale o to samé a je to právě vidět. Konec byl tak předpovídaný, že mě to ještě více štvalo. Snad jediné co mě zaujalo, šokovalo bylo operování Jigsawovy lebky to jsme si fakt jako užil, náramně propracované. Jenom jsem zvědav jestli další díl téhle série nebude nudit a mohlo by fakt už něčím zaujmout. :) ()

23ch

Dobré pokračování série. V každém díle se najde překvapení i děsivé akce. I když to moc rád nemám, v tomto případě se mi líbí ta otevřená vrátka pro další pokračování. Myslím,že se nedá hodnotit jeden díl, ale spíš celá série. A ta je taky na 1! ()

pan Spock

Třetí díl bych přirovnal ke dvojce. Tady se ovšem postavy chovají zcela nelogicky. Chlápek z bedny než se rozkouká,tak už je pozdě něco řešit. Doktorka dostane za úkol udržet naživu pacienta, který může každou minutu zemřít aniž by to mohla ovlivnit. Nevím, jak se z toho měla poučit. Proč zemřela postava Diny Meyer jsem nepochopil. Jinak atmosféra a vizuální stránka filmu je opět slušná. Konec docela dobrý. Ale víc jak 2 hvězdy dát nemůžu. ()

LentilleLily

"Hey Jeff, let's play a game." Nechápu co proti tomuto dílu všichni máte. Mě se líbil. Naprosto překvapivý a šokující konec, který mě doslova dostal. A proč se dál a dál koukám na další díly? Jednoduchá odpověď: chci vědět, co se stane s hrdiny předchozího dílu. V tomto filmu mě taky staaaaaaaašně (=D) zaujala ta operace lebky a nejhorší smrt - utopen v prasetech =D ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí